Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rudiger tez tak fauluje i karnego nigdy nie ma xD
0
Myślałem, że zdejmie Yamala i Ferran na PS
0
Fati na rozgrzewke? xD
1
@Kondziubarca na pewno lepiej niż ostatnie dwa miesiące ale to dalej jest mecz imieniem Sergiego Roberto
1
@MessiForeverTheBest ogólnie mi chodzi, nie o ten mecz
@LukaszFan no właśnie dość kiepsko to wygląda
@Lionel_Messi10 tylko czy u nas jest miejsce dla kogoś takiego?
0
@Barcafan2020 jakby dodał do tego taki strzał jak Carlos
0
Gavi to w końcu jest jaka pozycja?
0
Gavi przed kontuzją to na jakiej pozycji najlepiej grał? na tym fałszywym LS za Xaviego?
2
Balde az brawa bił xD
0
co on przy tym karnym się połamał?
0
olmo się wysypał xD
1
Lewy jajko zniesie xD
2
tutaj już 3:0 powinno być xD
2
ale Lewy wkurwiony pewnie na ławce xD
1
nie jestem fanem Ćwiąkały ale oby nikt w canal+ nie wpadł na pomysł, by od nowego sezonu zastąpić go Kręcidło
0
@Damian11 imho Rolfo najładniejsza
0
@Tuc samemu zawsze taniej niż te zorganizowane
0
@blakkudium Piechota teraz co będzie robił
0
@takisobiektos oni są razem w relacji więc to bez szans
0
@4drian0 gosciu
2
@Lionel_Messi10 co oni drugą Argentynę robią?
0
@escarabajo Romario stary dziad jak Tomaszewski go podpuścił
11
Holandia po dwóch meczach ma 0 punktów. A tak straszyli
4
Pedri o naszej jedynce
Pedri: "I would like Szczęsny to renew his contract. I like him a lot. He's a very funny guy who can't stand pressure. He's a professional, he's given us a lot and has put in some spectacular performances. I'd like him to stay. I'm having fun on and off the pitch with him."
6
Na bank Yamal wali griddy po bramkach w FC
0
@Nicko szczególnie z Argentyną na ms2022
1
Huijsen ma na imie młodziutki czy jak?
3
@regatta52 na CN
9
Ferran dał taką zmianę, że na Ossasune chyba Lewy wyjdzie
1
Jaki Perro xd co on pieprzy