0

Rudiger tez tak fauluje i karnego nigdy nie ma xD

0

Myślałem, że zdejmie Yamala i Ferran na PS

0

Fati na rozgrzewke? xD

1

@Kondziubarca na pewno lepiej niż ostatnie dwa miesiące ale to dalej jest mecz imieniem Sergiego Roberto

1

@MessiForeverTheBest ogólnie mi chodzi, nie o ten mecz
@LukaszFan no właśnie dość kiepsko to wygląda
@Lionel_Messi10 tylko czy u nas jest miejsce dla kogoś takiego?

0

@Barcafan2020 jakby dodał do tego taki strzał jak Carlos

0

Gavi to w końcu jest jaka pozycja?

0

Gavi przed kontuzją to na jakiej pozycji najlepiej grał? na tym fałszywym LS za Xaviego?

2

Balde az brawa bił xD

0

co on przy tym karnym się połamał?

0

olmo się wysypał xD

1

Lewy jajko zniesie xD

2

tutaj już 3:0 powinno być xD

2

ale Lewy wkurwiony pewnie na ławce xD

1

nie jestem fanem Ćwiąkały ale oby nikt w canal+ nie wpadł na pomysł, by od nowego sezonu zastąpić go Kręcidło

0

@Damian11 imho Rolfo najładniejsza

0

@Tuc samemu zawsze taniej niż te zorganizowane

0

@blakkudium Piechota teraz co będzie robił

0

@takisobiektos oni są razem w relacji więc to bez szans

0

@4drian0 gosciu

2

@Lionel_Messi10 co oni drugą Argentynę robią?

0

@escarabajo Romario stary dziad jak Tomaszewski go podpuścił

11

Holandia po dwóch meczach ma 0 punktów. A tak straszyli

4

Pedri o naszej jedynce

Pedri: "I would like Szczęsny to renew his contract. I like him a lot. He's a very funny guy who can't stand pressure. He's a professional, he's given us a lot and has put in some spectacular performances. I'd like him to stay. I'm having fun on and off the pitch with him."

6

Na bank Yamal wali griddy po bramkach w FC

0

@Nicko szczególnie z Argentyną na ms2022

1

Huijsen ma na imie młodziutki czy jak?

3

@regatta52 na CN

9

Ferran dał taką zmianę, że na Ossasune chyba Lewy wyjdzie

1

Jaki Perro xd co on pieprzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?