Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 na Instagramie mu tak napisali. Nwm czy to ksywka imho bardziej beka
0
Czas na Fattyego
2
@PatrychoO jeżeli będzie to serio na scenariuszu Tarantino to raczej można być spokojnym (np True Romance)
1
@Ignareks przyszedł właśnie mail dla socio, że można się ubiegać o bilet
0
@mekston nie jak szalony po prostu musi poprawić strzał.
0
@Ignareks będziesz miał losowanie dla socios z puli która dostanie Barcelona
1
@MOLESTA w drugiej to też głównie on ciągnął ofensywę jak Rapha i Ferran nie dojeżdżali. Młody musi tylko strzały poprawić
0
@Irmscher10 Robben miał tak lewą stopę ułożona, że tam tylko Messi się mógł z tym równać. Długa droga jeszcze do takiego poziomu dla młodego
0
@626 mega daje to młodym Viniciusem co też w bramkę nie mógł trafić. No stopy ułożonej jak Messi to nie ma i już takiej mieć nie będzie ale trzeba liczyć że będzie nad tym pracował i uda się to poprawić
1
@macio_944 Zobaczymy dale ale dało trochę vibe espanyolu gdzie pierwsza połowa fajna, druga niby spuszczenie, a potem przyszły dwa miesiące gubienia punktów
0
Ding dong se pograł miesiąc pod nowy Kontrakt
2
Ale Flick ich opierdoli w szatni
1
Messi by takim zjebe dał i by się skończyło takie granie
7
Kurwa dlaczego oni sobie nie podają
0
@Filipem Gavi na fałszywe skrzydło
0
Araujo typie odgrywaj do najbliższego, a nie się bawisz
0
Ale jest pizda od drugiej. Zdejmuj Rapha i Ferrana i dawaj Gaviego z Lewym. No i może Martin za Balde
1
Ferran też niby bramka strzelona ale tak tragedia
4
@baster82 raczej zmiana pod Sorlotha
0
@Roobo Garcia to się właśnie połamał
1
Raphinia chłopie złaź
0
Yamal no tak ułożonej stopy jak Messi to nie ma
0
Ale to daje vibe grania przy 1:0 za Xaviego XD
2
Raphinia dzisiaj tragedia. Wygląda jak Rapha z pierwszego sezonu za Xaviego gdy grał na LS
0
Dziwny mecz. Niby się mało dzieje ale powinno być 3:0, Atleti niby nic nie gra, a jednak mecz ciągle otwarty
0
Ale Yamal totalnie nie ma stopy ułożonej XD to taki vibe Dembele daje przy tych strzałach
0
Typ se wjeżdża w Achillesa prosta noga xd
0
@cules100pro Perez to jest tam kimś takim jak Kaczyński w Pisie. Jak odejdzie to się tam zacznie ostra sieczka i wygrzebywanie trupów.
1
@krystus48 Musso tam broni w pucharze
0
Ferran pewnie rzeczywiście wyjdzie na 9 bo takie były plotki + w PK wychodził jako titular. Ale imho Gavi na ofensywnym pomocniku nie przejdzie, naturalne zastępstwo Olmo to jednak Fermin, który w ostatnim czasie wygląda coraz lepiej