0

@Tridente2015 na Instagramie mu tak napisali. Nwm czy to ksywka imho bardziej beka

0

Czas na Fattyego

2

@PatrychoO jeżeli będzie to serio na scenariuszu Tarantino to raczej można być spokojnym (np True Romance)

1

@Ignareks przyszedł właśnie mail dla socio, że można się ubiegać o bilet

0

@mekston nie jak szalony po prostu musi poprawić strzał.

0

@Ignareks będziesz miał losowanie dla socios z puli która dostanie Barcelona

1

@MOLESTA w drugiej to też głównie on ciągnął ofensywę jak Rapha i Ferran nie dojeżdżali. Młody musi tylko strzały poprawić

0

@Irmscher10 Robben miał tak lewą stopę ułożona, że tam tylko Messi się mógł z tym równać. Długa droga jeszcze do takiego poziomu dla młodego

0

@626 mega daje to młodym Viniciusem co też w bramkę nie mógł trafić. No stopy ułożonej jak Messi to nie ma i już takiej mieć nie będzie ale trzeba liczyć że będzie nad tym pracował i uda się to poprawić

1

@macio_944 Zobaczymy dale ale dało trochę vibe espanyolu gdzie pierwsza połowa fajna, druga niby spuszczenie, a potem przyszły dwa miesiące gubienia punktów

0

Ding dong se pograł miesiąc pod nowy Kontrakt

2

Ale Flick ich opierdoli w szatni

1

Messi by takim zjebe dał i by się skończyło takie granie

7

Kurwa dlaczego oni sobie nie podają

0

@Filipem Gavi na fałszywe skrzydło

0

Araujo typie odgrywaj do najbliższego, a nie się bawisz

0

Ale jest pizda od drugiej. Zdejmuj Rapha i Ferrana i dawaj Gaviego z Lewym. No i może Martin za Balde

1

Ferran też niby bramka strzelona ale tak tragedia

4

@baster82 raczej zmiana pod Sorlotha

0

@Roobo Garcia to się właśnie połamał

1

Raphinia chłopie złaź

0

Yamal no tak ułożonej stopy jak Messi to nie ma

0

Ale to daje vibe grania przy 1:0 za Xaviego XD

2

Raphinia dzisiaj tragedia. Wygląda jak Rapha z pierwszego sezonu za Xaviego gdy grał na LS

0

Dziwny mecz. Niby się mało dzieje ale powinno być 3:0, Atleti niby nic nie gra, a jednak mecz ciągle otwarty

0

Ale Yamal totalnie nie ma stopy ułożonej XD to taki vibe Dembele daje przy tych strzałach

0

Typ se wjeżdża w Achillesa prosta noga xd

0

@cules100pro Perez to jest tam kimś takim jak Kaczyński w Pisie. Jak odejdzie to się tam zacznie ostra sieczka i wygrzebywanie trupów.

1

@krystus48 Musso tam broni w pucharze

0

Ferran pewnie rzeczywiście wyjdzie na 9 bo takie były plotki + w PK wychodził jako titular. Ale imho Gavi na ofensywnym pomocniku nie przejdzie, naturalne zastępstwo Olmo to jednak Fermin, który w ostatnim czasie wygląda coraz lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?