11

Raphinha: "Tak się składa, że mam Wojciecha Szczęsnego w drużynie Fantasy."

Nawet zawodnicy wiedzą co to za jakość

4

@Derean ten pierwszy strzał to chłop by odpuścił krótki słupek i dostał po krótkim. Za dużo już tego w życiu widziałem.

0

@Pedri16Future ostatnio to dwumecz z Bayernem 2015.

21

czyli jednak można mieć bramkarz co robi ci mecz w pucharowej LM

6

Wojtula człowieku

0

Wojtula to mecz na miarę Kurtula w ostatnich sezonach LM

2

Wojtuś wytrzymaj jeszcze

0

De Jong złaź gościu już

0

Pedri tuszuje wszystkie gówniane piłki na mine od De Jonga

1

De Jong złaź prosze

0

Raphinia w koncu

5

De Jong to już ma fleszbeki ze wszystkich eurowpierdoli. Niech on złazi

1

ale De Jong nic nie ogarnia po przerwie, za szybka gra dla niego chyba

2

De Jong już sobie pograłeś, weź złaź

1

Raphinia z jesieni to wali bombę pod ladę w takiej sytuacji

1

@KrwawiaceoczyVEB chociaż tyle, ale boje się, że tu jeszcze jedno czerwo może być

0

Raphinia by więcej dał z tej akcji gdyby się zatrzymał i wywalił lage do Wojtka. No dosłownie wybrał najgorsze możliwe rozwiązanie

0

Inigo czy Araujo będą pauzować? Jak tam sytuacja z kartkami

0

Raphinia gra swój mecz

14

Felix Cwel(ajer), nazwisko nieprzypadkowe jak widać

2

Var tutaj nie powinien wjechać?

0

@Kosiu widać, że jest zmęczony, nie ma już takiej dynamiki

1

jak to czerwo powinno być xD

0

@KrwawiaceoczyVEB ter Stegen to by wpuścił ten pierwszy strzał w pierwszej minucie, bo on by odkrył krótki i po krótkim dostał

2

Wojtula ugraj nam ten mecz

0

PSG to robi wlasnie jakas Barcelone 2009/09

1

dobra Pedri teraz za 3 musi robić w srodku, nwm czy nie lepiej w drugiej dać Casado, za FDJ

0

zdejmuj Yamala i mamy fleszbeki

0

boże dajcie strzelić gola czy coś, po co w 20 taki faulować

0

co?xD



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?