Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@rafal314 musisz być socio
0
@barcafan1789 tak
0
Pique co poddymka
1
@krzywy topeczka, nawet nie grałem nigdy w żadną grę z serii, a siadło mega
1
@ArterkHD Uniqlo (airism albo supima) albo cool-max z HM jako basici
1
@JohnA mam za dużą kolekcję by pisać co stosuje xd ale z takich topek moich to torino21,layton, ombre nomade, haltane, carlisle. Z prostych co każdy lubi to imagination, acqua viva, eau givree czy cos z DNA tygara (za bardzo lubię cytrusy)
0
@Kengo od kilku lat przerzuciłem się na kindla na ebooki i nie wyobrażam sobie powrotu do papierowej wersji
3
@jacobFCB kto traktuje TOP195 poważnie? od kiedy Ronaldo dołączył do Al Nassr tylko TOP65 się liczy
6
co powiecie na statystyki najlepszych strzelców w TOP65 lig?
https://x.com/LaPulga_1987/status/1893627110448603409
0
@Stanio87 noclegi szukaj na jakimś booking czy google hotels i bierz co najtaniej z miarę sensowną opinią
jak znajdziesz coś na booking to warto też sprawdzić potem ten sam hotel na jego oficjalnej stronie (jak mają), bo może być różnica w cenie xD
0
@rafal314 poszukaj kogoś tutaj co jest socio to może ci kupi bo mają jeszcze zniżkę 20% (ale tylko na jeden, kupić można chyba 4). Ja sam się wybieram więc już kupiłem
0
@rafal314 nie dziwne. Tak jest na mecze co jest sporo chętnych. Czyli każda kolejka pucharowej LM czy mecz z Realem
0
@rafal314 będzie, najczęściej jest to dzień po dla socios
3
Diane, 11:30 a.m., February 24. Entering The Town of Twin Peaks
1
@MesQueUnClub96 jedynie Camp Nou
29
@Ziemny jest klauzula 65, a chcą dać 100? XD
0
@barteq w końcu przyjrzycie na oczy
1
Idealnie podsumowanie Niemca
Na szczęście nie jest zarejestrowany na UCL
0
Ciekawe jak tam wenera
0
Jeżeli Olmo nie może grać w pierwszym to grałbym pomocą Pedri-Frenkie-Casado. Frenkie zdecydowanie lepiej wygląda gdy ma kogoś z tyłu. Casado to całkiem niezły przecinak ale musi poprawić granie piłkę, by być zdecydowanie lepszym w rozgrywaniu, obecnie jednak jest to często podawanie do boku czy tyłu
1
@CriminalFCB jeden dzień zupełnie starczy jak chcesz obskoczyć najważniejsze rzeczy, jak chcesz się włóczyć po mieście to można i dluzej
Odpuściłbym Pampelunę i zrobił dwa dni Bilbao i San Sebastian na day tripa, z Bilbao możesz skoczyć na pół dnia do Gaztelugatxe
0
@ViscaelBarca2007 Moza da radę sprzedać połowę nowego camp nou
6
Isak jaka to jest topeczka
3
@PuszkinFan bo jest cieniasem i obecnie nawet Eric jest wyżej w hierarchii
2
Co tam się odwaliło w Bilbao
0
@ArcziArtt Ter Stegen nie ma prawa być 1
1
@WiecekFCB najlepiej by było z Olmo na fałszywej 9 tylko wtedy w pomocy zostaje nam praktycznie sam Pedri i dwóch statystyow. Więc pewnie Ferran na 9 i Olmo na spo, z tyłu Pedri i Frenkie
1
@sevs przecież trzon zespołu to wypaleni po 30 zawodnicy którzy nie dojeżdżają by grać na pełnej intensywności. Dobrze Pep mówi. To samo chciał zrobic w Barcelonie to go Rosell wyśmiał
3
Robert znowu nie jest pod grą. Mu nawet ciężko dostarczyć piłkę bo biega w jakieś dziwne miejsca, nie potrafi wywalczyć sobie pozycji i znowu wraca na środek boiska by rozegrać na jeden kontakt zwrotną piłkę xd chyba przyda się trochę przerwa
4
Lewy z Fatim robi takie treningi, że zaraz i on straci miejsce w skladzie