Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale będzie Lewy z Neymarem pressowal
0
@BorzyKrzys a nie bullit?
2
@stool Barcelona odje**** taki szajs z tym 125 leciem. Serio tam fajne rzeczy można było zrobić. Z drugiej strony taki Bayern może miał łatwiej bo to jednak ich Adidas
2
@BorzyKrzys przejeżdżałem tam dzisiaj do roboty i stali tam od Płockiej
1
@OzzyFCB Sam mówił na początku roku, że jego cel to poprawić wykończenie i więcej strzelać. Chłop za bardzo chce
1
@wojopancer żona miała 63
0
Arsenal to jest jednak topeczka, zaraz tam City będzie o top2 się biło
8
Włoski dziennikarz, Fabio Ravezzani o João Félixie:
“Jest przystojny i bezużyteczny"
Czyli efekt Felixa już prysnął. Klasycznie dwa dobre mecze w nowej drużynie i potem piach
1
@FCB_dimiC air podsy pro wycinają wszytko do okola ze aż brzmi to nienaturalnie XD
2
@Faro Torre robił liczby ale nie dawał nic co powinien dawać środkowy pomocnik xd przecież to były mecze imieniem Rikiego Pucza czyli bieganie jak kurczak. Riki też potrafił wejść na 5 minut i strzelić bramkę ze łba
0
@cules100pro Torre nie potrafi prowadzić gry.
0
@F3DO liczą się podwójnie czyli przegraliśmy 4:8 ale może uda się wygrać 2:0 na Wandzie to będzie dogrywka
1
@Pawel13sz w swojej top formie albo gdyby to był finał LM to podejrzewa, że by to wyjął. Wojtek nic extra jednak nie dorzucił w tym meczu
6
Gavi i Fermin to są tacy jeźdźcy apokalipsy. Już z jednym na boisko jest ciężko o kontrole, a co dopiero jak gra ta dwójka razem.
2
@Criss18Barca przy dwóch takie 50:50, jakiś Kurtuła w topce by pewnie 2 wyjął
0
ewidentnie to Atletico nie leży. To powinny być dwa spokojne zwycięstwa
1
ale mnie ten Sorloth juz wkurwia
1
no i zrobił to co powinna typowa 9. Chłop niech tam stoi na sępa i będzie git
1
Sorloth to wygląda jak Reacher
0
a Simeone, dlaczego nie w czarnym garniaku? teraz jakiś nowy przesąd?
1
Wojtula już lepszy drybling niż Lewan
0
Marciniak by na pełnej pompie wjechał, wypiął klatę i dał żółtą
1
taka akcja jak w ligowym co nam walneli
0
@MesQueUnClub96 szczegolnie przy powrocie przy drugiej bramce topeczka
0
Galan to nie wyjdzie na druga xD
2
Atleti to wgl jaką taktykę miało na ten mecz. Wyjść normalnie strzelić dwie, dostać dwie i stawiać autobus?
4
W ostatnich meczach jak widziałem grę Lewego to myślałem, że no gorzej to już się nie da. Teraz człowiek widzi Ferrana i wie, że był w błędzie.
0
na Galana trzeba to chłop nie dogra do przerwy
1
Frenkie te step overy przed podaniem to musi robić?
0
dobra Ferran to sie max nadaje na 20 minut z ławki