2

Wojtula co meczycho dzisiaj zagrał

1

Araujo się znowu wysypał?

0

ale Olmo to jest topeczka techniczna, chłop na metrze 4 sobie ustawi

0

kto bramki nie strzelił? Tylko Fati?

0

@BorzyKrzys nie z Wawy, ani żadnej Warszawki, tylko z Warszawy

1

ciekawe ile DM w przerwie dostał Martin

8

z Casado tam beka leci jak z Mascherano chyba xD

0

Uszaty xDDDD

2

Uszaty panu Bogu w oknu

2

na początku meczu robić taki faul to chyba tylko Araujo byłby w stanie

2

no Robercik tutaj ładnie wypuścił

1

Niesamowite, że Araujo jest u nas już 5/6 lat, a progresu w grze piłka jak nie było, tak nie ma

0

ostatnio te początki meczów w naszym wykonaniu to jak za Xaviego

0

@TR3YWAY też tak w juniorach ładowałem, na jeden krok

1

@RoberDzik wrzuciłem wyżej link

0

@Arden nie jest


0

0

Ramadan się zaczął. Ciekawe jak u Yamala będzie to wyglądało

1

@michal26 nie leży może w lidze ale w LM zawsze się rozkładają

1

@Marian_Pazdzioch to jest kuchnia Renaty?

0

@BorzyKrzys

1. Jutro nie umiera nigdy
2. Zabójczy widok
3. Śmierć nadejdzie jutro

0

@mm1986 ja czekam dopiero na swoją, ale widziałem sporo postów z tymi pustymi koszulkami

0

@D10SLEO o co chodzi że taka nagonka na Mentzena u Ukraińców?

0

@Pitinho obecnie z pomocników mamy:
Topeczka, jeden z najlepszych na świecie Pedri
Super średniak, totalnie niejaki Frenkie
A reszta to aktualnie nie są zawodnicy na pierwszy skład. Olmo pewnie by się nadawał ale on albo ma kontuzje i potrzebuje czasu by wrócić do rytmu albo max to super zmiennik. Casado jest chyba zajechany fizycznie, a te Ferminy czy inne Gavie to szkoda gadać. No więc siłą rzeczy trzeba grać Frenkie, Pedri i kogoś im dobierać na trzeciego

4

@Mow_mi_Douglas plus on taktycznie to jest dalej poziom ligi urugwajskiej XD

0

@mielniczas tym bardziej z niska pensja. Nawet nie musi grać każdego mecz ale takie wejście na 30 minut to w obecnej sytuacji zbawianie naszej ofensywy

0

@Arczi57 jest szybki i silny ale średnio ogarnia grę w piłkę

0

Neymar na sezon, bierze 10 i po roku przekazanie pałeczki Yamalowi

0

Ale będzie Lewy z Neymarem pressowal

0

@BorzyKrzys a nie bullit?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?