Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wojtula co meczycho dzisiaj zagrał
1
Araujo się znowu wysypał?
0
ale Olmo to jest topeczka techniczna, chłop na metrze 4 sobie ustawi
0
kto bramki nie strzelił? Tylko Fati?
0
@BorzyKrzys nie z Wawy, ani żadnej Warszawki, tylko z Warszawy
1
ciekawe ile DM w przerwie dostał Martin
8
z Casado tam beka leci jak z Mascherano chyba xD
0
Uszaty xDDDD
2
Uszaty panu Bogu w oknu
2
na początku meczu robić taki faul to chyba tylko Araujo byłby w stanie
2
no Robercik tutaj ładnie wypuścił
1
Niesamowite, że Araujo jest u nas już 5/6 lat, a progresu w grze piłka jak nie było, tak nie ma
0
ostatnio te początki meczów w naszym wykonaniu to jak za Xaviego
0
@TR3YWAY też tak w juniorach ładowałem, na jeden krok
1
@RoberDzik wrzuciłem wyżej link
0
@Arden nie jest
0
@arsenallondyn0 jest
0
Ramadan się zaczął. Ciekawe jak u Yamala będzie to wyglądało
1
@michal26 nie leży może w lidze ale w LM zawsze się rozkładają
1
@Marian_Pazdzioch to jest kuchnia Renaty?
0
@BorzyKrzys
1. Jutro nie umiera nigdy
2. Zabójczy widok
3. Śmierć nadejdzie jutro
0
@mm1986 ja czekam dopiero na swoją, ale widziałem sporo postów z tymi pustymi koszulkami
0
@D10SLEO o co chodzi że taka nagonka na Mentzena u Ukraińców?
0
@Pitinho obecnie z pomocników mamy:
Topeczka, jeden z najlepszych na świecie Pedri
Super średniak, totalnie niejaki Frenkie
A reszta to aktualnie nie są zawodnicy na pierwszy skład. Olmo pewnie by się nadawał ale on albo ma kontuzje i potrzebuje czasu by wrócić do rytmu albo max to super zmiennik. Casado jest chyba zajechany fizycznie, a te Ferminy czy inne Gavie to szkoda gadać. No więc siłą rzeczy trzeba grać Frenkie, Pedri i kogoś im dobierać na trzeciego
4
@Mow_mi_Douglas plus on taktycznie to jest dalej poziom ligi urugwajskiej XD
0
@mielniczas tym bardziej z niska pensja. Nawet nie musi grać każdego mecz ale takie wejście na 30 minut to w obecnej sytuacji zbawianie naszej ofensywy
0
@Arczi57 jest szybki i silny ale średnio ogarnia grę w piłkę
0
Neymar na sezon, bierze 10 i po roku przekazanie pałeczki Yamalowi
0
Ale będzie Lewy z Neymarem pressowal
0
@BorzyKrzys a nie bullit?