Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na PSG będzie zmotywowany Rapha i Yamal, który widać szuka rewanżu. Wypadałoby, żeby Lewy zagrał coś jak rok temu w Paryżu. Pedri, który w końcu osiągnął mityczny poziom słów Kumana i jest lepszy niż cała pomoc PSG . Wojtek lepszy niż ten elektryk Donnarumma. Gdyby Kunde był w formie to i raczej o obronę może by było być spokojnym, bo na luzie by schował Barcole czy Kvare. Ten Dembele jedynie, no dobry jest ewidentnie to na niego trzeba uważać.
1
@SzczenaWojtula dosłownie mial 3 sezony tylko warto pamiętać że w tych 3 tylko jeden miał przełożenie na mecze w Europie.
4
@Krzty prawda, Valdes odwalał babole ale i potrafił wygrać ważne mecze, tego Mats nie robi
3
@SzczenaWojtula no typ tu siedzi ponad 10 lat i rozegrał nwm, z 500 meczów pewnie albo i więcej, więc jak najbardziej. Co nie zmienia faktu że takiego Valdesa wspominam i będę wspominał lepiej
57
@clyde xd!
5
sezon dal Realu zaczyna sie 19 lutego
0
to City to Osassuna jedzie do 0. Niech się tam cieszą
3
Ta gra City to wygląda gorzej niż Xavineta. Może Xavi na nowego trenera
1
@Coutinho007 idealnie
2
Obrona City to jak te klauny z tego mema
0
@Pingwinek Sam tęskniłem ale to jaki zjazd zaliczył to głowa mała
1
Real gra lepiej atak pozycyjny niz City XD do czego to doszło
2
City w zimie to powinno 200 baniek na pomoc wywalić żeby Nico miał do kogo podać. Przecież Gundo i Bernanrdo to sa jakieś wraki na dnie oceanu
1
Bernardo to jakiś placek. Typ od dwóch lat totalnie nie dojeżdża
0
City już złaźcie z tego boiska bo to wstyd
0
Ta obrona City to taki kryminał
0
Pep klasyczne kombinowanie xD w ostatnim czasie chyba nie wychodziło to za dobrze
2
@DonCarletto wczoraj to wrzucałem z x i dodali tam kontekst że podobno fejur
0
Podobno rodzina Munuera Montero jest prześladowana. Nawet dziadka mu wyzywają.
1
@kewin dzieki
0
Rewanż 1/8 gramy w Barcelonie czy to będzie losowane jeszcze?
6
Yamal co świrował XD
4
@chrissssty69 w punkt. Podobnie jak w jakimś ostatnim meczu co szła taka bomba w Wojtka i on to rękami sparował w bok( chyba próbował łapać w pierw) to Ter Stegen by chciał tam zrobić Neuer style czyli bronie jedną ręką i by to wpadło. Dość często były takie sytuacje że my przełamywało rękę
6
W końcu ogarną że i Mats nie daje takiej pewności jak Wojtula
0
@Krzty króciutko Wojtula z pachołami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SelloutCrowd mityczna gra nogami Matsa
2
@Dzejkob97 zdecydowanie. Na lini gra bardzo dobrze (to raczej każdy wiedział) ale i daje dużo spokoju na 5 metrze przy dośrodkowaniach, z tym Mats miał mega problemy. Co się też rzuca w oczy to że on każdy strzał chociaż próbuje bronić. Wczoraj przy tym spalonym poszedł hazard i się rzucił w drugi róg ale próbował. Mats by zrobił swoją słynną pozę z lewą ręką w górze i odprowadzaniem piłki wzrokiem.
0
@kanver_ z formą z jesieni jak najbardziej. Ostatnio mam wrażanie że jednak serwis bardziej siadł
3
@kanver_ fajnie jakby 3 z przodu zakręcił