Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fajne słowa Wojtka o tej sytuacji z Di Marią xD
0
corner taken quickly
2
Pedri dostał stempel, a Ćwiąkała mówi, że nie był faulowany xD
1
dawaj Robert, dawaj zjebe Pedriemu za złe podanie
2
Araujo też widać, że tak nie kuma czaczy z Cubarsim jak Inigo
0
jeszcze na łeb od Atalanty u siebie i mamy klasycznego hat-tricka w wykonaniu Barcelony
0
jak się zesramy metr przed kiblem i wypadnimy z top8 to będą jaja
10
Szczęsny puszcza info przed oficjalka do kumpli z foot tracka?
0
Gazda to jest jakiś super kibol fanatyk Realu, to jeszcze gorzej wygląda niż Kowalczyk bo ten to beke cisnie, a Gazda mina srającego kota
4
Vukov wrócił i Rybakina zakończyła współpracę z Goranem xDDDD Elena co ci w głowie gra
0
@MichuZ44 przynajmniej jest radosna gierka, a nie takie męczenie buły co było, mi się tam imho podoba
0
Ja pierodle pięknie
1
Co ten Araujo zrobił
2
Rudiger to żółta dostanie w 88 minucie chyba
2
Camavinga to powinien już prysznic brać
0
Jechać z nimi dalej, nie odpuszczać
0
Ludzie zza bramki Wojtka to widzieli tylko nie on
1
Jak on tego nie widział
1
Araujo na sabotaż wchodzi
0
Ale to jest złote dziecko
2
temu Mbappe to aż stanął po tej bramce xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SelloutCrowd hmm, ale sporo dziennikarzy podawało, że jednak Wojtek zagra
0
@SelloutCrowd a co powiedział?
9
Niesamowitych kapitanów ma Barcelona w tym sezonie. Ter Static, Araujo i Frenkie
1
@LOPEZ16 ewentualnie hm coolmax loose fit jako altnertywa dla airism
8
@Technik typ od wiosny nie zagrał, żadnego meczu i nawet o nim zapomniałem. To samo co teraz z Ter Stegenem
0
@A4ron jedyny minus tego transferu to, że dostał kontuzji rok temu i dostaniemy za niego mniej kasy
5
@SergioBusquets5 Araujo który prócz siły i szybkości nie ma nic do tego często odłącza mu prąd i połowę sezonu nie ma go z powodu kontuzji.
0
@Arden a skąd juve ma mieć na niego hajs xd przecież oni pewnie wykupią go za 20mln