Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PIWOSZ89 ser na szynkę i potem jakieś warzywo
2
@[Oli] a przed kontuzją zawalił nam dwumecz z PSG i od stycznia zeszłego roku był cieniem zawodnika. Gość siedzi tu już nwm z 4 czy 5 lat i dalej nie zrobił progresu XD jedyne z czego go pamiętam to skakania nad herbem i ze często w kluczowych momentach odcinało mu łeb
0
@Pedri16Future i tak to wygląda lepiej niż jeszcze kilka meczów temu
0
Araujo sobie tym meczem chyba załatwił pozycje numer 4 jako ŚO, chyba że jeszcze Christensen go przegoni
2
Araujo chyba chce zagrać powtórkę partidazo z PSG
1
Araujo jeszcze brakuje kontuzji do końca sezonu i nawet w lecie się nikt po niego nie zgłosi. Zostaniemy z Umtitim v2
0
@Gaz i żałuję że na to nie poszło chcoiaz najbardziej to żałuję że rok temu nie udało się z Bayernem
1
Jeszcze się wysypał xddddd
3
Araujo to jest dalej ten sam Araujo co 4 lata temu jak tu przychodził czyli szybki i silny. Zero progresu jeśli chodzi o grę piłka czy jak widać nawet o myślenie
10
@ali3gator przecież to Araujo łamał xd
1
Dociągnąć z Araujo do końca sezonu i niech idzie za te 65 baniek
1
Araujo linie złamał? XD
0
@cules100pro autentycznie raz w Barcelonie, dosłownie raz na nwm ile ale mi sprawdzali paszport XD nwm czy patrzył akurat na numery czy co ale chciał
28
Araujo nie ma i nagle pułapki działają XD
2
@escarabajo klasyczny Felix. Dobry pierwszy mecz albo dwa, a potem się zacznie
0
@Kengo zostań przy Michael
2
@Eklerek ten post to akurat b8 xd
0
@snupson a Kurtula co znowu? on ostatnio to gra chyba raz na miesiac
5
@jacobFCB jakim cudem on nie łapie kartek to tego nie wie nikt. Wystarczy zobaczyć co on w każdym klasyku robi z Robertem. Goni go do środka boiska i wali łokciem w plecy
0
@Janas11224 De Jong co się bał włożyć nogę i skasować piłkę i poszła kontra gdzie jak wrócił na swoje polowe to odpuścił i zostawił Cubarsiego samego na dwóch xd
0
@regatta52 wojtek gada po włosku więc pewnie jakieś podstawy hiszpańskiego szybko złapał
4
Pena by nawet nie wyszedł do tego xd
0
Oczy widzą, uszy słyszą, usta milczą. Co on za cieszynke zrobił
0
Ding dong co się tam zesrał z odbiorem I poszła kontra
1
Myślałem że nie trafił xd
0
To Gazda komentuje?
1
@RymsonPL nie ważne jak Real zagra to jeśli trafi na City w obecnej formie to same indywidualności jak Mbappe czy Vini im spokojnie starcza. Pomoc City nie jest w stanie biegać, a obrona jest jak z tego mema z klaunami
0
@MesQueUnClub96 celowo wsadzili krzesełka by tak wyglądało xd oni się na listopad nie wyrobią
0
@Cvzx jak Bronze? opłaca się kupić?
0
@Filipem na Future Stars zmieniają im body type i style biegania?