1

@PIWOSZ89 ser na szynkę i potem jakieś warzywo

2

@[Oli] a przed kontuzją zawalił nam dwumecz z PSG i od stycznia zeszłego roku był cieniem zawodnika. Gość siedzi tu już nwm z 4 czy 5 lat i dalej nie zrobił progresu XD jedyne z czego go pamiętam to skakania nad herbem i ze często w kluczowych momentach odcinało mu łeb

0

@Pedri16Future i tak to wygląda lepiej niż jeszcze kilka meczów temu

0

Araujo sobie tym meczem chyba załatwił pozycje numer 4 jako ŚO, chyba że jeszcze Christensen go przegoni

2

Araujo chyba chce zagrać powtórkę partidazo z PSG

1

Araujo jeszcze brakuje kontuzji do końca sezonu i nawet w lecie się nikt po niego nie zgłosi. Zostaniemy z Umtitim v2

0

@Gaz i żałuję że na to nie poszło chcoiaz najbardziej to żałuję że rok temu nie udało się z Bayernem

1

Jeszcze się wysypał xddddd

3

Araujo to jest dalej ten sam Araujo co 4 lata temu jak tu przychodził czyli szybki i silny. Zero progresu jeśli chodzi o grę piłka czy jak widać nawet o myślenie

10

@ali3gator przecież to Araujo łamał xd

1

Dociągnąć z Araujo do końca sezonu i niech idzie za te 65 baniek

1

Araujo linie złamał? XD

0

@cules100pro autentycznie raz w Barcelonie, dosłownie raz na nwm ile ale mi sprawdzali paszport XD nwm czy patrzył akurat na numery czy co ale chciał

28

Araujo nie ma i nagle pułapki działają XD

2

@escarabajo klasyczny Felix. Dobry pierwszy mecz albo dwa, a potem się zacznie

0

@Kengo zostań przy Michael

2

@Eklerek ten post to akurat b8 xd

0

@snupson a Kurtula co znowu? on ostatnio to gra chyba raz na miesiac

5

@jacobFCB jakim cudem on nie łapie kartek to tego nie wie nikt. Wystarczy zobaczyć co on w każdym klasyku robi z Robertem. Goni go do środka boiska i wali łokciem w plecy

0

@Janas11224 De Jong co się bał włożyć nogę i skasować piłkę i poszła kontra gdzie jak wrócił na swoje polowe to odpuścił i zostawił Cubarsiego samego na dwóch xd

0

@regatta52 wojtek gada po włosku więc pewnie jakieś podstawy hiszpańskiego szybko złapał

4

Pena by nawet nie wyszedł do tego xd

0

Oczy widzą, uszy słyszą, usta milczą. Co on za cieszynke zrobił

0

Ding dong co się tam zesrał z odbiorem I poszła kontra

1

Myślałem że nie trafił xd

0

To Gazda komentuje?

1

@RymsonPL nie ważne jak Real zagra to jeśli trafi na City w obecnej formie to same indywidualności jak Mbappe czy Vini im spokojnie starcza. Pomoc City nie jest w stanie biegać, a obrona jest jak z tego mema z klaunami

0

@MesQueUnClub96 celowo wsadzili krzesełka by tak wyglądało xd oni się na listopad nie wyrobią

0

@Cvzx jak Bronze? opłaca się kupić?

0

@Filipem na Future Stars zmieniają im body type i style biegania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?