0

@barteq spalony ewidentny, karnego nie powinno być, nawet Olmo zrobił gest rękami

5

@A4ron na blika to wątpię

0

@HavertzKai Sam Olmo pokazał że nie ma karnego

0

@PatrychoO to jestem w szoku xd

0

@PatrychoO Urban to realowiec nie?

0

Yamal dzisiaj gra w swoją grę

0

Dlaczego tam karnego nie było? Za bardzo się wyrzucił?

0

Olmo wypada na miesiąc

1

To wygląda na typowe 1:1 w 88 minucie

2

Ciekawe czy Niemiec by krył krótki słupek

1

Yamal chyba tydzień balował z hustle hardem

2

Nic dziwnego że Pedri asyst nie ma

0

Pedri jak Dinho w prime

0

Sędziowie robią krucjatę i będą nas ciągnąć do końca sezonu

Dobra w sumie go blokował ten typek

3

Co to za wały idą? XD

6

Araujo nie ma i są spalone

3

Ale będzie jechanka w Real Madrid TV

8

Po takiej nagonce madryciokow dadzą nam karnego?

2

Cubarsi lepiej wyprowadza piłkę niż Ding Dong

1

@Pnog37 Casado grał gorzej jak z tyłu miał Araujo, nie wiem z czego to wynika ale się domyślam

0

@Ptasior La curva del partido

2

@Mitch_Atleta miał problem z kolanem przez co lekarz mu zabronił takich strzałów, dlatego też te wolne mu tak przestały wchodzić xD knuckle też Juninho ładował

0

@Amadeo1996 na Medere to i potrafisz złapać czarter za 200 ziko w dwie z 20kg checkin xD ale to już ekstrymalnie imho bierz bezpośrednio jakiegoś wizera i będzie taniej, nawet jeśli teraz jest droga to cena powinna spaść (dynamicznie to zmieniają)

5



Idealny komentarz

8

@Mitch_Atleta w punkt, typ się splakal z Bravo, nie chciał mieć konkurencji XD trzeba go odpalić

5

Nowy avatar wjechał

0

nic dziwnego, dograć ten i przyszły sezon z Wojtkiem i w 2026 szukać kogoś młodego. Pena i statua aut w lecie, na drugim niech będzie jakiś młodzik

0

@Sulimo na przepustce znowu jestes?

0

@Bocheno1 wam się oczy otworzą jak mi się zamkną

1

@Herato bez szans, Mbappe od jakiegoś czasu totalnie stanął piłkarsko, nic się nie rozwija i dalej bazuje tylko na szybkości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?