1

@kamiVeB super nieoczywsite nazwiska gdzie Raphinia jest drugim najlepiej sie sprzedającym w tym sezonie xD a Gavi w top 5/6

0

@tomek8756 ze Fridoliny nie ma to w szoku jestem

1



Ter Staric w cuprze to jego najlepszy występ od 10 lat

0

@Sysia11 Ona sporo winow z Sabalenka nastukala gdy tej drugiej głowa nie dojeżdżała

1

@Eklerek nic dziwnego że Ter Static zamyka oczy przy strzałach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Recber ma rywalizować z Ter Staticiem pseudonim “Nie chce mieć konkurencji”?

0

@ObiwanKenobi a było coś. Ten co na bramie do posiadłości robił jako ochroniarz i waliło od niego sterydami?

1

@PatrychoO chciał handlować kartą wychowanka xd obydwu trzeba się pozbyć, wrzucić młodego na ławke do Wojtka i myśleć o kimś na 2026

24

Tchouaméni: “At Real Madrid, the season starts in February.”

Wygrali z miałkim City i już się zaczyna pompka xD

0

@BORO_12 topka na mecze z Rayo tak ale nie na Europe, jego ostatnie dobre mecze w LM to 2015 rok i dwumecz z Bayernem

3



10 lat z takim bramkarzem (xD), który zagrał 3 dobre sezony (jeden dobry na poziom europejskich pucharów), oby gość już nie wrócił jako jedynka

0

@KRISU77 to chyba o Swiecickiego chodzilo xD

1

https://x.com/Thenex31283/status/1889437783078346778


człowiek nawet z Pena na bramce przez dwa miesiące nie tęsknił za Ter Staticiem. Nie Wojtula dociągnie jeszcze przyszyły rok i trzeba szukać kogoś na 1. Na Niemca nie ma co liczyć, teraz bez kolan to on chyba nawet firmowego wykroku nie zrobi. Nasza sytuacja z bramkarzami to też jest jego wina, bo chłop nie chciał mieć konkurencji.

0

@dammar91 ta, to dwa różne zapachy, mimo że generyczne

0

@RobiS kurde pewnie zależy od bankomatu czy ma nfc ale jeśli chodzi o samą wypłatę kartą to bez lipy. Tylko trzeba sprawdzać który bankomat nie ma prowizji bo potrafią kasować od 2.5 do 5 euro z bomby. Jak o Hiszpanie chodzi to bez lipy na pewno w dojcze banku szło

1

@Almighty kiedyś coś rzucił że bliżej mu do Barcelony ale po tym co komentuje to nwm, brzmi jak ukryta opcja madrycka

27

Ten Brahim Diaz to też niezły łeb. Nie celebruje swojego gola bo respect, a przy golu kolegi tańczy xd

0

@PatrychoO też mi się tak wydaje xd

2

https://x.com/Joshua_Ubeku/status/1889248202928353592

mistrz trzymania krótkiego słupka

8

Rozgrywanie City wygląda tak jakby ktoś kazał Dolcanowi Ząbki nagle grać piłką, przecież oni sie boją, nie wiedzą co robić, pomiędzy formacjami przerwy na 20 metrów i nikt się nie pokazuje do gry

1

@Eklerek Rudigera nie ma to korzysta

1

Jak Kurtula ogólnie z karnymi stoi?

0

No teraz to już trzeba powiedzieć że faul xd

8

Cwiakala co tak cicho siedzi

0

Porównać sobie naszą grę, a City XD u nich to wygląda jak za Xaviego jakiegoś

4

Ale to City to też niezła ekipka jak nie potrafią się przy piłce utrzymać dłużej niż 6 podań xD

5

Cwiakala szczytuje już 7 minut

7

Cwiakala wlasnie dochodzi

26

Cwiakala co odleciał po tej bramce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?