D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie spokojnie, jeszcze tydzień do wyborów.
8
Karo Nawrocki - przejmie kawalerki, wygra ustawki kibicowskie, zamówi dziewczyny, wciągnie szczura.
Gdzie wady takiego Prezydenta?
1
@comtedurgell albo te chrupki piłki cebulowe
29
no i po problemie xD
https://x.com/taxposting/status/1926986211605811613
2
@Kapitan hawk I tak Karol Krawczyk największy Polak.
7
A to jeszcze tydzień xD
2
Mimo wszystko @RoberDzik
0
@Kgorecki2500 no i brawo, jeśli kłamią to niech jedzie z nimi do spodu.
3
@Aragorn33 ale się spłakali, a wystarczyło wystawić kogoś kto ma więcej atutów, a nie tylko to, że głosujesz przeciw Trzaskowskiemu.
1
@NeroTFP1 jutro pewnie: Władimir Putin? Świetny człowiek, to wina Ukrainy.
1
@kuz Gala powie, że remis się nie liczy.
4
Lewy jeszcze 5 bramek i robi tego Mekambe na miękko.
1
@Comentateiro a wiesz, że i Messi grał mecze w których należała mu się krytyka?
11
Na Republice na pasku jest:
"Trzaskowski: W młodości paliłem marihuane."
xDDDDDD
ale ustawki kibicowskie Nawrockiego to spoko.
7
piwko z Trzaskowskim nie można.
2
@JimMorrisonFCB 21% prawie
13
@MadafakinGuy Ryszard Kalisz > Leo Messi
2
@BulaKG nie, przeciętny piłkarz a i w głowie bałagan.
6
To w końcu jak z tym Mentzenem? xD
9
Przecież to wystarczy spojrzeć na nazwisko Mentzena, widać że Niemiec, a teraz wszystkie maski opadły.
Ludzie wyłączcie TV, włączcie myślenie....
8
@partymaker sekty są najgorsze.
1
@Encore i to jest klasa, jakby Tusk i Kaczyński potrafili wyjść na piwo, to może zrobiliby coś dobrego dla Polski, ale niestety im zależy na tej nienawiści, bo tylko dzięki niej, są wstanie rządzić tym krajem przez tyle lat.
38
bo przecież jak z kimś się nie zgadzasz to trzeba pluć im w twarz , tak wygląda nasza polityka od 30 lat, że nie potrafimy rozmawiać, bo ktoś ma inne poglądy...
https://x.com/krolbijedame/status/1926363215815909803
11
Maciej Maciak zwycięzcą rozmowy Mentzena z Trzaskowskim.
2
@Aragorn33 nie wiem jak tam się zwracał wcześniej, ale może to konsekwencja tego, że mówił do Mentzena Sławku.
4
ale jest to upadek dziennikarstwa, że najlepiej Trzaskowskiego przepytał inny polityk xDD
0
@Roobo Zandberg to chyba jutro?
0
@Slot czy się rozczarował, raczej tu Trzaskowski musiał dobrze wypaść dla wyborców Konfederacji? A czy wypadł? Wątpię.
3
Jeśli ktoś nie śledzi polityki, to Trzaskowski naprawde dobrze wypada, bo potrafi gadać, rzucać liczbami, czy dawać jakieś przykłady z tyłka, a widz nie jest wstanie nic zweryfikować.
0
Dobra, na Bartomeu będę głosował.