1

@MesQueUnClub96 bo jest tylko w telewizji a nie na YT, przecież Mentzen o tym mówił...

2

@gumaz to słabo widzisz.

11

@MesQueUnClub96 oszukuje, wywiad na TV Republika jest.

8

@MesQueUnClub96 edit. Co oszukujesz jak jest?

1

Kaczyński jak ogląda to zawału dostanie.

5

@michal26 będzie miał dużo gorzej, bo Nawrocki ma podobne poglądy do Mentzena + nie był w PiS-ie więc nie odpowiada za ich decyzje.

1

@NeroTFP1 masz rację, ale ten wywiad narazie wygląda tak, że Ja i Konfederancja jesteśmy super a PiS robi głupoty.

5

Gdyby taka debata była przed I turą to Mentzen byłby w II turze xD

1

Absolute Cinema xDDDD

4

@GeneralXavi chciałbym być w Konfederacji i szczęście Boże wszystkim.

8

Mentzen w każdym pytaniu ciśnie po decyzjach PiS-u xD

0

@michal26 beton pewnie już nie lubi Mentzen, bo nie można tak.

4

Batyr upada po raz pierwszy.

0

@michal26 i to taka słaba godzina

3

@kamiVeB to nie dziennikarz TVN-u

5

@AlphaNumeric Mentzen na X napisał, że nie udzielił im praw do transmisji, nawet się o to nie zapytali.

9

@MesQueUnClub96 a ukraść film z YT to jakieś mniejsze zlodziejstwo czy jak?
Czy to jest ich praca(kamery, dźwięk, miejsce, pomysł), ich wizerunek itd. ?

44

Tak to tylko negatywne materiały o Mentzenie, ale ukraść transmisje to pierwsi xDDD

0

@ZuczekFCB1899 to to jeszcze istnieje?

0

@GTBTP to podchodzi pod rasizm.

1

@Popitek12 przyjdzie noc

25

Wiele problemów zdrowotnych się skończy, kolejki do lekarzy będą krótsze.

8

@Kgorecki2500 nie lubię Kaczyńskiego ani Tuska, ale Jarek ma coś takiego, że potrafi coś zrobić/powiedzieć, że się człowiek uśmiechnie.

9

Wszystkie kropki połączone.

4

@GTBTP czyli dziennikarz kompletny.

0

@Kinginiesta Rymanowski, nie słyszałem żeby on w ogóle gadał o swoich poglądach i sympatiach.

33

W sensie jak ukrywa? Ma chodzić na gołą klate zamiast w garniturach?

1

@MesQueUnClub96 miała 5% w sondażach a nie w wyborach.

2

@Zoker "special price for you my friend"

6

Latynos od ciabaty robił zdjęcie pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?