0

@Bartosz85 nie bierz tego na poważnie, mi też bliżej do Legii, ale akurat podoba mi się ta piosenka :)

1

@Sulimo piękny on jest, szczególnie wersja z The Office xD

9

Legia to uje, a Lech Mistrz Polski, nasza duma Wielkopolski!

1

@MadafakinGuy kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurczybyka.

3

@Kessie tam to by się przydał @wpwelement i tych trolli pobanował

23

La Rambla > Twitter(X)

Tam ciągle problemy a tu wszystko pracuje jak w zegarku

1

@bezalkoholowy Mazurek i Stanowski nie prowadzą, Ślubowski chyba ma prowadzić jak dobrze zrozumiałem.

7

jedyne co z tej debaty wczorajszej się dowiedzialem, to to że istnieje coś takiego jak snus.

2

@BorzyKrzys a końzwalony ?

5

@Rhaan tym bardziej, że tego Nawrockiego przedstawiają jako tumana, który nic nie potrafi a tu się okaże, że może z nim przegrać.

3

ale nerwowo, widać że kłamie.

17

Jutro to będzie jakiś rekord na YT.

0

@AxelF ale co Ty mi tu cytujesz, wiadomo że on wali dużo głupot, ale jak na 83 lata to czasem potrafi komuś odpowiedzieć.
Ja nie wiem czy w jego wieku będę wstanie myśleć logicznie

5

Chciałbym być w takiej formie jak Pan Janusz :)

0

Rafał strzelił gola na koniec.

1

Pytanie od Senyszyn chyba.

17

Można Andrzeja na 3 kadencje?

3

Dobra tam, dawać Maciaka tam.

0

Trzaskowski jest fanboyem Mentzena.

0

@Chaoss może by zostali w domu, a jak im obraża wodza, to pójdą na złość Trzaskowskiemu.

2

No to Trzaskowski chyba przegrywa wybory, przecież od Brauna pójdą na Nawrockiego.

5

- Panie Rafale Trzaskowski
- kompletna nieprawda!

1

Tylko Polski żal.

0

@Szmulek przecież nikt nie każe Ci tego tam oglądać, mówił że będzie się czasem wtrącał by coś skomentować.

1

bez Wocha i Maciaka to uj a nie debata.

6

Oj jutro będzie śpiewał inaczej u Mentzena xDD

0

@Popitek12 Polska cała na Rafała!

2

Właściciel budynku w Tarnowie właśnie jest przesłuchiwany w sprawie jakim cudem Zorro wszedł na dach xDDDD

Polska Piękny kraj xD

0

@July_6_BcN kim ten człowiek jest?

1

@tbas a ja myślę, że dziś będzie dobry, bo ma tylko Nawrockiego do ataku, we wcześniejszych debatach to nawet Woch go cisnął, więc nie był gotowy na takie ciosy.
Do tego pojedynku jest raczej przygotowany.
Dziś 1 na 1 a nie 12 na 1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?