D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Hołownia ego w kosmosie.
1
Piękny Zandberg!
on jest potężny, ma chyba z 3 metry.
3
@PatrychoO telefonów i gadżetów nie można, tymczasem Stanowski xD
5
Hołownia i trzecia droga, przecież teraz w Sejmie mogą robić wszystko.
Są w koalicji z Platformą więc idą do nich i mówią, że chcą tę ustawę przepchnac a jak PO się nie zgadza, to przecież mogą pójść do PiS-u i przedstawić tą samą ofertę im, w zamian za jakąś przysługę.
22
Nikt tak nie wyprowadza z równowagi jak Braun Trzaskowskiego xD
0
@Kgorecki2500 tak, kosztowało.
1
Co się dziś z Biejat stało, tego bełkotu nie da się słuchać.
7
Elegancko wyjaśnił.
3
Maciak już marzy, żeby dać sobie w płuco.
3
@Szmulek tak, bo brak Ukrainy w UE i NATO to ruska narracja...
6
Ta cytuje Lecha Kaczyńskiego xDDD
0
Przecież służby specjalne powinny tu wbić.
0
Maciak myślami w Moskwie.
3
Ta jak się cieszy xDDDD
9
ale Trzaskowski dziś ciśnienia nie trzyma, psycholog nie pomógł.
0
@Hosh oczywiście, ale dziś wplacone 3 miliardy na te wszystkie zbiórki, by pomogło setki dzieciom.
10
@Hosh jakby zlikwidować TVP, to już by były 3 miliardy na te dzieci, zamiast wydawać na głupoty, to wolne pieniądze dawać na leczenie.
3
Trzaskowski zaskoczony tym pytaniem xD
1
Czemu ten Jakubiak Senyszyn pytanie zadaje, o co on walczy? xDDD
2
Ruski agent, z cyklu; jak oni się tam dostali?
6
@arasz1819 Platformes agituje za Trzaskowskim, kolejny raz będę tak zaskoczony, jak Real wygra z Barceloną.
14
"Za Ile ta flaga Polski?"
5
Trzaskowski o Nawrockim wspomnieć muszę, bo się udusze...
W sumie drugi to samo.
0
@Hosh nie mam okien w piwnicy.
34
Jeden pozytyw tej debaty, brawa dla wszystkich którzy wpłacili ;)
17
Do wszystkich po imieniu i nazwisku a do Stana po nazwisku tylko xDD
1
@RoberDzik Rudiger imigracja
3
@KamQiX może mu się pomylił sojusz ze związkiem, oczywiście Radzieckim
19
@Szmulek włącz inna debatę, bo chyba złą oglądasz.
10
ale trzeba przyznać, że Nawrocki zdecydowanie lepiej wypada, bo odpowiada spokojnie, Trzaskowski mało nie wybuchnie.