D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten co strzelił xDDDDD
0
@zadafcb Littler znowu świetna średnia i porażka.
2
@July_6_BcN Hej, gdzie się podziały wszystkie me dziewczyny?
1
Brawo Legia!!! Jazda z oszustami z Norwegii.
3
Trochę wstyd...
2
@July_6_BcN ojciec
0
@Chaoss prawda, ale on przynajmniej udaję że chce dobrze.
5
@michal26 bo Kovacevic ostatnio gra jakby był agentem, który ma zniszczyć Legię.
0
@michal26 nie, po prostu zwycięstwo Molde, bo kurs 4.2 był kuszący.
1
@michal26 mam Molde na kuponie, więc pewnie Legia.
1
@July_6_BcN i to przejście z Białego domu na dworek Lucy xD
0
@July_6_BcN nie pozwólmy żeby rządził nami Biały Dom.
4
Przez tyle czasu był Wiceministerem, bo kto to by wiedział co kolega z partii ma za uszami i kto to widział żeby sprawdzać przed nominacją.
Gdyby nie artykuł na WP to on nadal byłby na swoim stanowisku.
0
@tomcias10 niezła próba
3
@Encore a gdzie wady takiej przeglądarki?
1
@partymaker tu był artykuł, że finansowo dla TVP to nie był dobry deal, bo dostają takie mecze, że ich nikt oglądać nie chce.
Więc na koniec może się okazać, że koło fortuny miałoby większą oglądalność.
https://weszlo.com/2024/10/25/telewizja-polska-wydala-miliony-euro-na-lige-mistrzow-a-dostala-resztki-ze-stolu/
4
@Criss18Barca kapitalna umowa TVP, ciekawy jestem jak tam oglądalność wczorajszego "hitu" xD
0
@gumaz wtedy zagrozi nam przeludnienie planety.
0
@MesQueUnClub96 powiedziało PSG przed meczem z Barceloną.
2
@Radko1976 a który polityk taki nie jest? Daj nazwiska?
17
@Popitek12 żyjesz moim wymarzonym życiem, jeszcze koń zwalony i zero potrzeb
1
@Kgorecki2500 to jest to globalne ocieplenie?
5
Komentarz usunięty
3
@Rastafarnianin a to nie tak, że to było głosowanie za tym czy oddajemy władze o decydowaniu Brukseli?
4
W końcu jakaś dobra powtórka tego strzału Alvareza.
1
@Herato Mahrez w Leicester też tak strzelił i anulowali też mu bramkę .
3
@Starrk no nie, bo gol jest wtedy gdy piłka przekroczy linie bramkową, czemu ma być uznawana bramka, gdzie takiej sytuacji nie było?
3
@mientusek1407 bo bramkarz skorzystał na tym a strzelec nie?
0
@mordini123 jeszcze pewnie każdy ma astmę.
1
@NeroTFP1 tak, bo na papierze ten skład nie wyglądało tak imponująco jak City.
PSG miało lepszy skład z Messim, Neymarem i Mbappe a LM nie wygrali.