0

@Coutinho007 i też lubi czerwone kartki

7

@PatrykBarca a za odebraniem Immunitetu Błaszczaka Konfa razem z PO.
Czyli współpracują xD

Rozwala mnie to zawsze i jeszcze argument ze zdjęciem, ktoś komuś rękę podał albo zdanie wymienił i już jest ich wspólnikiem, bo przecież jak ktoś jest z innej partii, to trzeba go nienawidzić...

0

Piechota na Kanale Sportowym komentuje Hiszpania - Holandia xDDD

3

@michal26 naprawde bym zrozumiał, jak ktoś z PO wychodzi i mówi;
"Słuchajcie rozumiemy wasze wątpliwości, ale obecnie to my rządzimy, Polacy dali nam takie prawo i my akceptujemy to wszystko na naszą odpowiedzialność."

ale lepiej, wyzywać się od Ruskich onuc, bo lepiej się klika...

5

@michal26 tak, wszyscy byli za Tarczą wschód, nie wiem jak PiS, ale Konfederacji nie podobały się punkty gdzie:
- Stałe finansowanie Ukrainy w relacji do Polskiego PKB
- oddanie decyzyjności w ręce UE
- wpływ na to co i gdzie Polska ma kupować
- Komisja Europejska składa zamówienia na koszt państw członkowskich

Dla mnie są to kwestię do obgadania na spokojnie przy jednym stole a nie wyzywanie się od Ruskich onuc.

6

@michal26 100% racji, a jak ja widzę, że politycy się wyzywają od Ruskich onuc, to ręce opadają.
Rozumiem, żeby PiS odrzucił i niczego nie wyjaśnił, ale powiedzieli co im się nie podoba, bo ogólnie cały projekt Tarczy wschód popierają.
Zamiast usiąść, porozmawiać, wypracować najlepsze rozwiązanie, to ta nienawiść wszystkich zaślepia i jak nie dołączysz do jakiegoś obozu, to jesteś Ruskiem...
I taki syf idzie w świat.

A świat nie jest zero jedynkowy.

1

@macio_944 ale by ich gasił jak peta.

2

Co zwalilem kupon, Hiszpania z Holandią mi się pomyliła i postawiłem na pomarańczowych xD

0

@Batys medal zastawiała?

2

@July_6_BcN a Pietrek był złodziejaszkiem pracującym dla Kurskiego.

13

Maski opadły, Stanowski wspiera Rafała Trzaskowskiego.

6

@Kessie Borek to nie naklejka na ubikacje.

1

@barteq bo uwielbiam te wasze teorie.

Mentzen mówił, że
-prywatnie się lubią
- mają podobne poglądy na wiele spraw
- krytykują ten i poprzedni rząd

Nie szukałabym tu jakiejś teorii, Mentzen potrzebuje mieć kogoś po swojej stronie, a razem ze Stanowskim w debacie w TVP w likwidacji mogą uderzać w POPiS i ich absurdy.

0

@Cvzx pewnie teraz już mniejszą, ale w sumie to się nie dziwię, bo on tak naprawdę ich nie zbierał, ogłosił tylko żeby ludzie mu wysyłali pocztą czy do paczkomatu i liczył, że tak uzbiera bez wysiłku.

3

@barteq to już Stanowski nie jest Pisiorem? I Kaczyński go nie opłaca?

0

@Pedri16Future myślę, że przypadkowo, wielu ludzi nie wie jak wygląda większość flag.

0

@Eklerek Ty, ale skąd on miał wiedzieć ile ona ma lat?

1

@Krzysztof1987 nie wiem, nie znam go, łatwo nam oceniać, a co czuł i czemu takie wybory podjął to on tylko sam wie.

0

@UriBoyka nikt, ale czasami gdy trafiasz w złe otoczenie jesteś na to skazany, żeby się wpasować.

0

Zbyszek wstał i wybrał przemoc.

https://zapodaj.net/plik-BAqMxb1un6

1

@michal26 naprawde jest przerażony niektórymi ludźmi, ile w nich nienawiści do drugiego człowieka, rozumiem z kimś się nie zgadzać i próbować rozmawiać na argumenty, ale często na X/Twitterze to ludzie się tylko wyzywają i nawet nie chcą słuchać drugiej strony.

7

@Blorka Mentzen, chociaż bardzo daleko mu do dobrego kandydata na Prezydenta.

3

Ogólnie czemu jakiś Złoty set...W dwumeczu wygrali 4 sety a Turki 3, co za beznadziejne zasady.

3

@MesQueUnClub96 no, prawdopodobnie wszyscy do niego pójdą oprócz jednego kandydata, który się boi trudniejszych pytań, nie ułożonych przez TVN.

2

Stanowski na X:
4 z 5 oficjalnych kandydatów zadeklarowało przyjście do kanału Zero.

Mentzen 26.03 o 21:00
Bartoszewicz 27.03 o 20:00
Braun 03.04 o 20:00
Nawrocki - termin do ustalenia
Trzaskowski - nie odpowiedział na zaproszenie.

1

@DoctorSleep nie dotykaj narkotyków, bo Cię zmiotą z planszy.

12

Co raz dziwniejsze te wstępy do...
https://x.com/BarcaUniversal/status/1902243639658700955

6

@Aragorn33 był na jednym wiecu i już wyrobił opinię xD

A co ma na tych wiecach zawsze co innego gadać? Niby jakim cudem, jak wygłasza swoje poglądy na najważniejsze tematy dla Polski.

A Ty znasz tą dziennikarkę? Przecież ta Pani nie ma żadnych kompetencji, jest krzykliwa, prostacka, zadaje pytanie nie po to żeby usłyszeć odpowiedź, tylko sama na nie odpowiada i próbuje narzucić swoją narrację.

Wczorajsze pytanie na temat 5 Mentzena, przecież ona doskonale wie, że Mentzen nigdy nie powiedział, że chcę usunąć wszystkie podatki a jednak takie pytanie zadaje.

6

@Aragorn33 poczekał bym na jakąś debatę czy obejrzałbym dłuższy wywiad, bo ten Pan robi analizę Mentzena na podstawie wczorajszego ataku na dziennikarkę.
Były wywiady z Wojewodzkim, Dudkiem, Romanowskim itd.
Tam on nie atakował dziennikarza, że jest niekompetentny.

4

@MOLESTA spytaj się siebie, przecież przed chwilą pisałeś, że jesteś nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?