D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wiedziałem, że będzie kiepsko, ale nie spodziewałem się, że aż tak...
0
Najważniejsze na 0 z tyłu, bo z przodu i tak nic nie wpadnie.
3
Przypominam, że my z Litwą, grając o punkty nigdy nie wygraliśmy, więc spokojnie z tą krytyką.
3
Kilka niedociągnięć jest.
1
@zadafcb they talk to me!
1
@Katalończyk 99 po meczu będą wracać z Polski
0
@Borneo Nawrocki jakby wymyślił lekarstwo na raka, to by nawet nie przerwali wiadomości z działu plotkarskiego, żeby to pokazać.
1
@Kgorecki2500 w GTA?
6
Piękna telewizja xD
20
@ProMILs i to samo przemówienie o imieniu Kazimierz, bo jego ojciec uwielbiał Kazimierza Jagiellończyka, Macron łapie za kolano Trumpa a Polska będzie miała najsilniejsze granice w Europie.
Czepianie się, że Mentzen gada to samo a każdy kandydat to robi, bo nie da się mówić ciągle czegoś innego.
4
@MesQueUnClub96 Leo Messi i zamykam dyskusje.
7
@Rastafarnianin i tu nie mylić z czerwoną porzeczką, bo Sok z tego owocu, będzie miał zupełnie inny kolor .
1
@Ojciec5tkidzieci do wygrania będą Prawa Kobiet
1
@NeroTFP1 prawie jak Oppenheimer i Barbie.
0
Teraz żałuję, że więcej nie wagarowałem.
0
@esem91 szkoda mi tych ludzi, oni powinni jak najdalej od polityki.
8
@NeroTFP1 trochę Cię poniosło, posty na La Rambli pisze tylko elita.
5
@Roobo czy ktokolwiek spodziewał się, że będzie inaczej? Telewizja kontrolowana przez partię rządzącą, zawsze będzie tak wyglądać.
Już dawno powinno się przestać to finansować i zamknąć to na dobre.
1
@jacobFCB to zależy gdzie byli.
1
@clyde też tak uważam, oryginał nie ma podejścia do naszej wersji.
Trochę smutne, że tylko my Polacy zrozumiemy geniusz tego dubbingu.
1
@Kgorecki2500 z ZSRR
0
@GTBTP ja mam wrażenie, że Putin i Rosja jest teraz odpowiedzią na wszystko.
Jak się z czymś nie zgadzasz to jesteś ruską onucą.
0
Jak on to połączył xD
1
@Eklerek ten to ile ma już tych dzieci z przypadkowymi kobietami?
1
@tadzik447 piątek po pracy to najpiękniejszy czas.
1
@Popitek12 nie bądź dla siebie taki krytyczny.
0
@Criss18Barca nasza też głównie GOATY na środek pomocy szkoli.
Strasznie ciężko z napastnikiem, chyba z tych topowych krajów, to Hiszpanii idzie najgorzej.
0
Hiszpania wylęgarnia talentów, szczególnie w pomocy a Napastnikiem musi być Morata xD
Jak to jest, że oni od tylu lat nie potrafią
wyszkolić "9"
0
@Coutinho007 i też lubi czerwone kartki
7
@PatrykBarca a za odebraniem Immunitetu Błaszczaka Konfa razem z PO.
Czyli współpracują xD
Rozwala mnie to zawsze i jeszcze argument ze zdjęciem, ktoś komuś rękę podał albo zdanie wymienił i już jest ich wspólnikiem, bo przecież jak ktoś jest z innej partii, to trzeba go nienawidzić...