2

Wiedziałem, że będzie kiepsko, ale nie spodziewałem się, że aż tak...

0

Najważniejsze na 0 z tyłu, bo z przodu i tak nic nie wpadnie.

3

Przypominam, że my z Litwą, grając o punkty nigdy nie wygraliśmy, więc spokojnie z tą krytyką.

3

Kilka niedociągnięć jest.

1

@zadafcb they talk to me!

1

@Katalończyk 99 po meczu będą wracać z Polski

0

@Borneo Nawrocki jakby wymyślił lekarstwo na raka, to by nawet nie przerwali wiadomości z działu plotkarskiego, żeby to pokazać.

1

@Kgorecki2500 w GTA?

6

Piękna telewizja xD

20

@ProMILs i to samo przemówienie o imieniu Kazimierz, bo jego ojciec uwielbiał Kazimierza Jagiellończyka, Macron łapie za kolano Trumpa a Polska będzie miała najsilniejsze granice w Europie.

Czepianie się, że Mentzen gada to samo a każdy kandydat to robi, bo nie da się mówić ciągle czegoś innego.

4

@MesQueUnClub96 Leo Messi i zamykam dyskusje.

7

@Rastafarnianin i tu nie mylić z czerwoną porzeczką, bo Sok z tego owocu, będzie miał zupełnie inny kolor .

1

@Ojciec5tkidzieci do wygrania będą Prawa Kobiet

1

@NeroTFP1 prawie jak Oppenheimer i Barbie.

0

Teraz żałuję, że więcej nie wagarowałem.

0

@esem91 szkoda mi tych ludzi, oni powinni jak najdalej od polityki.

8

@NeroTFP1 trochę Cię poniosło, posty na La Rambli pisze tylko elita.

5

@Roobo czy ktokolwiek spodziewał się, że będzie inaczej? Telewizja kontrolowana przez partię rządzącą, zawsze będzie tak wyglądać.
Już dawno powinno się przestać to finansować i zamknąć to na dobre.

1

@jacobFCB to zależy gdzie byli.

1

@clyde też tak uważam, oryginał nie ma podejścia do naszej wersji.

Trochę smutne, że tylko my Polacy zrozumiemy geniusz tego dubbingu.

1

@Kgorecki2500 z ZSRR

0

@GTBTP ja mam wrażenie, że Putin i Rosja jest teraz odpowiedzią na wszystko.

Jak się z czymś nie zgadzasz to jesteś ruską onucą.

0

Jak on to połączył xD

1

@Eklerek ten to ile ma już tych dzieci z przypadkowymi kobietami?

1

@tadzik447 piątek po pracy to najpiękniejszy czas.

1

@Popitek12 nie bądź dla siebie taki krytyczny.

0

@Criss18Barca nasza też głównie GOATY na środek pomocy szkoli.

Strasznie ciężko z napastnikiem, chyba z tych topowych krajów, to Hiszpanii idzie najgorzej.

0

Hiszpania wylęgarnia talentów, szczególnie w pomocy a Napastnikiem musi być Morata xD

Jak to jest, że oni od tylu lat nie potrafią
wyszkolić "9"

0

@Coutinho007 i też lubi czerwone kartki

7

@PatrykBarca a za odebraniem Immunitetu Błaszczaka Konfa razem z PO.
Czyli współpracują xD

Rozwala mnie to zawsze i jeszcze argument ze zdjęciem, ktoś komuś rękę podał albo zdanie wymienił i już jest ich wspólnikiem, bo przecież jak ktoś jest z innej partii, to trzeba go nienawidzić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?