D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cardinale możesz na górze w ustawieniach zablokować uprawnienia do dźwięku
1
@michal26 napiszę, że Stanowskiego tam nie było, to się nie liczy.
1
@Popitek12 Janusz Gajos albo Tomasz Kot.
1
@Popitek12 ręka to nie kobieta, a zmiana filmiku to nie nowa partnerka.
0
Piękne xD
1
Komentarz usunięty
6
Karol Nawrocki właśnie składa 1 300 000 podpisów, no i co hejterzy? Mamy Rekord Skoczni!
1
@Azazel_Pazuzu również to nie jest konto Mentzena, bo on tego konta nie prowadzi, więc to nie Sławek narobił w nachy.
1
@Popitek12 wyłącz TV, włącz myślenie.
2
@BorzyKrzys problem, że tam chyba lepszych nie ma, bo albo są ludzie znienawidzeni przez większość ludzi, albo kompletnie nieznane osoby.
2
@Popitek12 prawie się zabił, tragicznie to wyglądało.
1
@Popitek12 i nie tylko na chodnik.
1
@zadafcb piękny pokaz emocji.
1
@Roobo jutro mają go oficjalnie zgłosić, bo mają podobno rekordową liczbę podpisów xD
3
Cody Rhodes i John Cena mają zacząć dzisiejsze RAW.
Start o 20.
24
@SirFinley halo psychiatryk, pacjent uciekł.
3
@takisobiektos a rozgrywać go w terminie gdzie nie będzie połowy składu jest spoko i nie będzie miało wpływu na Mistrza.
0
@filipo2002 my z Osasuna lubimy grać bez obrońców.
1
@tadzik447 picie to jest życie.
0
Rekin zanurkował!
0
@July_6_BcN jakbym był kobietą, to bym o tym marzył, tego wam zazdroszczę.
3
Rafał, przestań mi La Ramble prześladować.
https://zapodaj.net/plik-g6Mo2xsnKj
3
@Ojciec5tkidzieci czekam jeszcze na profil Osiem Gwiazd, ciekawe kto za tym stoi.
2
Co jeśli ta drużyna już nigdy nie przegra?
7
MILF - Man I Love Ferran
3
Panie Turek, kończ Pan mecz.
0
Nam takiej bramki nie uznali...
3
@tomek8756 prawda, ale to że Ewa Wrzosek znana z miłości do Ośmiu Gwiazdek prowadziła taką sprawę, jest skandalem. Miało być podobno odpolitycznienie sądów i prokuratury.
1
@Marian_Pazdzioch tym bardziej, że główny szef tej partii obwinia Putina o zamordowanie mu brata a gdy wybuchła wojna, to dali Ukrainie wszystko co chcieli.
2
@Kgorecki2500 ja to jestem ciekawy, czy on to specjalnie robi pod wyświetlenia, czy sam z siebie, bo te jego niektóre rozkminy, są jak po ostrym kwasie.