D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
ale to musi być cudowne uczucie, jesteś pół amatorem, grasz przeciwko swojemu ulubionemu klubowi i jeszcze go pokonujesz.
0
@JohnKennedy w innym życiu, to byłbyś Ty.
9
W końcu dałoby się oglądać United.
2
Sesko widze idzie drogą Hujlunda
2
Dominacja Genetyczna nad Niemkami.
0
Jestem ciekawy jakie procesy myślowe są u tych osób.
5
No nie powiem, zobaczyłbym go w Ekstraklasie, mam sentyment do niego.
1
@Hshdhrhdh i znając transfery Dortmundu, to tam odpali i później ktoś go kupi za 100 mln xD
0
Ten Kairat Almaty jeszcze LM zrobi.
6
@Czyhrynski chłopie, grałeś w Barcelonie będąc drewnianym i to u Guardioli.
9
W tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Najsmutniejsze, że oni biorą ponad 10k miesięcznie+ mieszkanie i dieta...
0
*ale np. kanapa to jest dywan "
2
@NeroTFP1 najgorzej z tymi kredkami.
0
@Encore chyba że po konferencji.
0
@Damian11 teraz spojrzałem, to on ostatni mecz zagrał w styczniu 2023 roku.
0
@Laminedependencia ale jest ten Nahuen Perez, co wygląda naprawdę solidnie.
0
@Laminedependencia na ławce rezerwowych?
7
@RosjaninBut ale widoki, Lewandowski też w niezłej formie.
4
On to lubi tych karłów chyba.
https://x.com/ConnexxionBusi/status/1959959808477376919
3
@RoberDzik FATI wróci odmieniony.
0
Mam nadzieje, że to tylko wpadki wynikające z rozluźnienia a nie, że są w tak słabej formie kobietki.
0
@Hshdhrhdh jutro Malediwy.
2
ale mental
2
@GeneralXavi Duda podpisywał - źle, Ten nie podpisuje też źle.
4
800+ dla każdego użytkownika La Rambli powinno być.
2
Odkryli prosty sposób na zarobek [zobacz jak]
9
ale to chodzi.
2
Teraz faul, a w pierwszej połowie było w piłke xDDDDDD
0
Czemu Cisse tego nie strzelił...
4
60 minuta, a sędzia już MVP meczu.