5

ale to musi być cudowne uczucie, jesteś pół amatorem, grasz przeciwko swojemu ulubionemu klubowi i jeszcze go pokonujesz.

0

@JohnKennedy w innym życiu, to byłbyś Ty.

9

W końcu dałoby się oglądać United.

2

Sesko widze idzie drogą Hujlunda

2

Dominacja Genetyczna nad Niemkami.

0

Jestem ciekawy jakie procesy myślowe są u tych osób.

5

No nie powiem, zobaczyłbym go w Ekstraklasie, mam sentyment do niego.

1

@Hshdhrhdh i znając transfery Dortmundu, to tam odpali i później ktoś go kupi za 100 mln xD

0

Ten Kairat Almaty jeszcze LM zrobi.

6

@Czyhrynski chłopie, grałeś w Barcelonie będąc drewnianym i to u Guardioli.

9

W tym kraju nigdy nie będzie dobrze. Najsmutniejsze, że oni biorą ponad 10k miesięcznie+ mieszkanie i dieta...

0

*ale np. kanapa to jest dywan "

2

@NeroTFP1 najgorzej z tymi kredkami.

0

@Encore chyba że po konferencji.

0

@Damian11 teraz spojrzałem, to on ostatni mecz zagrał w styczniu 2023 roku.

0

@Laminedependencia ale jest ten Nahuen Perez, co wygląda naprawdę solidnie.

0

@Laminedependencia na ławce rezerwowych?

7

@RosjaninBut ale widoki, Lewandowski też w niezłej formie.

4

3

@RoberDzik FATI wróci odmieniony.

0

Mam nadzieje, że to tylko wpadki wynikające z rozluźnienia a nie, że są w tak słabej formie kobietki.

0

@Hshdhrhdh jutro Malediwy.

2

ale mental

2

@GeneralXavi Duda podpisywał - źle, Ten nie podpisuje też źle.

4

800+ dla każdego użytkownika La Rambli powinno być.

2

Odkryli prosty sposób na zarobek [zobacz jak]

9

ale to chodzi.

2

Teraz faul, a w pierwszej połowie było w piłke xDDDDDD

0

Czemu Cisse tego nie strzelił...

4

60 minuta, a sędzia już MVP meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?