36

Kiedyś to było.

0

@Azazel_Pazuzu nie wiem kto Ci mówi, że jest to poważny sport.
To zawsze było jak odcinek serialu.

6

Wyciekło nagranie z urodzin Yamala.

3

@tomek8756 Lis po prostu bał się zagadać do Andrzeja Prezydenta.

8

Dobry wariat, dał na kontrę jeszcze


3

Fiabema tym razem bez bramki dla Lecha Poznań.

0

@partymaker ja w takich warunkach truskawki zbierałem.

0

@esem91 Für Deutschland

1

Duchota na dworzu, wchodzę na La Ramble a tu posty o skokach narciarskich xD

0

Fiabema wchodzi, teraz Lech ruszy.

1

Błanikowi w tym sezonie to się Ronaldo włączył.

0

Syna Grzegorza Laty to ja się nie spodziewałem.

7

ale zespuli ten mecz tymi czerwonymi kartkami, już tak na wywaleniu się ogląda.

1

czułem, że trzeba było Korone na kuponie mieć.
Edit. Anulowana, ale pewnie i tak walną Lecha.

0

Dla mnie czerwo dla Raphini

2

Mallorca robi to co ja kiedyś w Fifie, czyli jak najwięcej czerwony kartek, pamiętam że w jakieś Fifie się już nie dało więcej czerwonych kartek dostać.

1

ale mi brakowało tego xD

2

Kamil Gala pewnie ma incydent kałowy.

2

Co to jest za mecz xDDDDDDD

1

Koniec Mistrzostw, do widzenia xD

1

Długo sędziowie nie wytrzymali xD

1

ale z całej pety zawalił xD

2

Raphinha się znowu zaczął, a przed chwilą się skończył.

0

Zabawny jest ten Inaki Pena z "1"

3

@MateS Absolutny Sigma, Giga Chad.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mmaciass nie, u nich często mecze z mało ilością bramek + widowisko beznadziejne

2

Za oglądanie meczów Piasta Gliwice to powinni dopłacać.

13

Komentarz usunięty

0

Jan Glazurek wrócił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?