D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Kiedyś to było.
0
@Azazel_Pazuzu nie wiem kto Ci mówi, że jest to poważny sport.
To zawsze było jak odcinek serialu.
6
Wyciekło nagranie z urodzin Yamala.
3
@tomek8756 Lis po prostu bał się zagadać do Andrzeja Prezydenta.
8
Dobry wariat, dał na kontrę jeszcze
3
Fiabema tym razem bez bramki dla Lecha Poznań.
0
@partymaker ja w takich warunkach truskawki zbierałem.
0
@esem91 Für Deutschland
1
Duchota na dworzu, wchodzę na La Ramble a tu posty o skokach narciarskich xD
0
Fiabema wchodzi, teraz Lech ruszy.
1
Błanikowi w tym sezonie to się Ronaldo włączył.
0
Syna Grzegorza Laty to ja się nie spodziewałem.
7
ale zespuli ten mecz tymi czerwonymi kartkami, już tak na wywaleniu się ogląda.
1
czułem, że trzeba było Korone na kuponie mieć.
Edit. Anulowana, ale pewnie i tak walną Lecha.
0
Dla mnie czerwo dla Raphini
2
Mallorca robi to co ja kiedyś w Fifie, czyli jak najwięcej czerwony kartek, pamiętam że w jakieś Fifie się już nie dało więcej czerwonych kartek dostać.
1
ale mi brakowało tego xD
2
Kamil Gala pewnie ma incydent kałowy.
2
Co to jest za mecz xDDDDDDD
1
Koniec Mistrzostw, do widzenia xD
1
Długo sędziowie nie wytrzymali xD
1
ale z całej pety zawalił xD
2
Raphinha się znowu zaczął, a przed chwilą się skończył.
0
Zabawny jest ten Inaki Pena z "1"
3
@MateS Absolutny Sigma, Giga Chad.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mmaciass nie, u nich często mecze z mało ilością bramek + widowisko beznadziejne
2
Za oglądanie meczów Piasta Gliwice to powinni dopłacać.
13
Komentarz usunięty
0
Jan Glazurek wrócił.