D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Teraz faul, a w pierwszej połowie było w piłke xDDDDDD
0
Czemu Cisse tego nie strzelił...
4
60 minuta, a sędzia już MVP meczu.
0
Coś dużo tych powtórek pokazali.
0
ale pasują te czarne spodenki.
0
@JohnKennedy Janusz Korwin-Mikke, idealnie pasuje.
1
Nie pasuje Mbappe ta "10", jednak jego numery to "9" albo "7".
0
@DariaFCB tak, ale w TV nadal by wyglądały bardzo podobnie.
1
@draxidox limuzyny to jeszcze, ale jak może mieć na koszuli swoje inicjały?!
4
No to pół roku zawieszenia.
4
Ale nokaut w nitce xD
1
Remontade zrobić musze, bo się udusze.
0
no to tryplet jest nasz.
3
Bramkarze przeciwko nam, to zawsze skrzyżowanie Prime-u Buffona, Casillas i Neuera.
3
Upadek Lewego 10/10
0
Riki Puig wchodzi?
1
Września nie ma, a my już mamy po mistrzostwie...
0
Proponuję by każdy piłkarz miał amputacje rąk.
0
Będzie brakować lewonoznego środkowego obrońcy.
0
Casado najlepszy.
1
@blakkudium Casado na "9", Eric na skrzydle, Ferran na obronie, no powaliło tego Flicka.
2
Klasyczna Borussia Dortmund, zaorać ten klub...
2
dobrze, że Marek Casado w pierwszym składzie.
0
Tottenham to jest ten sezon.
0
@Azazel_Pazuzu nigdy chyba tak nie mówił, jedynie podczas wyborów powiedział, że Republika > TVP, bo zapraszali wszystkich i nie organizowali za publiczne pieniądze kampani jednemu kandydatowi.
1
Ciekawe co tam było.
0
Najlepszy właściciel klubu ever xD
0
@NeroTFP1 w Polsce zawsze jest taktyka, żeby wybierać mniejsze zło, tylko teraz to ja już nie wiem co jest mniejszym złem.
2
@marcin62 I dlatego zdrowa żywność jest z 5x droższa niż śmieciowe jedzenie.
6
Ten co dowalił xD