2

Teraz faul, a w pierwszej połowie było w piłke xDDDDDD

0

Czemu Cisse tego nie strzelił...

4

60 minuta, a sędzia już MVP meczu.

0

Coś dużo tych powtórek pokazali.

0

ale pasują te czarne spodenki.

0

@JohnKennedy Janusz Korwin-Mikke, idealnie pasuje.

1

Nie pasuje Mbappe ta "10", jednak jego numery to "9" albo "7".

0

@DariaFCB tak, ale w TV nadal by wyglądały bardzo podobnie.

1

@draxidox limuzyny to jeszcze, ale jak może mieć na koszuli swoje inicjały?!

4

No to pół roku zawieszenia.

4

Ale nokaut w nitce xD

1

Remontade zrobić musze, bo się udusze.

0

no to tryplet jest nasz.

3

Bramkarze przeciwko nam, to zawsze skrzyżowanie Prime-u Buffona, Casillas i Neuera.

3

Upadek Lewego 10/10

0

Riki Puig wchodzi?

1

Września nie ma, a my już mamy po mistrzostwie...

0

Proponuję by każdy piłkarz miał amputacje rąk.

0

Będzie brakować lewonoznego środkowego obrońcy.

0

Casado najlepszy.

1

@blakkudium Casado na "9", Eric na skrzydle, Ferran na obronie, no powaliło tego Flicka.

2

Klasyczna Borussia Dortmund, zaorać ten klub...

2

dobrze, że Marek Casado w pierwszym składzie.

0

Tottenham to jest ten sezon.

0

@Azazel_Pazuzu nigdy chyba tak nie mówił, jedynie podczas wyborów powiedział, że Republika > TVP, bo zapraszali wszystkich i nie organizowali za publiczne pieniądze kampani jednemu kandydatowi.

1

Ciekawe co tam było.

0

Najlepszy właściciel klubu ever xD

0

@NeroTFP1 w Polsce zawsze jest taktyka, żeby wybierać mniejsze zło, tylko teraz to ja już nie wiem co jest mniejszym złem.

2

@marcin62 I dlatego zdrowa żywność jest z 5x droższa niż śmieciowe jedzenie.

6

Ten co dowalił xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?