0

Wątpię, ze się przyznają do błędu i powiedzą ze są ciency jak sik pająka, będzie jak z Zubim, który nie wiedział czemu prace stracil.

15

Według "Sportu" Robert i Albert Soler mają jutro ogłosić swoją dymisję, ale jakoś nie wierzę, że mają chociaż trochę honoru.

1

Spokojnie Panowie i Panie mamy czas jeszcze :D

2

Wedlug nich to pewnie za dużo xD

3

Jakoś Monaco Tielemansa tanio kupilo, jakoś City Bernardo Silve tanio kupilo, jakoś Juventus bardzo tanio kupil Matuidiego...

Oni są żenujący w tym co robią a właściwie nic nie robią, bo zapłacić klauzule za Paulinho i dac Borussi tyle kasy ile chcieli to zaden sukces.

19

Mieć 222mln + jakiś 100mln kasy klubowej na transfery i nie kupić KLASOWEGO pomocnika, to tylko nasz zarząd tak potrafi...

0

Na szybko: Tak.

21

"Ściągnięmy tylko klasowych piłkarzy"
"Przyjdzie jeden a moze nawet 2 piłkarzy, spokojnie mamy czas"

Co za kłamcy...

1

Tyle znaczy ten Ranking

0

O Matko Boska :o

2

Erikson, Sissoko w ilu oni grają?

1

Tak trzymaj szejku!

0

Oby! Szejku bądź twardy!

1

A to nie ten sam czas? :D

1

Wczoraj cały mecz w srodku boiska gral i zagral świetnie.

1

Na kiedy? xDDD.

0

Fabianski xDDDD.

1

Ciekawe co powie Di Maria jak przyjdzie:
Zawsze chcialem tu grać, do Realu trafiłem przypadkiem. Visca Barca a Visca Catalunya.

0

Przytocz mi ten komentarz, nie przypominam sobie.

0

"Seriego nie brać, Lemara nie brać, brać Coutinho"

A teraz piszesz:
Nie ma transferów- no brawo zarząd nieudacznicy
Są MOŻLIWE transfery- haha nie tego tamtego brać

Zdecyduj się Januszku ;)

2

Jak nam ściągną Rasiak, to tez się mamy cieszyć?

Trochę hipokryta z Ciebie, bo jak była plota z Serim, to sam mówiłeś żeby brać innego....

0

xD
Dobrze, że tylko 2h zostały.

3

PSG chce pewnie sprzedać Di Maryje zeby UEFA się nie przyczepila o FFP, szukają frajera na jego kupno i akurat u nas znajdą.

0

Najlepiej jak się czepial gościa ze kosi równo z trawą a om sam jeszcze gorzej wchodził :D

2

Kazdy z niego robi gwiazdę swiatowej klasy a on narazie nie potrafi utrzymać poziomu dluzej niz 2 mecze. Może kiedyś, ale na wielki klub, to jeszcze nie ten format gracza.

22

Zieliński I połowa
8 podan ze skutecznością 67%
0 kluczowych podan
0 dryblingu

Bardzo słabo jak na taką gwiazdę i zbawienie środka pola Barcelony.

1

Zieliński dzisiaj: strata, strata, niecelne podanie, strata, strata...

7

Na Messiego by wrzucal xD

0

Ta, bo Tottenham chcę się osłabić, bez możliwości zalatania takiej straty...

2

Chyba po wojaku byli i nie widzieli dokladnie co tam piszę, myśleli że jest: 1. Absolutnie Nie 2. Nie i 3. Nie mam zdania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?