D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Cisza przed ciszą.
6
Hsztag przebiegły Bartłomiej.
0
Umiesz Ty czytać, przecież mówię że bylby naszym najlepszym pomocnikiem, ale za nic w świecie za taką kasę.
0
Zaraz przyjdzie i Cię zaatakuje, ze nie koniec okienka, Coutinho jeszcze przyjdzie itd.
9
"Spokojnie mamy jeszcze czas, przyjdzie 1 albo nawet 2 pilkarzy."
1
No kręcił nieźle wczoraj: 1 udany drybling, tyle samo co Paulinho.
I gdzie ja napisalem, ze by nie odmienil? Odmienilby, ale nie jest wart 160mln+
3
A Coutinho 100 a 80 z nich, to z przewrotki z połowy boiska...
2
A Ty dalej śnij o Coutinho za 200mln.
0
To co robili przez pierwsze miesiące? To jeszcze gorzej o nich świadczy...
Ps. jak nie Robert mówił, ze Verratti byl pierwsza opcją a Paulinho drugą, więc coś było.
12
Przez 2 miesiace lataj za Verrattim i Coutinho, chociaż oba klub nie chcialy nawet wchodzić w dyskusję.
1 Września uznaj, ze trzeba kogoś zwolnić xD
Co to za ludzie tam pracują...
16
Robert i Segura.
29
O 2 miesiące za późno.
7
Pozbyć się najlepszego wychowanka i kupic najemnika, świetny pomysł...
0
D-nie dla Coutinho za 150mln i dymisja zarzadu.
0
xD
Gdzie ty żyjesz, przeciez ten transfer wczoraj byl juz potwierdzony.
23
To ja wolę zeby grał Alena, nie uwazam zeby miał mniejszy talent od Solera.
0
Chyba niewypał jakiś.
29
"Messi był blisko podpisania kontraktu z PSG, Suarez zareagował w ostatniej chwili" -Ekstraklasa Trolls
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/21199423_766501606865307_7502649682161599884_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=fa2edb05ad185e5a6224348f3e0a92a0&oe=5A5F9426
0
No tak, za tani, za młody i za dobry. A tak być nie może.
9
Tylko my przez takie czlapanie, dostawalismy wpie*** od Juve czy PSG, a teraz kolejny do chodzenia....
3
Wróćmy do Inigo Martineza, co z nim jest nie tak? Jest bardzo tani, jak na obecne standardy a to świetny obrońca.
Naprawdę oni wierzą, ze Verminator, bedzie zdrowy a Mascherano będzie prezentował się tak samo dobrze jak kiedyś? Kontuzja Umtitiego albo Pique i jest dramat.
0
Już lepiej jak nikogo nie będzie, niż cracki typu Parejo(na którego kibice Valencii gwizdzą, bo czlapie)
1
O Coutinho wiedzieli od miesięcy, ze Liverpool jest nie do przekonania, to oni woleli traci czas niż szukać jakiejś sensownej alternatywy dla niego.
2
Ofensywnego pomocnika wkręcil w ziemię., co z bronieniem ma mało wspólnego. WOW
To się nie zdarza w piłce nożnej.
2
Kiedyś, on ma 29 lat, tani by nie byl, pensja duża i jedynie wrzutki do zaoferowania...
Jeffren kiedyś Realowi na 5:0 strzelił juz zapomnieliśmy o tym?
1
A to niespodzianka...
0
Świetny!
Ale kalendarze najlepsze robi użytkownik:
fc_barcelona_1899 xD
7
Przecinki tam postaw (2,5 i 3,5) - cena idealna dla zarządu.
3
To już nawet nie będzie na konferencji: "Roberto jest naszym transferem do pomocy", bo będzie musiał grać znowu na PO...
0
Najlepiej taka, na której ogłaszają dymisję...