1


No strzela te bramki, ale Real jest na tyle kompletna drużyną, ze i bez niego potrafią wygrać, różnica w tym czy to będzie 3:0 (bez Ronaldo) czy 5:0 (z Ronaldo). U nas wyjety Neymar i jest katastrofa, wyjąć Messiego, to druzyna na LE.

2

A w dwumeczu z nami i tak nas jechali bez niego.

2

Trzeba było czekać do 31 Sierpnia z tymi transferami, za wcześnie się ewidentnie wzięli...Brawo Robert, Brawo Bartek!

1

Po The Sun przestałem czytać, dobrze że źródło jest na początku, oszczędzilem trochę czasu i nerwów

0

Nie każdy nazywa się Bartomeu.

0

Breaking Bad i Prison Break się nie zmieściło w topce, czy nie oglądałeś?

1

Ale teraz na lawce jest Klopp a nie Rodgers.

14

Pewnie by woleli juz same pieniądze xD

1

Tylko, ze nasz zarząd uważa, ze kadra w pomocy jest kompletna, kupili Paulinho co "może grac na 3 pozycjach" i myślą ze są geniuszami.

3

Realne i wartościowe transfery na koniec okienka? Nikt nam takich pilkarzy nie sprzeda.

Edit. No chyba ze te 38mln za Draxlera to prawda, to go brać, ale jakoś nie wierze ze PSG będzie chciało stracić pieniądze na Niemcu, bo on zdecydowanie więcej jest wart.
A Seri, to chyba odpada. Nie zamierzamy chyba nikogo sprzedać z pomocy, więc zarząd nawet o nim nie pomyśli a szkoda.

3

Wierzę bardziej BVB i LFC, niż tym naszym krętaczom...

6

Insigne to naprawdę ciekawy gracz, ale nasz zarząd jest inteligentny i gdy juz sezon się zaczął to dopiero szukają piłkarzy. A potem się dziwią ze nikt nie chce sprzedać. Jak mają sprzedać jak to kluczowi zawodnicy w swoich drużynach. Kto by chcial stracić takiego zawodnika na koniec okienka? Wiedząc, że znaleźć zastępstwo będzie cholernie ciężko i równie drogo.

1

Tylko co z tego, jak nasi geniusze nawet z nimi nie negocjują...

2

Poradnik Bartomeu: Czyli jak straci 15mln w 3 lata.

0

Może dlatego, że jego koszt to 500mln. Serio myślisz ze do wyciągnięcia jest z City? Pep nie jest głupi

2

Co za zarząd...Po co on nam? Kot w worku nastepny + zabierać będzie miejsce zawodnika spoza Unii...
Potrzebują obiecującego obrońcy? A co Marlon to stary bez potencjału obrońca?

1

W Barcelonie.

0

bo są ograniczeni i nie potrafią robić dwóch rzeczy naraz.

5

Defensywny pomocnik, jeszcze bardziejszy defensywny pomocnik i najbardziejszy defensywny pomocnik

14

15

to niezły start xD Teraz już z górki :D

1

a ja bym się nie zdziwił geniuszu

18

Złote myśli zarządu:
"Gomes to była okazja z której grzechem było nie skorzystać."

Szkoda, że jednak nie zgrzeszyli...

3

To żeś mu poprzeczkę zawiesił... Paulinho musiałby wypaść przez kontuzję na rok, wtedy Gomes byłby może nieco od niego lepszy

1

Ale bliżej do konca niż dalej, już polowa przekroczona;)

22

Valverde ma najgorszą kadrę, że wszystkich trenerów co tu byli ostatnio. Sprzedali Neymara, Iniesta to już nie ten magiczny Iniesta + kontuzję, 2 Środkowych obrońców na poziomie, Mascherano stary, błędy popełnia. Busquets w tragicznej formie a kreatywni pomocnicy to: Gomes i Rakitić :D

Koniec Sierpnia a brakuję 3 zawodników topowych do 1 składu(LS, OFensywnego pomocnika i cofniętego rozgrywającego) i dobrych rezerwowych z ŚO na czele. No i główne pozbycie się tych przeciętniaków

4

40mln? Co on taki tani? :D

22

z obecnym składem, to za rok Puchar Gampera

6

Spokojnie jest Paco, Munir damy radę ;)

0

Albo biali głosowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?