D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale podałeś, że w kluczowych podaniach jest lepszy, w odbiorze lepszy itd. To podaj mi te swoje źródło, które to potwierdzi? W żadnej czysto statystycznej analizie, nie jest lepszy od Verrattiego, jedynie w bramkach, no chyba że wzrost to dla Ciebie jego największy atut... Messi, Xavi czy Iniesta nigdy by u Ciebie murawy na Camp Nou nie powąchali, bo inni byli wyżsi...
3
Tylko ten sezon:
Verratti:
49 spotkań(2758min) 3 gole i 7 asyst
88 podań na mecz ze skutecznością 89%
1,6 kluczowego podania
2 dryblingi na mecz
4,5 przerzutów na mecz
3,3 odbioru na mecz
Herrera:
51 spotkań(3277min) 2 gole i 7 asyst
70 podań na mecz ze skutecznością 87%
1,1 kluczowego podania
0,8 dryblingu na mecz
3,8 przerzutów na mecz
2,5 odbioru na mecz
Więc jak chcesz coś powiedzieć mądrego, to lepiej wcześniej posprawdzaj statystyki a nie z głowy jakieś wymyślasz...
4
Nie wiem skąd Ty te statystyki brałeś...
Verratti cała kariera:
80 podań na mecz, ze skutecznością 91%
1,1 kluczowego podania
4,8 przerzutów na mecz
1,4 dryblingu na mecz
2,8 odbioru na mecz
176 spotkań 6 goli 29 asyst
Herrera cała kariera:
53 podań na mecz, ze skutecznością 82%
1,1 kluczowego podania
2,7 przerzutów na mecz
1 drybling na mecz
2,9 odbioru na mecz
259 spotkań 23 gole i 30 asyst
To niezły Herrera lepszy...Plus 3 lata starszy
10
Wygląda jak typowy Janusz na wakacjach xD
45
to nie Ronaldo? xD
8
Kapitan Hawk come back, gdzie Ty byłeś jak Cię nie było, czekałeś aż Ronaldo się noga powinie? xD
0
pewnie czeka na Polaków i od razu powtórzą karne z Euro.
30
Ktoś wie czy Ronaldo nadal czeka na 5 serię karnych?
2
Dobrze, że zszedł Deulofeu, bo tragedia.
0
Może dlatego, że impreza jest w Polsce a większość kibiców to Polacy.
0
Ceballos musiałeś te głupoty wypisywać na temat Barcelony, gościu jest genialny.
1
Ceballos (20/21lat) zjada naszego Denisa (23 lata), życzę mu dobrze, ale to raczej nie jest piłkarz na miarę pierwszego składu Barcelony, to jeden z takich piłkarzy co błyszczy w słabszych zespołach.
0
LM w NC+ od sezonu 2018/2019, ale tym razem siatkarska.
Orłowski i Wolski komentujący siatkówkę :)
0
i Arsenal pewnie się wycofa xD
6
myślisz, że Rakitić nie będzie płakał, że nie gra praktycznie wcale? Trzymanie zawodnika na ławce z taką pensją mija się z celem. Jego rola się skończyła w tym klubie, nic już nowego nie wniesie, bo jest przewidywalny jak Robben z zejściem na lewą nogę.
Wystarczy kupić Seriego(podobno 20mln) i mamy zmiennika na poziomie.
35
60mln+ Rakitić i by było git. Zamienić Ivana na Verrattiego, to był interes życia naszego zarządu.
0
Ostatni rok jeszcze mają.
1
powinna być kategoria:
Najlepszy sędzia wśród najgorszych.
4
czyli za rok nc+ u mnie bye, bye. Jedynie im Polska Liga zostanie, Golf i regaty.(podejrzewam, że Angielską też stracą.)
13
Już wolę żeby szansę dostał Samper, bo może przyjdzie za rozsądne piniądze, ale pensję będzie chciał na poziomie Iniesty.
8
ciężko wybrać najlepszego sędziego, jak tam wszyscy są na poziomie dna, wybrali najlepszego spośród najgorszych
8
Paulinho-Gomes-Lima, pomoc marzeń... Może Liga Europejska w końcu będzie nasza, tego trofeum nam brakuję.
0
Nie wiem kto w tym Sporcie pracuję i piszę te plotki, ale chyba musi być po wojaku, bo takiej patologii nie da się wymyślić na trzeźwo
1
Jak myślicie co zrobić z La Masia, spalić a może zrównać wszystko z ziemią, bo po co oni mają tam się starać, trenować jak i tak nie ma dla nich czasu i żaden szansy nie dostanie, a pieniądze z prowadzenia szkółki wywalić na transfery... Grajmy najemnikami, fajnie będzie...
0
Ten klub kiedyś wyznawal wartości, wprowadziliśmy wychowanków, to był nasz znak rozpoznawalny, to coś w czym się zakochałem a teraz, wydawać miliony a wychowankowie out! Coraz mniej mi się to podoba
2
Rozumiem żeby ten Bellerin był na poziomie Alvesa, ale nie jest, piłkarz z szybkością i tyle.
Te same osoby co chcą tych transferow później się dziwią, ze nie mamy pieniędzy na transfery, jak wydajemy na potęgę a wychowanków oddajemy za darmo albo za grosze. Żeby te transfery były jeszcze dobre, ale są przeciętne Gomesa zabiera minuty innym. Przez cały sezon się kopie po czole i podaje do tyłu. A szkoda strzepic ryja...
1
Już Ci go podałem, ale może nie przeczytałeś to napisze jeszcze raz: Palencia. A piłkarza na poziomie Bellerina a nawet lepszym mamy juz w pierwszym składzie a jest nim: Vidal, Bellerin jakości na ten moment nie podniesie.
7
Bellerin to ten najlepszy? To kiedy wprowadzimy do drużyny wychowanka? Chyba już nigdy, bo nigdy nie będzie dobrego czasu, zawodnik z rezerw może stawać ba rękach i klaskac stopami a my i tak będziemy ściągać przereklamowanych grajkow. Guardiola też chciał deptać Realowi po piętach i wychowankami, odstawil Real daleko z tylu
1
Nie rozumiem tego po prostu, róbmy tak dalej a niedługo żaden wychowanek nie będzie grał, bo nie ma doświadczenia. Z takim podejściem, nigdy już nikogo nie dołączamy z rezerw do 1 drużyny...
14
Naprawdę chcemy wydać 50mln na Bellerina, żeby zabrać szansę Palencii, który ma ogromny potencjał? Jeśli nie damy mu teraz szansy, to go stracimy, bo albo odejdzie albo go zmarnujemy w rezerwach.
Kiedy jak nie teraz go wprowadzić? Czekać teraz aż 30 mu wskoczy? Mam nadzieje, ze Valverde postawi na niego, bo Bellerin nie jest na jakimś kosmicznym poziomie.