0

ale podałeś, że w kluczowych podaniach jest lepszy, w odbiorze lepszy itd. To podaj mi te swoje źródło, które to potwierdzi? W żadnej czysto statystycznej analizie, nie jest lepszy od Verrattiego, jedynie w bramkach, no chyba że wzrost to dla Ciebie jego największy atut... Messi, Xavi czy Iniesta nigdy by u Ciebie murawy na Camp Nou nie powąchali, bo inni byli wyżsi...

3

Tylko ten sezon:
Verratti:
49 spotkań(2758min) 3 gole i 7 asyst
88 podań na mecz ze skutecznością 89%
1,6 kluczowego podania
2 dryblingi na mecz
4,5 przerzutów na mecz
3,3 odbioru na mecz

Herrera:
51 spotkań(3277min) 2 gole i 7 asyst
70 podań na mecz ze skutecznością 87%
1,1 kluczowego podania
0,8 dryblingu na mecz
3,8 przerzutów na mecz
2,5 odbioru na mecz

Więc jak chcesz coś powiedzieć mądrego, to lepiej wcześniej posprawdzaj statystyki a nie z głowy jakieś wymyślasz...

4

Nie wiem skąd Ty te statystyki brałeś...

Verratti cała kariera:
80 podań na mecz, ze skutecznością 91%
1,1 kluczowego podania
4,8 przerzutów na mecz
1,4 dryblingu na mecz
2,8 odbioru na mecz
176 spotkań 6 goli 29 asyst

Herrera cała kariera:
53 podań na mecz, ze skutecznością 82%
1,1 kluczowego podania
2,7 przerzutów na mecz
1 drybling na mecz
2,9 odbioru na mecz
259 spotkań 23 gole i 30 asyst

To niezły Herrera lepszy...Plus 3 lata starszy

10

Wygląda jak typowy Janusz na wakacjach xD

45

to nie Ronaldo? xD

8

Kapitan Hawk come back, gdzie Ty byłeś jak Cię nie było, czekałeś aż Ronaldo się noga powinie? xD

0

pewnie czeka na Polaków i od razu powtórzą karne z Euro.

30

Ktoś wie czy Ronaldo nadal czeka na 5 serię karnych?

2

Dobrze, że zszedł Deulofeu, bo tragedia.

0

Może dlatego, że impreza jest w Polsce a większość kibiców to Polacy.

0

Ceballos musiałeś te głupoty wypisywać na temat Barcelony, gościu jest genialny.

1

Ceballos (20/21lat) zjada naszego Denisa (23 lata), życzę mu dobrze, ale to raczej nie jest piłkarz na miarę pierwszego składu Barcelony, to jeden z takich piłkarzy co błyszczy w słabszych zespołach.

0

LM w NC+ od sezonu 2018/2019, ale tym razem siatkarska.

Orłowski i Wolski komentujący siatkówkę :)

0

i Arsenal pewnie się wycofa xD

6

myślisz, że Rakitić nie będzie płakał, że nie gra praktycznie wcale? Trzymanie zawodnika na ławce z taką pensją mija się z celem. Jego rola się skończyła w tym klubie, nic już nowego nie wniesie, bo jest przewidywalny jak Robben z zejściem na lewą nogę.

Wystarczy kupić Seriego(podobno 20mln) i mamy zmiennika na poziomie.

35

60mln+ Rakitić i by było git. Zamienić Ivana na Verrattiego, to był interes życia naszego zarządu.

0

Ostatni rok jeszcze mają.

1

powinna być kategoria:
Najlepszy sędzia wśród najgorszych.

4

czyli za rok nc+ u mnie bye, bye. Jedynie im Polska Liga zostanie, Golf i regaty.(podejrzewam, że Angielską też stracą.)

13

Już wolę żeby szansę dostał Samper, bo może przyjdzie za rozsądne piniądze, ale pensję będzie chciał na poziomie Iniesty.

8

ciężko wybrać najlepszego sędziego, jak tam wszyscy są na poziomie dna, wybrali najlepszego spośród najgorszych

8

Paulinho-Gomes-Lima, pomoc marzeń... Może Liga Europejska w końcu będzie nasza, tego trofeum nam brakuję.

0

Nie wiem kto w tym Sporcie pracuję i piszę te plotki, ale chyba musi być po wojaku, bo takiej patologii nie da się wymyślić na trzeźwo

1

Jak myślicie co zrobić z La Masia, spalić a może zrównać wszystko z ziemią, bo po co oni mają tam się starać, trenować jak i tak nie ma dla nich czasu i żaden szansy nie dostanie, a pieniądze z prowadzenia szkółki wywalić na transfery... Grajmy najemnikami, fajnie będzie...

0

Ten klub kiedyś wyznawal wartości, wprowadziliśmy wychowanków, to był nasz znak rozpoznawalny, to coś w czym się zakochałem a teraz, wydawać miliony a wychowankowie out! Coraz mniej mi się to podoba

2

Rozumiem żeby ten Bellerin był na poziomie Alvesa, ale nie jest, piłkarz z szybkością i tyle.

Te same osoby co chcą tych transferow później się dziwią, ze nie mamy pieniędzy na transfery, jak wydajemy na potęgę a wychowanków oddajemy za darmo albo za grosze. Żeby te transfery były jeszcze dobre, ale są przeciętne Gomesa zabiera minuty innym. Przez cały sezon się kopie po czole i podaje do tyłu. A szkoda strzepic ryja...

1

Już Ci go podałem, ale może nie przeczytałeś to napisze jeszcze raz: Palencia. A piłkarza na poziomie Bellerina a nawet lepszym mamy juz w pierwszym składzie a jest nim: Vidal, Bellerin jakości na ten moment nie podniesie.

7

Bellerin to ten najlepszy? To kiedy wprowadzimy do drużyny wychowanka? Chyba już nigdy, bo nigdy nie będzie dobrego czasu, zawodnik z rezerw może stawać ba rękach i klaskac stopami a my i tak będziemy ściągać przereklamowanych grajkow. Guardiola też chciał deptać Realowi po piętach i wychowankami, odstawil Real daleko z tylu

1

Nie rozumiem tego po prostu, róbmy tak dalej a niedługo żaden wychowanek nie będzie grał, bo nie ma doświadczenia. Z takim podejściem, nigdy już nikogo nie dołączamy z rezerw do 1 drużyny...

14

Naprawdę chcemy wydać 50mln na Bellerina, żeby zabrać szansę Palencii, który ma ogromny potencjał? Jeśli nie damy mu teraz szansy, to go stracimy, bo albo odejdzie albo go zmarnujemy w rezerwach.
Kiedy jak nie teraz go wprowadzić? Czekać teraz aż 30 mu wskoczy? Mam nadzieje, ze Valverde postawi na niego, bo Bellerin nie jest na jakimś kosmicznym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?