0

Bodnar może wygrać, tylko Froome może go jedynie wyprzedzić.

1

and Paulinho.

0

Z jakiego wzoru obliczyli te 80%? xD
Może jakby mu Messi poprawił to całkiem by ten pomysł mu z głowy wyleciał.

1

mnie też, taki mecz powinien byc jedynie o stawkę a nie meczem sparingowym, co za osioł wpadł na taki pomysł.

3

Niby tylko mecz towarzyski a jaram się jak pet Mathieu.
Nowy trener, zobaczyć znowu geniusz Messiego, dlugo bez meczów Barcy się wytrzymać nie da.

0

Nie ma co wyciągać jeszcze wnioskówn W tamtym roku na tym turnieju wszystkich niszczyli, byl zachwyty jak to Ancelotti robi druzyne a później sezon taki średni

0

2018/2019 ;)

0

JAk puścimy go za mniej to będzie porażka, taki Danilo 35mln...

7

Wina Bartomeu!
#BartomeuOut

96

Tak narzekalismy na Mathieu, a jakby teraz był, to już by wszystko nam wyjaśnił a tak to trzeba czekać.

1

Spokojnie dostaniemy 200mln a Bartomeu i Robert powiedzą: Deulofeu był naszym transferem na skrzydło.

0

Jak zapłacą klauzule to my nie mamy nic do gadania , Verrattiego nam nie sprzedadzą.

0

Przecież my możemy dac miliard i oni mogą się nie zgodzić

7

Jeśli to zagrywka o wyższy kontrakt, to nie powinien jej dostać albo niech odchodzi, denerwują mnie takie zagrywki, teraz co pół roku będzie przedłużać kotrakt, bo będzie groził ze odejdzie, kolejne gigantyczne podwyżki ten klub zniszczą. Niech idzie za poszukiwaniem kasy gdzie indziej. A jak ją dostanie to będzie gadał jak on tego klubu nie kocha, ze nigdy nie chciał odejsc itd.
Lubię go, ale takich najemników to nie chcę, co tylko chcą jak najwięcej zarobić na swoim klubie, który podobno tak uwielbia. Dostał niedawno podwyżkę i powinien siedzieć cicho i trenować az do konca kontraktu, albo do czasu gdy naprawdę na tą podwyżkę zasłuży.

0

Dembele, Coutinho, Hazard (ten ostatni raczej nie do wyjecja, chyba że tez za 200), oczywiście to tylko moje propozycje

7

Jeszcze nie tak dawno większość mnie przekonywala, że Coutinho to nie skrzydłowy a Środkowy Pomocnik a teraz nagle ma być zastępca Neymara. To w końcu gdzie on gra?
Ps. Ja nadal uważam, że najlepiej gra na skrzydle i jest w top3 do ewentualnego zastępstwa Neymara jak dla mnie.

0

Kasa misiu kasa...A w PSG ma dużo Brazylijczyków, z nimi też się świetnie dogaduje. Po za tym będzie tam gwiazda Nr.1, będzie o tym transferze cały swiat mówić, zyska duzo Marketingowo.

1

Sandro tez nam strzelił 2 bramki, Inui z Eibar tez nam 2 strzelił... A danie Dybali na Lewe skrzydło to zmarnowanie całkowicie jego potencjalu.

0

Lemar najlepiej sobie radzi na skrzydle(tak grał przez cały sezon), naszej pomocy nie zbawi.

8

Najgorsze, że jak dostaniemy te 200mln, to znajdą się pieniądze na klauzule Paulinho. Bartek nie będzie żałować.

12

może ma takiego fryzjera jak w GTA, wchodziłeś łysy a wychodziłeś z Afro xD

1

Już chyba wolałem sage z Verrattim, aż strach lodówkę otworzyć, bo Neymar za sałata będzie.Tęsknię już za meczami, tych plotek nie da się czytać...

0

No Danilo faktycznie najlepszy, dzięki niemu mamy Puchar Króla a Morata 60-80 mln, pilkarzy który grał tylko z ogórkami kosztuje tyle? Ciekawe czy my Paco byśmy sprzedali chociaż za połowę tej ceny, mają leb do interesów to trzeba im przyznać

0

Dybala.

8

Mistrzowie vabank!

0

Podobno lada moment fichado.

0

Ktoś mi powie jakim cudem Real sprzedał Danilo za 35mln? Przesiedzial pół sezonu na lawce, nie gral wybitnie a został sprzedany za więcej niż go kupili. Gdzie jego wartość powinna spaść, bo był przereklamowanym piłkarzem.

0

No to glupie, ale grać u nich w lato, przy temperaturze 40 stopni to byłby dramat, co 10 minut przerwa na wodę.

0

No i tak powinno być, bo my może problemu nie mamy, ale niektóre drużyny mają graczy z Afryki i w styczniu im pół składu odpada na 2 miesiące.

5

Może zdąży na konferencję Verrattiego, to razem ogłoszą te transfery...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?