3

ten ranking to tylko dla typowych Januszy, bo on nic naprawdę nie znaczy(tylko tyle, że będziemy w koszyku 1) Belgia przez ostatnie 2 lata była 1, Niemcy gdzieś 4 czy 5 miejsce a to jednak oni Mistrzami Świata zostali, a Belgia odpadła w Ćwierćfinale jak na Euro.

9

"Roma, Swansea(?) to są czołowe kluby w Europie" - Hajto xD

9

Penaldowski, tylko z karnych strzela

0

podziwiam Cię, ja to nigdy bym sam z siebie nie obejrzał treningu F1, czasem tam zerknę na wyścig, ale też nie cały, ale kto co lubi, ja np. Uwielbiam oglądać Tour de France, Giro czy Vuelte, 5h patrzenie na gości na rowerach, ale jakoś mnie to wciąga.

2

kurna, ale tu wszyscy żyją tenisem, nie wiedziałem, że aż to tak wciągające

1

no przecież o to w moim komentarzu chodziło...

10

Drewniak Morata, który gral raz na miesiąc ma kosztować 60mln a my jednego z najlepszych piłkarzy na świecie: Alexisa sprzedalismy za jakieś śmieszne 30mln...

0

Obstawilem obie strzelą, zaczynam się obawiać jak oni nawet z metra na pustą nie potrafią strzelić...

0

Widzę, że Besiktas ma problemy ze sprzętem medycznym i szukają kogoś do ich sprawdzenia.

0

tzw. "Ekspert" xD

0

bez zbytniego przemęczania się, swoje robi siatki zakłada, piłki rozrzuca na lewo i prawo

0

chiba nie, ale nie było dobrego ujęcia, jak coś to niewielki

23

"Filipe Luis, Thiago Silva czy siedzący na ławce Argentyny David Luiz, nie są podstawowymi obrońcami Reprezentacji Brazylii"
Szpaku w formie xD

7

Dybala co kontakt to się przewraca

2

Szkoda, że Neya nie ma, na bank z Messim byłyby jakieś żarty, ale Szpaku komentuje to będzie Maradona grał

2

nie narzekaj, wolałbyś mieć notatnik? xD

2

w tych ważnych meczach Iniesta grał dobrze, chociażby mecz z Realem ostatni, Modrić przyćmiony, największym problemem Iniesty były kontuzję i dziwne rotację Lucho też, bo nawet jakby zdrowy to i tak odpoczywał a ciężko złapać formę grając raz na 3 tygodnie

16

Przeglądam internety i tak, patrzę jak na niektórych stronach jest umniejszanie obecnej gry Iniesty, czytam że Modrić to parę klas wyżej , Iniesta bramki nie potrafi strzelić itd. Patrzę na cyferki a tam:
Modrić 2 bramki i 3 asysty w 48 meczach(3147 minut)
Iniesta 1 bramka i 5 asyst w 47 meczach, ale zaledwie 2286 minut
Jeśli chodzi o kluczowe podania, dryblingi itp to wszystko bardzo podobne.
To tylko suche liczby, ale mnie krew zalewa jak czytam te prześmiewcze komentarze, że Iniesta to był dobry, ale 5 lat temu a z Modricia robienia Boga, gdyby tylko nie łapał tak często kontuzji Andres.

1

a wiesz, że Dembele to przyszły zwycięzca Złotej PIłki, jeśli jest szansa wyciągnąć go za sensowne pieniądze to powinniśmy to zrobić, bo później będzie płacz, że gra w Realu.

1

od wczoraj bylo tu pewnie z 1000 komentarzy, ciężko przejrzeć wszystki. Sorry.

31

0

Przecież jakby Lech przegrał to by nie grał w Pucharach wiec co ty gadasz w ogóle...

7

Do tych, którzy się łudzą, że to Messi zdobędzie ZP, jedyna szansa na to, że Ronaldo dostanie kontuzji do końca roku (której mu nie życzę), a druga to, że nie strzeli do końca roku żadnej bramki, co jest niemożliwe, bo to chyba najlepszy kiler w historii Piłki nożnej. Jego umiejętność znalezienia się pod bramka jest imponująca.
Messi jest bardziej kompletnym piłkarzem i efektowniejszym, bo sposób poruszania się jego z piłką i mijanie przeciwników z taką łatwością to jest poezja, ale tu nie ma za to not za styl i nikt dziś o tym nie pamięta, każdy będzie pamiętał, że to Ronaldo od pociągnął Real do zwycięstwa w LM, no bo taka jest prawda.
No i na koniec #BartomeuOUT

8

Dawać tego Parejo i Aduriza to tez będziemy bronić... się przed spadkiem

0

Co?! Ja to nie widzę żadnych takich komentarzy...

0

ale Juve strasznie obsrało zbroje w II połowie, jakby ktoś ich podmienił, albi po prostu sił starczyło tylko na tyle

0

Chyba Thiago... Albo Mateo

1

Można powiedzieć, że Legia drugą drużyną w Europie xD

2

Spokojnie za rok Gomes z Rakiticiem w srodku pola rozklepia ten Real xD

6

Bartomeu Out!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?