D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że Seri cały swietny sezon miał, niczym nie ustępował Verrattiemu, w tym sezonie był na takim poziomie, że Gomes może sobie tylko pomarzyć, gościu ma papiery na gre w Barcelonie, raczej techniki nie zapomni przez wakacje.
Nie rozumiem umniejszania jego umiejętności i mówienie, że to 2 Gomes będzie...
3
Myślę, że Palencia i Alena wypala, Palencia nawet w tym sezonie, jeśli dostanie szanse.
7
Po co kolejny ofensywny pomocnik na pozycję rozgrywającego? Naszym problemem jest brak rozgrywającego a nie ofensywnego pomocnika, bo Iniesta jeszcze da radę, nie róbmy z niego dziadka.
3
Seri, Herrera, Pjanic, Jorginho, Henderson, Gundogan, Maxime Lopez
2
Spokojnie więcej pieniędzy na Paulinho będzie, Chiniole moze za 100mln go puszczą...
11
No jak to nic nie zrobili? Przecież chcieli z Turana, Denisa czy Gomesa zrobić rozgrywającego, tylko niewiadomo dlaczego nie wyszło...
16
Rok temu wziął kasę za podpis a teraz się dziwi, że go nie chcą puścić.
0
Problem w tym, że nie. A szejk prędzej zbankrutuje niż go odda
0
Ja to chyba kompletnie się na piłce nie znam, bo nic nie widzę w tym Paulinho a nasi specjaliści non stop składają za niego ofertę. Naprawdę to ma być wzmocnienie środka pola? Po co kolejny zawodnik na poziomie tych, których tu mamy? Dobrze chociaż, że Chinole nie chcą go nam sprzeda.
1
Jeśli tak mówisz to odchodze kibicować Realowi, przekonałes mnie, groźny jestes, uciekam bo boje się Ciebie...
6
No tak, bo trzeba 6 sezonów przejściowych + 4 sezony do aklimatyzacji, bo piłkarz pochodzi z Antarktydy. Nigdy nie był wirtuozem, nie był gwiazdą Valencii, statystyk nie miał nigdy kosmicznych, nie wiem na czym ta wiara w niego u was się opiera.
0
Gdzie oni widzą ten potencjał? Za rok odejdzie za darmo albo na wypożyczenie...
10
Brać Seriego póki go nam nie podkupili, najlepsza opcja z tych realnych. Mały, zwinny, szybki z potencjałem do gry kombinacyjnej zawodnik, który nie ucieka od piłki a wręcz przeciwnie stale jest pod grą. On może u nas wypalić, naprawdę pasuje do naszego stylu gry, wyznawca Xaviego.
Koszt jego to pewnie 20-30mln, jeśli nie wypali(w co wątpię) to strata nieduża. Lepiej mieć rozgrywającego niż nadal męczyć się kolejny sezon bez żadnego.
Moje oczy będą krwawic, jak znów Rafinha czy Denis będą ustawiani na tej pozycji...
Ps. Jedyna wada jego to, że jest z Afryki i ten ich Puchar w styczniu.
0
Uparli się na tego Bellerina, wydadzą na niego 50mln a rozgrywającego jak nie było tak niema, lepiej dołożyć te 50 do Verrattiego, bo to nie na PO mieliśmy problemy, nie było pewnie jak za Alvesa, ale było solidnie, bez wielkich problemów(Bellerin nie wniesie nic nowego.) To przez indolencje naszej Pomocy ten sezon tak wyglądał, szukamy na sile "wzmocnienia" tam, gdzie go nie potrzebujemy, bo jest Vidal i Palencia a jakby im naprawdę nie szło, to przecież jest Roberto, który da radę.
1
Ciekawe co teraz wymyśli geniusz Robert Fernandez, jakie ma te alternatywy na pozycję rozgrywającego, Paulinho? Lima? A może Roberto będzie naszym transferem do pomocy? To i wszystko inne już w odcinku numer 6545.
1
w obronie zostawia dziury, przez to że się zapędza pod bramkę rywala, ktoś musi go asekurować, jest dobry w ofensywie, potrafi się podłączyć do akcji, ale w defensywie poziom Vidala.
1
tym bardziej, że mamy swoją perełkę Alenie, kosztem jego będzie grał zawodnik, który gardzi tymi barwami, na Ceballosie się świat nie kończy, lepiej mieć w klubie zawodników, którzy naprawdę kochają klub a nie teraz będziemy udawać, że jest wszystko ok, a sam piłkarz wyzna miłość Barcelonie, przyjdzie tu tylko dlatego, że będzie miał szansę na rozwój i w miarę regularną grę, przy tak słabej konkurencji, nic po za tym.
3
Tylko, że barw Realu nie obrażał, a katalonczykom życzył śmierci a teraz w tych barwach będzie wychodził na mecz. Może Tobie to pasuje, ale ludziom z Katalonii, trochę mniej, bo to do nich się odnosiło, oni może nie są z tych ludzi jak Ty,że jak ktoś Ci pluje w twarz to mówisz, że deszcz pada. Jest różnica obrażać piłkarzy a klub.
Trudno jak będzie ladowal bramy w Realu, przyjdzie kosztem minuty Alenii pewnie, jeśli mam wybrać między Katalonczykiem z krwi i kości a kimś kto gardzi tymi barwami, to wybacz.
1
Z jednej strony chce Ceballosa, bo to perełka, ma wszystko przyspieszenie, drybling, zwinnosc, technikę, przegląd pola, w końcu Iniesta miałby dobrego zmiennika. A z drugiej strony te jego wpisy mnie przerażają, rozumiem młody był itd. Ale teksty o życzeniu komuś śmierci, to nawet młody człowiek nie powinien pisac. Może się ogarnął, zrozumiał błędy, ale jakoś dziwnie będzie się na niego patrzyło w koszulce Barcelony, wiedząc że te barwy niedawno obrażał.
9
"Ty szukaj chłopa do krycia, nie patrz się na piłkę..."
5
Niemcy prawa strona Hiszpanii wchodzą jak chcą, Bellerin to nie wiem gdzie biega, ciągle Llorente mu tylek ratuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
raczej tak, niemożliwe żeby ich zabrakło, nie mają nic innego do roboty i tak pewnie.
0
ten Deulofeu im wyszedł, bo tylko 12mln, nawet zarząd Barcelony na tym transferze nie straci, albo przynajmniej mało straci.
1
ja mam w Millenium, 0zł za prowadzenie, Karta za 0zł (jeśli użyjesz jej chociaż raz w miesiącu), mam konto od roku i nie narzekam.
0
1/25 Verrattiego, grosz do grosza...
2
gdzie Ty ją widziałeś? Jakoś nie wierzę, że oglądałeś regularnie Rezerwy Realu, nigdzie on swoich umiejętności na wyższym poziomie nie pokazał, dłużej niż 2-3 mecze.
8
Mariano 23 lata(za miesiąc 24)|Tello 25 lat(26 za miesiąc), to niezły młody zawodnik z dużym potencjałem xD
0
Nathan Ake (co prawda 3 lata młodszy), odchodzi do Bournemouth za 20mln, przesiedział pół roku na ławce w Chelsea, Tello może wybitnym piłkarzem nie jest, ale też nie gościem za 4mln. Rozegrał 41 spotkań: 4 gole i 5 asyst
7
a tu jeb i Verratti Fichado o północy xD