D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Może zdąży na konferencję Verrattiego, to razem ogłoszą te transfery...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czytałeś do końca "Ja w to osobiście nie wierzę...", gdzie napisałem ze w to wierze?
0
Jak on już z 3 miesiące temu podwyżkę dostał, naprawdę byłoby to żałosne...
1
Płakać nie będę jak postanowi tam odejść, zawsze wiedziałem że nie jest piłkarzem, który się przywiązuje do jednego klubu, prędzej czy późnej odejdzie.
Chociaż ja w to osobiście nie wierzę, dopoki nie będzie fichado, bo ile razy już on odchodził, dla mnie trochę byłaby to niezrozumiała decuzja, nowy trener, szansa na wszystkie Puchary, no chyba że też się wystraszył tych naszych celów transferowych.
0
Nie.
8
Douglas zdobył tryplet w swoim pierwszym sezonie, bez niego juz tak kolorowo nie było, to główny architekt naszych sukcesów... Dobra a tak serio, to po prostu dramat, zamiast młodego ogrywać, żeby trenował z lepszymi, to oni wolą Douglasa ogrywać i tak wartości nie podniosą jego, bo pójdzie na wypożyczenie co najwyżej.
25
on to z meczu Sunderland-Hull zrobi finał LM, kapitalny komentator i lubię jego poczucie humoru.
0
Tamtego gościa tez to nie byly, bo to są słowa Roberta, który co konferencję gada to samo.
2
Trudno żebym oglądał mecze z druzynami typu Angers, ale sprawdzałem staty z tych meczów na tym samymym poziomie albo lepsze, więc można sobie wyobrazić jak gral, gdy sie zna jego styl gry.
1
Co najmniej z 10, wszystkie mecze z najsilniejszym i rywalami, mecz z PSG Seriego majstersztyk. Meczów z ogorami nie oglądałem.
1
Czemu gra w Nicei? Może pamietasz, ale taki Eto'o przychodzil z Mallorci w wieku 23 lat, taki Keita z Sevilli w wieku 28 lat i mozna wymieniać i wymieniać a jednak stanowili fundament tej drużyny
3
Tylko, że to nie jest polsrodek, on zjada każdego naszego pomocnika...Ehhhhh, kończę bo szkoda strzepic klawiatury.
6
Jakoś nie chce mi się tłumaczyć gościowi, który nie widział nigdy piłkarza na oczy a się wypowiada, ale muszę Ci przyznać ze masz ogromny talent, potrafisz ocenic pilkarza nie widząc go nigdy, oby więcej takich ludzi.
Ps. Verratti ta sama liga i staty na podobnym poziomie(podania, celność, kluczowe podania, przerzuty) Obie drużyny grają ofenywna piłkę.
0
Gorszych zawodników juz ściągalismy, którzy nawet 1/4 sezonu dobrego nie zagrali.
11
Lepszy niz Ronaldinho, bo grał w polskiej lidze a Roni był za slaby aby zagrac w najlepszej lidze świata
2
No właśnie nie obejrzales a to nie zawodnik typu Vardy (ze nastrzelal raz bramek i juz tego nie powtórzy), tylko piłkarz z techniką, przeglądem pola, dużo zagran niekonwencjonalnych, tego nie zapomni przez wakacje. A jak będziemy czekać az zagra 3 sezony dobre to albo go ktos podkupi albo się zestarzeje.
Jeden sezon dobry? Poprzedni też dobry statystyki na podobnym poziomie, trochę gorsze ale nadal lepsze od naszych wszystkich pomocników
1
Edit. Faktycznie mój błąd, wybaczcie ;)
0
Przecież to idzie wziąć sznur i strzelić sobie w łeb...
0
Maczynski tez w reprezentacji dobrze gra, może jego? Paulinho to nie rozgrywający a Seri takim pilkarzem jest, Paulinho nigdy nawet nie zbliżył się do poziomu Seriego, w Tottenhamie bardzo przeciętny zawodnik a o Chinach nie ma co się wypowiadać, bo to poziom pewnie polskiej Ekstraklasy
3
Była, wybrał Sandecje Nowy Sącz...
A tak serio, to bylo fejk info.
6
Widzę, że Isco znów zaczyna swoje gierki, zaraz wstawi zdjęcie niby przypadkowe z paczka chipsów Barcelony a na końcu i tak podpiszę kontrakt.
Nie ma się co łudzić, Perez prędzej zbankrutuje niz go nam odda za darmo.
2
Mi to już brak słów na nich, może oni mają inną definicje dobrego zawodnika, może im trudniejsza negocjacja to zawodnik lepszy, bo z takim Serim by się nie męczyli.
2
To kim jest Alli? Eriksen nikt nie napisał box to box, Eriksen to "10" z dobrym ostatnim podaniem, ale on nie rozwiaze naszego problemu, bo my mamy takiego zawodnika: Inieste. Rozgrywającego nie mamy po odejściu Xaviego.
Eriksen:
Na pozycji ŚPO:
15 spotkań 5 goli i 6 asyst
Na pozycji Prawo Skrzydlowy:
16 spotkan 3 gole i 9 asyst.
Na Środku pomocy:
6 spotkań 0 goli i 1 asysta
Naprawde twierdzisz ze się sprawdzi w roli cofnietego rozgrywającego? Jeśli on się najlepiej czuję pod bramką
1
Żaden nie wypali, jak obok nie będą mieli rozgrywającego a wystawianie ich na tej pozycji to marnowanie potencjału a granie na dwóch ofensywnych zawodników w środku pola to samobójstwo
0
Bardzo drogi nie będzie a naprawdę może wypalić, już to pisałem lepiej mieć rozgrywającego niż znów nie mieć żadnego.
0
To jakim piłkarzem jest Alli? Rozgrywającym nie jest, bo piłkarz, który wymienia 30 podan na mecz, raczej nim nie jest, typową "10" tez nie jest. Często się cofa, odbiera pilki (na poziomie Rakiticia) to jak nazwiesz takiego pilkarza?
2
2 lata temu tez dobry sezon, na poziomie którego Gomesa nawet nie osiągnął nigdy. Ma technikę, szybkość, przegląd pola, nie wierzę że zapomni to wszystko po zmianie klubu.
9
No i już go lubię, rozgrywający z prawdziwego zdarzenia a nie jakies kolejne box to box...
1
I jaka to alternatywa? Nie kupimy rozgrywającego, a kupimy kolejnego box to box. Ja się pytam po co? Naszych problemów nie rozwiąże...Plota jak stąd do Lomdynu, Tottenham swojej gwiazdy nie sprzeda