D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
końcówka najlepsza, ten serial ma jedną wadę, że się kończy szybko
1
ale trzeba przyznać, że dobrą robotę tam robi, grają fajnie dla oka
0
canal+
1
tylko, że w piątek dopiero 3 będzie a tu już 4 a z napisami o wiele lepiej jak dla mnie.
6
Uwaga dla zainteresowanych, są już napisy do Prison Break na filiser.tv
2
dobrze wygląda, Messi i Suarez też setkę zmarnowali w tym meczu, biega, walczy, wychodzi na pozycję, będą z niego ludzie
3
będzie za jakąś godzinę pewnie, bo na stronie która dodaję napisy jest napisane, że mają już 75% zrobione
0
Sidibe, Walker (chociaż pewnie fortuna za niego)
25
śmieszne, Neymar chyba w meczu z Juventusem miał 15, prawie tyle co Ronaldo przez cały sezon xD
3
pierwszy zespół, czyli 25 piłkarzy.
1
nie napisałem, że Cillessen jest lepszy, tylko że mi go szkoda tak po ludzku , bo lubię go. A taki mecz z Osasuną dać mu pograć, raczej nie osłabiłby Barcelony
0
Szkoda mi Cillessena, bo to dobry bramkarz a nie gra od miesięcy, Lucho powinien mu dawać chociaż 1 mecz w miesiącu zagrać.
16
co wy macie z tym Bellerinem, jest szybki i to by było na tyle jego zalet. a po za tym tyle razy łaskę robił i mówił, że się nie rusza z Arsenalu to niech tam zostanie.
38
Bale wznawia treningi:
https://www.instagram.com/p/BTKSMyKBoeZ/?taken-by=rldesignz&hl=pl
2
chyba najlepsza opcja, ale pewnie niewykonalna, bo Totki nie potrzebują pieniędzy, jedyna szansa, że będzie naciskał na transfer, oby.
2
Kante sprawdziłby się na pozycji Rakiticia, potrafi odbierać piłki, ale i też wychodzić z piłką, bo ma genialne przyspieszenie, sorry, ale wymieniłbym go za Rakiticia.
22
Pamiętam jak każdy praktycznie chciał żeby Roberto odszedł i on sam chciał już odejść z Barcelony, bo nie grał. A teraz nie wyobrażam sobie żeby nie było go w 1 składzie.
Cóż za niesamowity progres tego chłopaka, może być kolejną wielką postacią tego klubu. Już się zapisał w historii, ale myślę, że to jeszcze nie koniec.
0
za klaskanie 3 mecze a za wślizg, który mógł połamać nogi Messiemu 1 mecz xDDDD
Dokąd ta piłka zmierza...
1
Zawsze powtarzał, że zostanie tu do momentu aż kibice będą mieli go dosyć, sorry Leo, ale to nigdy nie nastąpi, nawet gdy w meczu z Juve mu nie szło, pudłował czy źle dośrodkował to kibice skandowali jego nazwisko jakby strzelił z 5 bramek, Barca go kocha i on kocha Barce a raczej parę milionów więcej dawanych przez City czy inne PSG nie przekonają go do odejścia.
Ma tu wszystko czego potrzebuję i nigdzie się stąd nie ruszy
1
ale to by było piękne jak na koniec sezonu się okaże, że wygramy La Liga i PK a oni zostaną z niczym, ale sobie tego życzę!
50
Tito bracie, czuwaj nad nimi. Z Tobą musi się udać!
Zawsze będę Cię pamiętał!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/11265083_871054429623411_6600275027745651751_n.jpg?oh=0fdd10ce07193f1ad45267aa174a9523&oe=597AB862
24
i patrzą jak Marcelo nadal goni Roberto
0
Junajted
0
i myślisz, że przy tym ustawieniu to 10:0 będzie do przerwy? Z Deportivo też mieliśmy zamknąć mecz w tym ustawieniu... Bez odpowiedniego nastawienia to i 1-0-10 nie pomoże
24
Piłkarz fenomenalny, najlepszy w historii a do tego niezwykle skromny, mówi o tym co się wczoraj stało jakby nic wielkiego nie zrobił, Geniusz!
11
Nie po tym jak obrażał Barcelone. 3x Nie!
0
a to dobre, bo z Bartry się ciągle śmieją biali, a Roberto wczoraj Marcelo wyprzedził jak malucha
0
ja praktycznie tydzień w tydzień jest najlepszy to już pewnie przywykł
35
Mamy znacznie łatwiejszy terminarz, bo tylko wyjazd na mecz z Espanyolem będzie mega trudny, Las Palmas o nic już nie gra, trener po sezonie odchodzi więc nie będą grać na śmierć i życie a mecze w domu powinniśmy wygrać na spokoju
2
gdzie tu jest fake?