0

Ale czy zagrał na miarę oczekiwań? Jakoś nie pamiętam żeby coś zrobił kreatywnego w tym meczu.

8

Co on pierdzieli, spisał się na miarę oczekiwań? xDDDDD
To nieźle, niedługo będziemy się zachwycać jak dotknie piłki...

0

Jak oceniacie występ Gomesa? Bo dla mnie nie pokazał niczego co by nie potrafił zawodnik z Barcy B(np. Alena) Jakości drużynie nie podnosi, jest bo jest a 30 milionów nie ma...

5

Roberto to jest kozak, on dużo umiejętnościami nie ustępuje Thiago czy Verrattiemu, tylko żeby on grał w pomocy, ma wszystko drybling podanie, przyspieszenie na pierwszych metrach

0

Rulli na łyżwy wyszedł

1

A ta gazeta co robiła ostatnio listę do Złotej Piłki i umieściła tam Neymara przed Messim chyba za dużo na piłce się nie zna, to że Messi sombrero nie robi to nie znaczy, że jest słabszy w tym sezonie od Neya

0

Messi kumplu dawaj hattricka, bo dawno nie było :)

0

Przecież napisałem o jego pressingu jak chodził sobie obok niego

0

Nie chce nic mówić, bo Gomes dziś przyzwoity mecz, ale ten jego Pressing przy pierwszej bramce Realu to parodia

0

Jak on to zamieścił xDD Najłatwiejsza bramka w karierze

3

Gomes swoje, może strzelać podaje do tyłu...

0

Skleił piłkę idealnie, szkoda że w tej sytuacji powinien strzelić

1

Paco się w Neymara bawi xD

1

Messi Ty jesteś jak zdrowie ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto Cię stracił...

0

Messi Król!!!!!!

7

Co za imbecyl wpadł na pomysł aby trzymać Roberto na PO, przecież to jest duszenie jego potencjału

8

Zerwał by więzadła w obu kolanach...

3

Isco!!! Ciekawe kiedy Gomes takie coś zrobi. Magik!

0

O Boże, Boże, Bożenko co oni zagrali :o
Oby Real się przejechał na tym swoim składzie

1

Mundo Deportivo to po wojaku? Takiej kreatywnej pomocy to chyba nawet Lucho nie wystawi

0

on sam się wydobędzie, tylko później będzie potrzebował pomocy, bo z buta daleko nie zajdzie.

0

prawdopodobnie Scofield go uwolnił, bo lekarz mu powiedział, że ta proteza ręki jest od Outisa + ten list. Tylko ciekawe, po co? Kurna dawać już następne odcinki

0

nie lepiej obejrzeć tu: http://filiser.tv/
Masz tu już 2 odcinki, chyba że nie chcesz z napisami, ale jutro powinien się pojawić z Lektorem.

1

Już po PSG była taka gadka, że jak zagrają taki słaby mecz to nie powinni zakładać koszulki Barcelony, po czym w meczu z Deportivo, Malagą i Juventusem grają tak jakby ktoś ich zmuszał do biegania.

1

No może w Termalice sobie poradzi

2

to by było bez sensu jakby okazał się jakimś przywódcą, przez 4 części był człowiekiem dla którego najważniejsza była rodzina, więc wątpię, że chcieliby kompletnie zmienić jego wizerunek o 180 stopni, mijałoby się to z celem. Raczej zostawił rodzinę, bo nie miał wyjścia i mam nadzieję, że zakończy się lepiej niż 4 sezon, bo uśmiercenie go wtedy na końcu sezonu było dla mnie głupotą.

Nie myślałem, że wrócą do tego serialu jeszcze, a teraz cieszę się jak cholera na nowy odcinek u mnie ten serial jest w top1, nie oglądałem lepszego i na żadnym tak się nie wzruszałem, liczę na to, że to dopiero początek kolejnych serii, tylko żeby mieli dobry pomysł.

8

Mi to się zdaje, że on w tym meczu zagrał więcej piłek do przodu niż Gomes, chłopak jest genialny a do sufitu jeszcze daleko. Jest chyba poukładanym człowiekiem, bo być kapitanem w wieku 19 lat to rzadko się zdarza

9

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/17879990_1669213666440642_5494230556740342580_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=65482cddb8b13f06186d908ac94121f3&oe=59886333

Messi zamknięty w środku, lewa strona wolna, ale przecież po tej stronie biega geniusz ofensywny Mathieu... Lucho plan miał genialny ma mecz...

13

Nam biegać w pierwszym meczu nie kazano

0

co zrobisz, "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów", raczej oglądają go ludzie na tym samym poziomie co on, ciągnie swój do swego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?