D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale czy zagrał na miarę oczekiwań? Jakoś nie pamiętam żeby coś zrobił kreatywnego w tym meczu.
8
Co on pierdzieli, spisał się na miarę oczekiwań? xDDDDD
To nieźle, niedługo będziemy się zachwycać jak dotknie piłki...
0
Jak oceniacie występ Gomesa? Bo dla mnie nie pokazał niczego co by nie potrafił zawodnik z Barcy B(np. Alena) Jakości drużynie nie podnosi, jest bo jest a 30 milionów nie ma...
5
Roberto to jest kozak, on dużo umiejętnościami nie ustępuje Thiago czy Verrattiemu, tylko żeby on grał w pomocy, ma wszystko drybling podanie, przyspieszenie na pierwszych metrach
0
Rulli na łyżwy wyszedł
1
A ta gazeta co robiła ostatnio listę do Złotej Piłki i umieściła tam Neymara przed Messim chyba za dużo na piłce się nie zna, to że Messi sombrero nie robi to nie znaczy, że jest słabszy w tym sezonie od Neya
0
Messi kumplu dawaj hattricka, bo dawno nie było :)
0
Przecież napisałem o jego pressingu jak chodził sobie obok niego
0
Nie chce nic mówić, bo Gomes dziś przyzwoity mecz, ale ten jego Pressing przy pierwszej bramce Realu to parodia
0
Jak on to zamieścił xDD Najłatwiejsza bramka w karierze
3
Gomes swoje, może strzelać podaje do tyłu...
0
Skleił piłkę idealnie, szkoda że w tej sytuacji powinien strzelić
1
Paco się w Neymara bawi xD
1
Messi Ty jesteś jak zdrowie ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto Cię stracił...
0
Messi Król!!!!!!
7
Co za imbecyl wpadł na pomysł aby trzymać Roberto na PO, przecież to jest duszenie jego potencjału
8
Zerwał by więzadła w obu kolanach...
3
Isco!!! Ciekawe kiedy Gomes takie coś zrobi. Magik!
0
O Boże, Boże, Bożenko co oni zagrali :o
Oby Real się przejechał na tym swoim składzie
1
Mundo Deportivo to po wojaku? Takiej kreatywnej pomocy to chyba nawet Lucho nie wystawi
0
on sam się wydobędzie, tylko później będzie potrzebował pomocy, bo z buta daleko nie zajdzie.
0
prawdopodobnie Scofield go uwolnił, bo lekarz mu powiedział, że ta proteza ręki jest od Outisa + ten list. Tylko ciekawe, po co? Kurna dawać już następne odcinki
0
nie lepiej obejrzeć tu: http://filiser.tv/
Masz tu już 2 odcinki, chyba że nie chcesz z napisami, ale jutro powinien się pojawić z Lektorem.
1
Już po PSG była taka gadka, że jak zagrają taki słaby mecz to nie powinni zakładać koszulki Barcelony, po czym w meczu z Deportivo, Malagą i Juventusem grają tak jakby ktoś ich zmuszał do biegania.
1
No może w Termalice sobie poradzi
2
to by było bez sensu jakby okazał się jakimś przywódcą, przez 4 części był człowiekiem dla którego najważniejsza była rodzina, więc wątpię, że chcieliby kompletnie zmienić jego wizerunek o 180 stopni, mijałoby się to z celem. Raczej zostawił rodzinę, bo nie miał wyjścia i mam nadzieję, że zakończy się lepiej niż 4 sezon, bo uśmiercenie go wtedy na końcu sezonu było dla mnie głupotą.
Nie myślałem, że wrócą do tego serialu jeszcze, a teraz cieszę się jak cholera na nowy odcinek u mnie ten serial jest w top1, nie oglądałem lepszego i na żadnym tak się nie wzruszałem, liczę na to, że to dopiero początek kolejnych serii, tylko żeby mieli dobry pomysł.
8
Mi to się zdaje, że on w tym meczu zagrał więcej piłek do przodu niż Gomes, chłopak jest genialny a do sufitu jeszcze daleko. Jest chyba poukładanym człowiekiem, bo być kapitanem w wieku 19 lat to rzadko się zdarza
9
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/17879990_1669213666440642_5494230556740342580_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=65482cddb8b13f06186d908ac94121f3&oe=59886333
Messi zamknięty w środku, lewa strona wolna, ale przecież po tej stronie biega geniusz ofensywny Mathieu... Lucho plan miał genialny ma mecz...
13
Nam biegać w pierwszym meczu nie kazano
0
co zrobisz, "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów", raczej oglądają go ludzie na tym samym poziomie co on, ciągnie swój do swego