D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
bo tylko ślepiec i głupiec nie jest jego fanem, bo piłkarzem jest najlepszym w historii i do tego nie ma żadnych wątpliwości
131
Andrzej Twarowski:
Za moment na Bernabeu wyląduje latający talerz, którym Messi wróci na swoją planetę. Kosmos.
32
Trochę szkoda mi Isco, bo chłopak gra mecze życia a on wystawia drewniaka Bale, ale nie mój cyrk nie moje małpy, szkoda, że zamknął sobie drogę na Camp Nou
10
I pomyśleć, że pewnego dnia się obudze a jego w Barcelonie już nie będzie ;( To będzie dla mnie najgorszy moment w kibicowaniu Barcelonie, wraz z jego odejściem moje serce pęknie, nic już nie będzie takie same. Barcelona przed Messim istniała, ale dla mnie po Messim pewna era się skończy, strata najlepszego piłkarza w Historii będzie boleć bardzo długo i naprawdę boje się tego momentu jak juz go nie będzie...
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/18056290_1682974525064556_826035025054160767_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=364c12170b889faf95362d29a5803860&oe=59903D1D
2
Roberto daje mi nadzieje, że nasza pomoc nie będzie taka zła, Verratti/ Thiago, ale my mamy przecież swojego geniusza w środku pola, dać mu tylko tam grać!
1
Redakcjo zły tytuł, powinno być:
Bo Bóg tak chciał!
31
Przebilo calme Ronaldo. King Leo!
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/18034295_1682930411735634_188245419374133924_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=dda5f7469dfa671e36fa9ea2fd37c4a5&oe=5981AA11
8
Rafinha:
Grałem z nim!
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/18119478_1407948312584642_2293537887079323148_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=11c857edb53324acace154f18fd1d47e&oe=598847B3
8
Ciekawe co na to Deschamps, podobno Messi się skończył...
0
Niech za rok przyjdzie jakiś trener co mu wyleci pomysł z głowy aby Roberto kisic na PO, przecież to geniusz jest
2
Ale. MESSI ich zaoral z tą koszulka
0
Boże dziękuję!!!
D10S
2
Rakitic dziś Ci wybaczam i odpuszczam hejt
2
" Messi jest najlepszy, ale gdzieś tam poza Ziemią, na innej planecie musi istnieć życie, bo Messi jest za dobry, a my dla niego po prostu za słabi.''
3
Bóg przemówił!!!
13
Dobra niech wygra lepszy albo Real.
4
może redakcja nadal wierzy? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
tak razem z Gomesem i Rakiticiem
7
wolę jego niż ociężałego Rakiticia czy Gomesa, chociaż chyba jeszcze nie dziś, za głęboka woda, wyjdzie once de gala
5
To jest beznadziejne, a najgorzej w strefie spadkowej, ktoś sobie wypracuje 10 punktów przewagi a po podziale im to zabierają i zostaje tylko 5, jedna porazka i margines błędu już minimalny.
0
Iniesta coś pokazuje, krytykowany Rakitic też ma jakieś przeblyski dobrych zagrań, Rafinha ma liczby, Denis Suarez na początku, gdy dostawał regularnie szansę potrafił pokazać coś kreatywnego a Gomes gra najczęściej a nie przypominam sobie u niego jakiegoś zagrania co bym bił brawo, przecież nikt mu nie broni posłać prostopadlego podania
0
Eriksen, to jest piłkarz a nie jakiś Gomes, co się cieszymy jak poda piłkę 2 razy do przodu i mówimy, że dobry występ...
0
dla mnie świetny sezon jak narazie, dobry klimat i pomysł na odkręcenie śmierci Michaela.
A kto ucieknie z więzienia? Pewnie ekipa z celi Scofielda i ten Ramal, bo po coś on tam jest. Najbardziej mnie ciekawi czy ten Jcob ma coś z tym wspólnego i jaką rolę odegra T-Bag.
0
może dlatego, że siedział na ławce
6
Bellerin słaby w obronie a w tym sezonie to już w ogóle dramat, nie wiem co w nim jest takiego świetnego a 40mln pewnie kosztuję, opcją lepszą właśnie Walker czy Sidibe z Monaco
18
Fotazo!
Z cyklu: "Leo i tak jesteś najlepszy"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/18033095_1270811323015395_9206967755977458217_n.jpg?oh=6497d5be934f79662f92a17f4b67fb3b&oe=5979D2D8
18
czyli ma nasze DNA, brać go :D
Robi świetną robotę w Monaco, jedna z najładniej grających drużyn w Europie, ale wątpię czy nasz zarząd sięgnie po kogoś porządnego, raczej spodziewajmy się Unzue
0
zawieszony i wątpię, że odwołanie coś da
34
Buffon:
"Na spotkaniu u Papieża musiałem podejść i dotknąć Messiego, aby się upewnić, że on na pewno jest człowiekiem"
Życzę mu tej LM jak nikomu innemu, Gigi pokaż temu Realowi kto rządzi!