6

bo tylko ślepiec i głupiec nie jest jego fanem, bo piłkarzem jest najlepszym w historii i do tego nie ma żadnych wątpliwości

131

Andrzej Twarowski:
Za moment na Bernabeu wyląduje latający talerz, którym Messi wróci na swoją planetę. Kosmos.

32

Trochę szkoda mi Isco, bo chłopak gra mecze życia a on wystawia drewniaka Bale, ale nie mój cyrk nie moje małpy, szkoda, że zamknął sobie drogę na Camp Nou

10

I pomyśleć, że pewnego dnia się obudze a jego w Barcelonie już nie będzie ;( To będzie dla mnie najgorszy moment w kibicowaniu Barcelonie, wraz z jego odejściem moje serce pęknie, nic już nie będzie takie same. Barcelona przed Messim istniała, ale dla mnie po Messim pewna era się skończy, strata najlepszego piłkarza w Historii będzie boleć bardzo długo i naprawdę boje się tego momentu jak juz go nie będzie...

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/18056290_1682974525064556_826035025054160767_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=364c12170b889faf95362d29a5803860&oe=59903D1D

2

Roberto daje mi nadzieje, że nasza pomoc nie będzie taka zła, Verratti/ Thiago, ale my mamy przecież swojego geniusza w środku pola, dać mu tylko tam grać!

1

Redakcjo zły tytuł, powinno być:

Bo Bóg tak chciał!

8

Ciekawe co na to Deschamps, podobno Messi się skończył...

0

Niech za rok przyjdzie jakiś trener co mu wyleci pomysł z głowy aby Roberto kisic na PO, przecież to geniusz jest

2

Ale. MESSI ich zaoral z tą koszulka

0

Boże dziękuję!!!
D10S

2

Rakitic dziś Ci wybaczam i odpuszczam hejt

2

" Messi jest najlepszy, ale gdzieś tam poza Ziemią, na innej planecie musi istnieć życie, bo Messi jest za dobry, a my dla niego po prostu za słabi.''

3

Bóg przemówił!!!

13

Dobra niech wygra lepszy albo Real.

4

może redakcja nadal wierzy? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tak razem z Gomesem i Rakiticiem

7

wolę jego niż ociężałego Rakiticia czy Gomesa, chociaż chyba jeszcze nie dziś, za głęboka woda, wyjdzie once de gala

5

To jest beznadziejne, a najgorzej w strefie spadkowej, ktoś sobie wypracuje 10 punktów przewagi a po podziale im to zabierają i zostaje tylko 5, jedna porazka i margines błędu już minimalny.

0

Iniesta coś pokazuje, krytykowany Rakitic też ma jakieś przeblyski dobrych zagrań, Rafinha ma liczby, Denis Suarez na początku, gdy dostawał regularnie szansę potrafił pokazać coś kreatywnego a Gomes gra najczęściej a nie przypominam sobie u niego jakiegoś zagrania co bym bił brawo, przecież nikt mu nie broni posłać prostopadlego podania

0

Eriksen, to jest piłkarz a nie jakiś Gomes, co się cieszymy jak poda piłkę 2 razy do przodu i mówimy, że dobry występ...

0

dla mnie świetny sezon jak narazie, dobry klimat i pomysł na odkręcenie śmierci Michaela.

A kto ucieknie z więzienia? Pewnie ekipa z celi Scofielda i ten Ramal, bo po coś on tam jest. Najbardziej mnie ciekawi czy ten Jcob ma coś z tym wspólnego i jaką rolę odegra T-Bag.

0

może dlatego, że siedział na ławce

6

Bellerin słaby w obronie a w tym sezonie to już w ogóle dramat, nie wiem co w nim jest takiego świetnego a 40mln pewnie kosztuję, opcją lepszą właśnie Walker czy Sidibe z Monaco

18

czyli ma nasze DNA, brać go :D
Robi świetną robotę w Monaco, jedna z najładniej grających drużyn w Europie, ale wątpię czy nasz zarząd sięgnie po kogoś porządnego, raczej spodziewajmy się Unzue

0

zawieszony i wątpię, że odwołanie coś da

34

Buffon:
"Na spotkaniu u Papieża musiałem podejść i dotknąć Messiego, aby się upewnić, że on na pewno jest człowiekiem"

Życzę mu tej LM jak nikomu innemu, Gigi pokaż temu Realowi kto rządzi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?