D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co zrobisz, "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów", raczej oglądają go ludzie na tym samym poziomie co on, ciągnie swój do swego
3
a o co chodzi dokładnie?
3
ja również i cholera nie mogę się doczekać kolejnego, ten serial strasznie mnie wciąga, świetnie, że wrócili
1
będzie, ale dopiero po premierach w canal+, jutro jest 1 odcinek
30
Aleix coś ty zrobił? Teraz nie dziwię się, że Lucho Cię nie wystawiał
3
porównać Thiago teraz z Gomesem czy Rakiticiem, to jak porównać Malucha z Ferrari
0
Bender lepszy niż Mathieu xD
0
filiser.tv
2
wymiana za Mathieu
0
Jak się zapatrujecie na nowy sezon Skazanego na Śmierć? Dla mnie to trochę głupio wymyślili z tym wszystkim, chociaż nie ukrywam, że czekam na dalsze odcinki, bo dla mnie to świetny serial był, mam nadzieje, że go nie popsują
47
Na poprawę humoru xD (jak było to standardowe: sorry)
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/17903560_1330894727001193_7796037094737834242_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=f08fe69e6a37d764d0d0d4d66acad5f4&oe=595121B1
0
wiadomo, że będzie, ale dziś boli jak cholera, rozumiem jeden czy dwa takie mecze, ale w tym sezonie zdarzyło się nam zbyt wiele kompromitujących porażek, myślałem, że wyciągną jakieś wnioski, ale nadal niczego się nie nauczyli
0
Transfery zrobione to porażka(oprócz Umtitiego), nie mamy kompletnie ławki rezerwowej, żaden zawodnik nie wejdzie i nie rozrusza gry. Niech ten sezon się już kończy, bo w tym sezonie się kompromitujmy i obawiam się, że cudu tym razem nie będzie i wylecimy z hukiem...
2
Jak my Malagi nie potrafimy zdominować to z czym do ludzi...
0
"Zgadza się, no jesteśmy dziadami. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Rakiticia co, ku*wa, zrobili."
0
do tartaku...
0
A zmiany to kiedy? W doliczonym czasie, żeby grać na zwłokę?
15
Epika, liryka, Rakitic z Gomesem...
1
Lucho jak wybitnym jest taktykiem, pokazał najpierw wystawiając Mathieu a później doprawiajac Gomesem, który nie wiem co miał wnieść do gry, chyba tylko wkurzenie u kibiców, Alba mógł skrzydła rozruszac to siedzi na ławce do tej pory...
0
Błagam zdejmij tego Rakiticia, bo patrzeć się nie da na niego...
2
Messi dwoi się o troi, ale jak to było w reklamie "Błaszczykowski sam meczu nie wygrasz"
0
Ciekawe co oni robią na treningach, bo ani nie biegają ani nie mają pomysłu taktycznego, niczego nie ma
1
Nasza ławka rezerwowych to śmiech na sali, nikt kto wejdzie niczego nie rozrusza, wszyscy na poziomie Cillessena w ofensywie...
0
Mogło być 4:0.
2
Rakitic biega jakby miał kawałki drewna w getrach, zdejmij go Lucho, bo nie da się na niego patrzeć
2
A po meczu Lucho i Bartomeu:
Nie mam nic do zarzucenia drużynie, zagraliśmy świetny mecz.
2
Bartomeu odejdz razem z Lucho, jeśli w następnym sezonie myśli postawić na Unzue to on chyba niespełna rozumu jesteś.
Takich kompromitacjnych porażek nie było w jednym sezonie chyba nigdy!
12
Iniesta:
Jeśli zagramy taki mecz jak w Paryżu, to nie powinniśmy zakładać koszulki Barcelony.
3
Zrobiliśmy się sredniakiem, którego wszyscy leją jak chcą, tylko dzięki geniuszowi Leo czy Neymara nie jest tragiczniej
0
Mascherano to powinien dostać ocenę za ten mecz - 1