0

co zrobisz, "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów", raczej oglądają go ludzie na tym samym poziomie co on, ciągnie swój do swego

3

a o co chodzi dokładnie?

3

ja również i cholera nie mogę się doczekać kolejnego, ten serial strasznie mnie wciąga, świetnie, że wrócili

1

będzie, ale dopiero po premierach w canal+, jutro jest 1 odcinek

30

Aleix coś ty zrobił? Teraz nie dziwię się, że Lucho Cię nie wystawiał

3

porównać Thiago teraz z Gomesem czy Rakiticiem, to jak porównać Malucha z Ferrari

0

Bender lepszy niż Mathieu xD

0

filiser.tv

2

wymiana za Mathieu

0

Jak się zapatrujecie na nowy sezon Skazanego na Śmierć? Dla mnie to trochę głupio wymyślili z tym wszystkim, chociaż nie ukrywam, że czekam na dalsze odcinki, bo dla mnie to świetny serial był, mam nadzieje, że go nie popsują

0

wiadomo, że będzie, ale dziś boli jak cholera, rozumiem jeden czy dwa takie mecze, ale w tym sezonie zdarzyło się nam zbyt wiele kompromitujących porażek, myślałem, że wyciągną jakieś wnioski, ale nadal niczego się nie nauczyli

0

Transfery zrobione to porażka(oprócz Umtitiego), nie mamy kompletnie ławki rezerwowej, żaden zawodnik nie wejdzie i nie rozrusza gry. Niech ten sezon się już kończy, bo w tym sezonie się kompromitujmy i obawiam się, że cudu tym razem nie będzie i wylecimy z hukiem...

2

Jak my Malagi nie potrafimy zdominować to z czym do ludzi...

0

"Zgadza się, no jesteśmy dziadami. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Rakiticia co, ku*wa, zrobili."

0

do tartaku...

0

A zmiany to kiedy? W doliczonym czasie, żeby grać na zwłokę?

15

Epika, liryka, Rakitic z Gomesem...

1

Lucho jak wybitnym jest taktykiem, pokazał najpierw wystawiając Mathieu a później doprawiajac Gomesem, który nie wiem co miał wnieść do gry, chyba tylko wkurzenie u kibiców, Alba mógł skrzydła rozruszac to siedzi na ławce do tej pory...

0

Błagam zdejmij tego Rakiticia, bo patrzeć się nie da na niego...

2

Messi dwoi się o troi, ale jak to było w reklamie "Błaszczykowski sam meczu nie wygrasz"

0

Ciekawe co oni robią na treningach, bo ani nie biegają ani nie mają pomysłu taktycznego, niczego nie ma

1

Nasza ławka rezerwowych to śmiech na sali, nikt kto wejdzie niczego nie rozrusza, wszyscy na poziomie Cillessena w ofensywie...

0

Mogło być 4:0.

2

Rakitic biega jakby miał kawałki drewna w getrach, zdejmij go Lucho, bo nie da się na niego patrzeć

2

A po meczu Lucho i Bartomeu:
Nie mam nic do zarzucenia drużynie, zagraliśmy świetny mecz.

2

Bartomeu odejdz razem z Lucho, jeśli w następnym sezonie myśli postawić na Unzue to on chyba niespełna rozumu jesteś.
Takich kompromitacjnych porażek nie było w jednym sezonie chyba nigdy!

12

Iniesta:
Jeśli zagramy taki mecz jak w Paryżu, to nie powinniśmy zakładać koszulki Barcelony.

3

Zrobiliśmy się sredniakiem, którego wszyscy leją jak chcą, tylko dzięki geniuszowi Leo czy Neymara nie jest tragiczniej

0

Mascherano to powinien dostać ocenę za ten mecz - 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?