0

szkoda, bo jego wiek i gra robi wrażenie, ale jego wybór ciekawe czy nie będzie żałował.

0

jego raczej namawiać do Barcy nie trzeba, problemem jest PSG, bo kasa ich nie przekona do sprzedaży więc i Conte nie pomoże

1

http://filiser.tv/serial/skazany-na-smierc/17
masz tu, ale z lektorem dopiero 4 odcinki

8

najlepsze, że przez cały sezon na niego gwiżdżą a po 2-3 lepszych meczach już Król i Najlepszy piłkarz świata

2

wczoraj nie było żadnego, dopiero jutro jest premiera 6

0

Xhaka, ale przymierzyl!

0

Chyba z Borussia przed sezonem

0

Z tego co wiem to Ten adres się robi jak kopiujesz link zdjęcia z Facebooka

1

i tak lepiej niż Polska z taką potęga jak Austria...

22

Dobry ten Bellerin, kolejny mecz na ławce to mówi dużo o jego formie obecnie a my będziemy płacić i tak pewnie z 40mln za niego...

0

niby nie gra a jednak 19 meczów uzbierał (w tym 17 od początku)

48

Gole w La Liga:
BBC: 36
MESSI: 35

0

kurna nie pomyślałem, w sumie to ciekawe o co chodziło, bo i Neymar to wstawił i Antek.

10

a mi się zdaję, że była inna przyczyna porażki tamtego Realu, po prostu zajechał 1 skład, bo do Lutego to był świetny Real, który wygrał 22 mecze z rzędu (poprawcie jak się pomyliłem z liczbą) i grali bardziej efektowniej niż teraz, tylko problemem był brak rotacji i przegrali wszystko na finiszu, bo nie mieli sił.

7

pewnie Antek by chciał, ale trzeba byłoby wyciągnąć 100mln, to trochę komplikuję ten transfer i robi go niemożliwym do przeprowadzenie a szkoda.

29

Czyli Griezmann w Barcelonie? xD
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/18222596_1057343797731324_802643874844939660_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=7d850df76a3983b1b43536af5021bb77&oe=5976A920

Fajnie w sumie by było, Messi na ŚPO, Antek na PS i ogień, bo i tak obecnie to wygląda tak, że Rakitic na skrzydle a Messi w środku i przez to tracimy dużo w ataku pozycyjny, bo jednej opcji już w rozegraniu nie ma.

9

jedyna szansa, że Sampaoli dogadany na trenera Barcelony, tylko warunkiem jest zwycięstwo na Bernabeu i takim sposobem wygra MIstrzostwo Hiszpanii nie będąc jeszcze trenerem Barcelony. Dobra idę spać :D

1

średnia dryblingu przez wszystkie mecze, czyli tak w sezonie ma 0.9 dryblingu na mecz

10

Mnie to właśnie zastanawia czemu on ma 5 gwiazdek i tak wysoko oceniony drybling, jak w tym sezonie jego średnia dryblingu to 0.9

3

I te jego wykończenie jaj w B-klasie...

1

Neymar gdy jest w polu karnym to jakby dostawał jakiegoś upośledzenie i nie wie jak celnie kopnąć

3

Epika, liryka, pomoc...

Ale jest i geniusz!

1

Spokojnie za rok Unzue...

0

a co zrobił źle?

0

Ter Stejgen zaczyna pajacować

6

powiem, że żenada i świadczy o dziecinadzie tych redaktorów, bo nie przypominam sobie, żeby nasza redakcja takie coś napisała i jeszcze wieje hipokryzją, bo w swoim zespole mają nurka numer 1

0

nic do niego nie mam, ale nie chcę go u nas, oby to była prawda

5

My jutro pomożemy Sevilli wygrywając z Villarrealem a oni nam pomogą za tydzień wygrywając z Realem, oby!

0

Na jego miejscu bym tam nie poszedł, bo nie dostanie tyłu szans na grę co w takim Monaco, ale to jego wybór, niech robi co chce.

12

no, że jest świetnym zawodnikiem, który robi różnicę na boisku, którą widać gołym okiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?