D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda, bo jego wiek i gra robi wrażenie, ale jego wybór ciekawe czy nie będzie żałował.
0
jego raczej namawiać do Barcy nie trzeba, problemem jest PSG, bo kasa ich nie przekona do sprzedaży więc i Conte nie pomoże
1
http://filiser.tv/serial/skazany-na-smierc/17
masz tu, ale z lektorem dopiero 4 odcinki
8
najlepsze, że przez cały sezon na niego gwiżdżą a po 2-3 lepszych meczach już Król i Najlepszy piłkarz świata
2
wczoraj nie było żadnego, dopiero jutro jest premiera 6
0
Xhaka, ale przymierzyl!
0
Chyba z Borussia przed sezonem
0
Z tego co wiem to Ten adres się robi jak kopiujesz link zdjęcia z Facebooka
1
i tak lepiej niż Polska z taką potęga jak Austria...
22
Dobry ten Bellerin, kolejny mecz na ławce to mówi dużo o jego formie obecnie a my będziemy płacić i tak pewnie z 40mln za niego...
0
niby nie gra a jednak 19 meczów uzbierał (w tym 17 od początku)
48
Gole w La Liga:
BBC: 36
MESSI: 35
0
kurna nie pomyślałem, w sumie to ciekawe o co chodziło, bo i Neymar to wstawił i Antek.
10
a mi się zdaję, że była inna przyczyna porażki tamtego Realu, po prostu zajechał 1 skład, bo do Lutego to był świetny Real, który wygrał 22 mecze z rzędu (poprawcie jak się pomyliłem z liczbą) i grali bardziej efektowniej niż teraz, tylko problemem był brak rotacji i przegrali wszystko na finiszu, bo nie mieli sił.
7
pewnie Antek by chciał, ale trzeba byłoby wyciągnąć 100mln, to trochę komplikuję ten transfer i robi go niemożliwym do przeprowadzenie a szkoda.
29
Czyli Griezmann w Barcelonie? xD
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/18222596_1057343797731324_802643874844939660_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=7d850df76a3983b1b43536af5021bb77&oe=5976A920
Fajnie w sumie by było, Messi na ŚPO, Antek na PS i ogień, bo i tak obecnie to wygląda tak, że Rakitic na skrzydle a Messi w środku i przez to tracimy dużo w ataku pozycyjny, bo jednej opcji już w rozegraniu nie ma.
9
jedyna szansa, że Sampaoli dogadany na trenera Barcelony, tylko warunkiem jest zwycięstwo na Bernabeu i takim sposobem wygra MIstrzostwo Hiszpanii nie będąc jeszcze trenerem Barcelony. Dobra idę spać :D
1
średnia dryblingu przez wszystkie mecze, czyli tak w sezonie ma 0.9 dryblingu na mecz
10
Mnie to właśnie zastanawia czemu on ma 5 gwiazdek i tak wysoko oceniony drybling, jak w tym sezonie jego średnia dryblingu to 0.9
3
I te jego wykończenie jaj w B-klasie...
1
Neymar gdy jest w polu karnym to jakby dostawał jakiegoś upośledzenie i nie wie jak celnie kopnąć
3
Epika, liryka, pomoc...
Ale jest i geniusz!
1
Spokojnie za rok Unzue...
0
a co zrobił źle?
0
Ter Stejgen zaczyna pajacować
6
powiem, że żenada i świadczy o dziecinadzie tych redaktorów, bo nie przypominam sobie, żeby nasza redakcja takie coś napisała i jeszcze wieje hipokryzją, bo w swoim zespole mają nurka numer 1
0
nic do niego nie mam, ale nie chcę go u nas, oby to była prawda
5
My jutro pomożemy Sevilli wygrywając z Villarrealem a oni nam pomogą za tydzień wygrywając z Realem, oby!
0
Na jego miejscu bym tam nie poszedł, bo nie dostanie tyłu szans na grę co w takim Monaco, ale to jego wybór, niech robi co chce.
12
no, że jest świetnym zawodnikiem, który robi różnicę na boisku, którą widać gołym okiem.