D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo 0 dryblingów przez 2 miesiące, ale potrafi się odnaleźć w polu karnym i strzelić ze łba, w tym roku to on chyba połowę bramek z główki strzelił
2
Przecież Eriksen to kompletnie inna pozycja, Verratti Cofnięty rozgrywający a Eriksen gra za plecami napastnika(tak gra w Tottenhamie)
Potrzebny jest nam zawodnik przez, którego będzie przechodziło większość piłek, który rozegra piłkę od bramki a Eriksen to typ zawodnika z ostatnim podaniem.
Najlepsza i najtańszą opcją dla mnie byłby Maxime Lopez z Marsylii.
0
Czy ten Bartomeu jest normalny? Po co nam zawodnik ba pozycję którą mamy dobrze osadzona? Jeśli transfer dojdzie do skutku to na wzmocnienie LO wydamy przez 2 okienka 40 mln... Jakiś żart...
0
Następca Iniesty? Przecież to w ogóle inna pozycja... Czy oni znają się na piłce?
2
Uwielbiam go prawie tak samo jak Messiego, wielki zawodnik, idol i legenda!
Vamos Gigi!
0
myślę, że mógł mu nawet zakończyć karierę, całe szczęście, że nie trafił
5
Motta z dyni uderzył a Di Maria atak bez piłki z na skoku na nogę rywala.
6
Co za buraki z PSG...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O geniuszu Messiego świadczy to, że on jako pomocnik/skrzydłowy strzela więcej niż te Sępy pola karnego.
2
kulczę no... xDDD
2
no, ale czy to trochę nie przesada, że Neymar nie robiąc nic(no, bo nic nie zrobił nie wypracował setki itd. dryblował dziś, ale często robił to w bok, gdzie terenu nie zdobywał), dostaję ocenę taką jak Messi za wygranie nam samemu meczu z Sociedad? Dla mnie to trochę głupie, ale nie będę się spinał.
0
to wiem, ale 9.2 dla Neymara? Dla porównania według ich Messi za 2 bramki i asyste z Sociedad dostaje 9.2 a Neymar dziś tylko dryblował, nic z tego nie wynikało, bo im bliżej bramki tym było gorzej, chyba powinni trochę zmienić system oceniania
0
ocen na whoscored.com chyba nigdy nie zrozumiem, bo:
Neymar 0 bramek 0 asyst a ocena 9.2
Messi 0 bramek 1 asysta; ocena 8.7
Suarez 2 bramki 0 asyst; ocena 8.9
U nich chyba ilość dryblingów jest najwyżej oceniania...
0
Nie no dlatego, że on sam pisze i mówi że będzie Mistrzem Świata a po tym co widzę to mu brakuje dużo.
27
Gościu jeszcze nie kozaczy, tylko odnosi się z szacunkiem i takie coś lubię, a nie jak np. Haye.
Niech mu się wiedzie jak najlepiej.
3
Widzicie Szpilke w walce z Joshua, bo z całym szacunkiem do Szpili to Anthony by go zniszczył
1
Wilder szykuj się Joshua idzie po Ciebie!
0
Ale moc u tego gościa, szacunek Joshua!
0
Dojedzie go Joshua
3
ze ten Joshua wstał po tym, szacun!
0
Dawaj Joshua Sędziego xD
0
Suarez, grał słabo, ale 2 bramki strzelił co automatycznie Note musi podnieść
1
I co z tego? Ja też tam mogę biegać bez celu i być wszędzie. Nie widziałem nic kreatywnego w jego wykonaniu, żadnego kluczowego podania, no nic, jeśli Cię to zadowala same bieganie to ok, ale później się nie dziw, że z Juve czy z PSG nie możemy wyjść z piłka ze swojej połowy.
1
Caicedo jest żałosny, placzek jak ich mało...
0
Jak Gomes gra całkiem dobrze to niestety jest jeszcze Rakitic, który rusza się jak wóz z węglem i dosrodkowuje na pale skąd się da...
4
Życzę wam i sobie uśmiechu po końcowym gwizdku w najtrudniejszym spotkaniu ostatnich kolejek. Vamos!
0
głupota, profesor 70+ a Ty będziesz gadał do niego po imieniu.
11
Messi chyba musiałby przestać grać żeby Lewy zdobył Buta.
17
" Bayern to inna półka. Czołowa druzyna, która rywalizuje z takimi drużynami jak Bayern, Real Madryt, Barcelona, Manchester United, Chelsea... Boca Juniors"
Hajto w formie xD