D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gomes ratuj z Tobą tak wcześnie nie tracilismy bramek
0
jak tak dalej to będzie wyglądać to będzie gorzej niż w Paryżu..
0
w co my gramy? bo na pewno nie w piłkę...
1
grzeczniej!
0
narzekacie, trzeba się cieszyć z Mathieu trochę więcej emocji będziemy mieli a tak to co nudno by było, Lucho chcę dostarczyć nam więcej rozrywki
14
złamanie nogi rywalowi nie kończy się zawieszeniem a za bicie braw dostajesz karę...Co nie zmienia faktu, że Neymar zachował się jak dzieciak
25
Pan piłkarz, wszedł z marszu do składu bez większego przetarcia, mam nadzieję, ze będzie tu przez wiele lat i przejmie niedługo rolę szefa w obronie, bo to jest czlog i ma charakter do walki.
9
Denis jest dużo lepszy od Gomesa, tylko gra raz na miesiąc to co się dziwić, że brakuje mu pewności siebie i nie potrafi grać na pełnych możliwościach jak nie ma wsparcia ze strony trenera, bo gdy zagra dobry mecz, lądował na ławce i grał Gomes przez kolejne spotkania.
Vidal z Denisem i po części Paco, są jakoś dziwnie traktowani, jakby za wszelką cenę trener chciał pokazać, że są za słabi a z niektórych zawodników na siłę chcę zrobić Cracków
1
powinni go zostawić, bo na ławce nie mamy żadnego zawodnika, który by wszedł w 2 połowie i rozruszał skrzydła, bo ciężko odwracać losy meczu Albą czy Gomesem(jak wiele razy bywało w tym sezonie, gdy nie szło to zamiast napastnika wprowadzaliśmy obrońców)
5
no i dobrze, zachował się beznadziejnie, może coś go to nauczy, chociaż wątpię, piłkarzem jest świetnym, ale jego zachowanie jest skandaliczne
8
kupili go w ogóle nie myśląc, bo on może nie jest słaby, ale kompletnie nie pasuję do nazego stylu + z czasem co raz większa presja w głowie, naprawdę ile można czekać na jakieś dobre zagranie w jego w wykonaniu, gra bardzo często a on albo gra przeciętnie albo bardzo słabo.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17862744_1363330357044105_4919807097107474850_n.jpg?oh=0597f0d5cd651940fba31123f2cb4aa0&oe=598AEC5A
1
Mówi się trudno, nie można wiecznie ligi wygrywać(chociaż, dopóki będzie 1%szans, będę mial 99% nadzieji), ale strasznie smutno mi z powodu tego, ze oddajemy wychowanków, którzy później w swoich drużynach pokazują jakość jak Thiago, który obecnie to top3 pomocników, kształtujemy ich do naszej gry by na końcu oddać ich i kupić piłkarzy zupelnie z innej gliny, którą już ciężko jest rozrobic i dopasować, bo i Arda, który robi swoje, ale tak naprawdę nie ma dla niego miejsca, bo w srodku pola jest slaby a jakość pokazuje na skrzydle i to samo ten nieszczęsny Gomes on kompletnie nie ogarnia i się dusi w tej drużynie a Roberto, który mógłby przejąć po części pałeczke po Xavim kisi się na PO. Chyba zarząd musi pomyśleć jaką drogą podążać, bo moim zdaniem się pogubili, po odejściu Iniesty czy Pique, nie będzie praktycznie wychowanków w składzie, bo wszystkich najzdolniejszych oddajemy po całym świecie a później się głowimy jak ich odkupić...
2
Suarez dziś zepsuł, ale jutro nam to odda a Gomes co zrobił dobrego w tym sezonie? Nic. Zero jakości... Nawet jak nic nie psuje, to i nic nie daje, po co nam pacholek w składzie?
0
I co raz bardziej się boje, ze w następnym sezonie trenerem będzie Unzue, dla mnie to on niczego nie zmieni, nadal będzie przekonywał, że Gomes to piłkarz lepszy od Thiago i Verrattiego razem wziętych.
Najlepszego pomocnika,który się nie boi jest błyskotliwy i potrafi zrobić coś kreatywnego kiszą na prawej obronie a w środku gra taki tartak, kiedyś Xavi a dziś portugalski Crack...
0
Potknąl się dziś i co? Wyszliście pograć jak na orliku...
0
Jest mi smutno, bo zrobili nadzieje swoją lepszą gra, Real podaje nam rękę a oni robią coś takiego... Jestem na nich cholernie zły, ale z drugiej strony nie mam już złudzeń, ze brakuje nam jakości w srodku pola i nasza lepsza gra to można powiedzieć wypadek przy normalnej fatalnej grze, dawno tak nie było, że byle jaka drużyna potrafi nas kompletnie zdominować a w tym roku to jest już bardzo widoczne. Jak Messi i Neymar nie dają rady, to nasza gra leży i kwiczy.
Mam nadzieje, że zarząd przejrzy na oczy i coś z tym zrobi, posprząta ten syf, który zrobił ostatnimi transferemi, rozumiem potrzebują czasu itd. Ale to nie jest Termalica, ze będziemy czekać 10 lat aż odpala. Potrzeba nam zawodników na juz a nie ludzi, którzy kompletnie nic nie wnoszą do gry i są tylko kulą u nogi i grając z nimi to samobójstwo.
0
No to jak nie? Przecież zalezymy jak wygramy wszystko z dzisiejszym to mamy Mistrza
13
Jeśli to nam nie da kopa i umoczymy swój mecz, to na Mistrzostwo nie zaslugujemy. Musimy dziś wygrać!
22
Griezmann Ty to jednak kumpel jesteś!
0
Taki średni ten mecz, więcej oczekiwałem, szczególnie po Atletico a narazie to słabo grają, remis dobry niech trzymają
19
Carvajal to nawet spod swojej bramki dosrodkowuje...
0
jakby bluzę zamiast spodni założył :D
47
Neymar na Instagramie:
"Mówili, że nam razem się nie powiedzie... Reszta już jest historią"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/17523679_1660822453946430_3820737370049083403_n.jpg?oh=cf6fd5f6cc4f40b149e4e9b2ba456244&oe=59913A84
6
mi to się zdaję, że to gierki Isco w celu wynegocjowania korzystnego kontraktu i większej ilości minut na boisku.Ten transfer jest niemożliwy, bo Isco za dużo by stracił w tym MŚ, gdyby się zdecydował do nas dołączyć to następny rok by przesiedział na ławce a on aż tak zakochany w Barcelonie nie jest, żeby tyle tracić.
0
ponieważ był on ustawiony, oczywiście nie przez Barce
0
jak to mówią bukmacherzy, Jutro też jest dzień, odkujesz się następnym razem ;)
0
mniej boli, bo tak ładnie Tottenham wyciągnął a Liverpool popsuł a tak 2 mecze nie weszły to tak nie boli.
1
Dobrze, że mi wcześniej Alaves kupon popsuło, bo też bym się zdenerwował na Liverpool... Brak słów na nich, kto tam by nie był trenerem, to i tak kończy się tym samym, czyli -rozczarowaniem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
fajnie jak po meczu podszedł to Neymara i zbił z nim piątkę. Chciałbym go tu, ale wątpię, że zarząd nie zdecyduje się na niego.