5

Niestety trzeba się pogodzić z głupotą naszego zarządu i z ich dziwną polityką, bo czemu Thiago nie dostał więcej szans, po co był ściągany Fabregas, zamiast dać młodemu szansę. Cesca i tak zmarnowalismy na 9 , tym sposobem pozbylismy się jednego i drugiego.

Szczerze to nie chciałbym go z powrotem, bo odkupienie go za 100mln to by byla kompletna kompromitacja

3

a podobno Lewy nie ma pomocnika co mu poda dobrą piłkę a Thiago jest słaby, bo nie ma 134667 asyst i 4323 bramek.

7

U nich to wszystko możliwe, jak De Bruyne po 1 asyście w zremisowanym meczu dostaję IF'a, albo Mercado zagrał 75min przeciętnie w meczu z Chile i to samo. To jest EA, nic mnie nie zdziwi

0

Coutinho!!! Zabawil się w Neymara

0

dobra nie wkręcaj nas xD

0

Prima Aprilis jest bezsensu, bo po tylu latach, niemożliwe jest żeby ktoś się na to złapał.

3

No niech jeszcze pójdzie do Bartka i załatwi Sampaoliego. Robią z Messiego jakiegoś dyktatora...

0

Unzue to taki przyjaciel drużyny, który ma dobre kontakty z każdym, nadaję się na asystenta, bo potrafi załagodzić sytuację, coś tam podpowie(oczywiście to moje przypuszczenia, ale na takiego wygląda), ale czy poradzi sobie za sterami, mam duże wątpliwości, czy przy jakimś kryzysie będzie potrafił walnąć pięścią w stół i zmusić drużynę do jeszcze większej intensywności? Początek może być ładny piękny, ale pamiętamy chorobę naszego Tito i prowadzenie drużyny przez Roure, który kompletnie sobie nie poradził w sytuacjach kryzysowych i skończyło się tym przykrym łomotem 0:7.

2

to już jest chyba pewne, piłkarze o tym mówią i w ogóle. No nic będę trzymał kciuki, ale jak już niżej pisałem, tej drużynie potrzeba nowego impulsu a w tej sytuacji się chyba nie doczekamy

0

no tak, bo Gomes jak przychodził to był ograny w drużynie a i tak co mecz gra a dlaczego? Bo, kosztował 35mln. Wystawiamy go a overall jakoś w górę nie idzie(idąc twoją Fifą) a w ten czas mógł się ogrywać Alenia. Nie oszukujmy się Enrique nie wprowadził żadnego wychowanka(a mógł, bo Grimaldo czy właśnie Alenia mają ogromy potencjał), nie ma po prostu tej umiejętności i niestety trzeba się z tym pogodzić.

1

Kiler, Poranek Kojota czy Chłopaki nie płaczą to Mistrzostwo Świata, można oglądać w nieskończoność, zawsze gdy mam gorszy dzień to lubię sobie to odpalić i się pośmiać jakbym oglądał to pierwszy raz.

1

ja obstawiałbym remis

11

Lucho ma szacunek do końca życia, ale nie rozumiem jednego, czemu takiemu Palencii nie daję szans zagrać z ogórkami na Camp Nou? Czy naprawdę jakbyśmy wyszli praktycznie całym pierwszym składem z Palencia na PO to by była jakaś katastrofa? Czy on jest taki słaby, że nie poradziłby sobie z jakimś Kucharczykiem z Granady czy innej Osasuny? No, bo przecież lepiej było katować Roberto co mecz na PO, wydamy 50mln na Bellerina a kolejny obrońca odejdzie nam za darmo. A Bellerin braki w obronie jak Vidal. Ta sama sytuacja z Alenia, czy przy Andresie i Busim coś złego by się stało? Czy grałby gorzej od Gomesa? Zapewne nie, a samemu chłopakowi dałoby to pozytywnego kopa.

0

bo ten klub co raz bardziej zaczyna się chory robić, oddawać wychowanków, żeby kupić zawodników na podobnym poziomie. Odchodzimy od naszej pięknej idei na rzecz marnotrawstwa pieniędzy. Kupować powinniśmy jedynie piłkarzy na poziomie min. Suareza, Verrattiego a nie średniaków za gruby hajs.
Nie ma u nas utalentowanych juniorów? Jak to nie ma, są tylko nikt tu im szans nie daję a gdy odchodzą są kluczowymi zawodnikami swojej drużyny, Thiago oddany za darmo, bo nie dali mu 5min dłużej zagrać a o pomoc byśmy się nie musieli martwić. Nie po to mamy La Masia, żeby wychowywać komu innemu a samemu wydawać hajs na jakiś Gomesów. Obudźmy się w końcu, bo kiedyś 11 wychowanków w składzie a za kilka lat nie będzie żadnego... Nie taką Barce pokochałem.

3

no to trochę głupie jak napisane jest, że dwóch moich ostatnich trenerów było Hiszpanami

13

szkoda, że taki Gomes gra a Samper poszedł w odstawkę, zostało by 30mln w kieszeni a na jakości byśmy nie stracili a on ma duży potencjał, gdyby grał minuty Gomesa to jestem pewny, że by zrobił duży postęp. To samo Alenia

1

podobno Kante, bo on jest wszędzie ;)
a tak serio to chyba fejk, chyba że chodzzi o to że grali w jakimś Pucharze Tymbarka razem

4

może i ten Unzue będzie dobry, ale mam jakieś przeczucie, że nic w naszej grze się nie zmieni, bo piłkarze nie dostaną żadnego nowego impulsu, te same metody treningowe i żadnego świeżego spojrzenia na styl gry. Szkoda, bo Sampaoli daję jakieś znaki, że chciałby tu trenować, ale pewnie Bartek sknera woli trenera z DNA . Jakoś wątpię, że co 3 lata będziemy mieć drugiego Guardiole czy Lucho. No, ale pożyjemy zobaczymy, może się miło zaskoczę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

12mln? Nie no a my kupujemy Douglasa za taką sumę a oni mają kozaka na pomoc na lata, oczywiście do czasu, kiedy Bayern uzna, że nowy junior w ich szkółce się ograł i rozwinął.

47

był taki jeden pachołek(Arbeloa), ale Pique go zgasił jak Mathieu peta

1

może powietrze jest pod ochroną Fify? Faulować może kogoś, ale Ty na nie nie możesz złego słowa powiedzieć.

1

najśmieszniejsze w tej karze jest to, że dopiero 5h przed meczem im się przypomniało ani czas na odwołanie ani nic. Jeśli mówił te słowa w powietrze to zabrali mu mecz niesłusznie, bo raczej nie powinno się karać za coś co mówił do siebie, nawet jak coś powiedział na sędziego. W trakcie meczu praktycznie każdy zawodnik przeklnie sędziego pod nosem.

50

Messi:
"Moje słowa nie były skierowane do sędziego, mówiłem je do powietrza"

źródło: Viva Barca

43

żadne Neuery, to jest Najlepszy bramkarz na świecie, wzór do naśladowania na boisku i po zanim. Po prostu Legenda

12

a co zrobiłeś z Audi od Barcelony, Douglas?

0

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, chodziło mi przecież o to, że jeszcze miesiąc temu Neymar był słaby a teraz już jest lepszy od Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?