0

mamy identyczne zdanie na ten temat, po cholere nam zawodnik co może kiedyś odpali, mamy równie świetnych młodych zawodników, ale ich problemem jest to, że nie kosztowali nic a tu przecież 30mln, to musi grać

5

Nie zrozumiem tego transferu Gomesa, chyba że chcieliśmy wspomóc finansowo Valencie.

Zaraz napiszecie Gomes jest jeszcze młody się rozwinie, ale czy nam nie był potrzebny pomocnik na już? Po co kolejny zawodnik, który ma się rozwinąć(chociaż moim zdaniem to on się cofa, bo na początku lepiej wyglądał) mamy przecież Rafinhe, Denisa, Sampera a przede wszystkim Alene.
Naprawdę daliśmy za Gomesa 30+, tylko po to aby nam blokował miejsce dla Alenii, nasz perełka młodsza i z większym potencjałem a piłkarsko nie jest gorszy, gdyby dostał minuty Gomesa to jestem pewny, że byłby już solidnym zmiennikiem a 30mln by zostało w kieszeni na piłkarza, który naprawdę by wzmocnił Barcę a nie na kogoś, który może kiedyś odpali, bo naprawdę co mecz czekam i jestem naiwny, że może zrobi jakiś krok w przód, ale jedynie co widzę to regres.

1

Czy ja napisałem ze za kogoś? Proszę tylko żeby dostał więcej szsns, niz grę raz na 10 spotkań

2

Paco niech się nie cieszy, bo i tak w nagrodę przesiedzi 10 spotkań, najpierw Vidal, teraz Paco oj Lucho Ty już się chyba nie zmienisz

13

Chyba Romie i Napoli w zdobyciu tytułu

16

A co nie zamknął? Za dużo od niego oczekujesz, parę podań w tyl Ci nie wystarczą? Co Ty byś chciał żeby zagrał coś do przodu? Przecież on dopiero pol roku jest, dajmy mu jeszcze z 15 lat

0

Paco to taki zawodnik, którego lubię za nic i naprawdę chce żeby mu się udało, bo dostaje mało szans ostatnio, ale stara się je wykorzystać jak najlepiej.
Brawo Paco!

0

Co raz bardziej myślę, ze Gomes to wysłannik Realu i dlatego wybrał Barce

0

Nie jest źle, brakuje szczęścia i lepszej skuteczności

0

Rudy to jest jednak Rudy

7

Brawo Paco, on nie jest taki zły jak większość tu piszę, po prostu szans nie dostaje

0

Real ze swoim szczęściem to z tego strzału by 5 bramek strzelił

2

Iniesta to wiecznie odpoczywa a później nie wie jak biegać, bo się przyspawał do ławki a paradoksalnie to jest trudniejszy mecz niż z Sevilla, bo tam u siebie i z głodnym gry Messim.

2

Iniesta oszczędzany na kluczowy mecz sezonu w Pucharze Gampera, musi na ten mecz być w pełni wypoczęty... Też tego nie rozumiem, obchodzą się z nim jak z jajkiem a on jeszcze w sile wieku jest.

3

Brak Umtitiego, Gomes w I składzie z suchych statystyk z tego sezonu to się nie może udać.

8

Alena i Palencia powinni być w I drużynie i grać z ogórkami, takie jest moje zdanie.

0

jeśli nawet nasz środek pola nie zdominuję Granady, to już chyba niżej w tym elemencie nie możemy upaść. Leo dziś nie pomoże, więc może wezmą ciężar gry na siebie

1

ja tam jeszcze wierzę, że jakimś cudem zaczną lepiej grać a w szczególności Gomes, ale nadzieja w tym sezonie umiera ostatnia

5

Kreatywność pomocy level hard, ale mam nadzieje że zamkną mi usta, bo jak nie dziś to już chyba nigdy

1

Ja tam nic specjalnego w nim nie widzę w obronie słaby jak Vidal.

0

Po 4:0 z PSG też mi tak wmawiali a Chelsea łatwego terminarza nie ma, bo United na wyjeździe, Tottenham, Everton.

2

City niech wygra dziś, w środku tygodnia z Chelsea i jeszcze może Pep powalczy o Ligę, oby.

7

Isco kumplu co Ty robisz?

0

Aguero! Nie może tak w kadrze?!

0

Robią nadzieji, bo zaczęli lepiej grać

4

Gdzie tam jest spalony? Przecież zawodnik Realu w czerwonej koszulce jest przed obrońcami Alaves

45

Bramka ze spalonego, dzień jak codzień dzień po dniu...

3

Jak w tym Eleven to każdy za Realem, Ćwiąkała jedynie obiektywny, to nie ma się co dziwić że zapraszają swoich

0

El Jarek w studiu w Eleven xDDDDD

0

Chyba nie, bo w niemieckiej są 34 kolejki a w hiszpańskiej 38.
Edit. Chociaż teraz spojrzałem to Lewemu 8 zostało a Messiemu 9. L

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?