1

@macio_944 ma dwa lata więcej doświadczenia i dwa lata mniej formy do końca kariery.


Ty zaś w ogóle nie bierzesz pod uwagę że Julian nie jest super zawodnikiem, a tylko za takiego warto by było dać 150 milionów.

To nie jest nikt specjalny - widział to Pep, widzi to selekcjoner Argentyny i widzi to też Diego Simeone.

Nie twierdzę że jest złym zawodnikiem, jest OK, pasuje do Barcy, ale 150 milionów to dwa razy więcej niż jest wart biorąc pod uwagę to co pokazuje i pokazał w swojej karierze.

0

@krycha2201 po co miałby przekonywać do pójścia do miejsca w którym dla Leo było tak strasznie? :)

Myślisz że nie lubi Juliana?

2

@Cule1234 było już miesiąc temu (albo mi pamięć zawodzi)

0

@macio_944 w czym Julian za którego dano 2 lata temu 75 milionów jest teraz lepszy niż 2 lata temu by dawać teraz 2 razy więcej?

1

@RomanGroza cały sezon Leo podpowiadał Julianowi by nie strzelał w lidze bo to strzelanie podwyższyłoby jego wartość

0

@krycha2201 mów za siebie ;)

0

@krycha2201 ah, to kłóci się trochę logice wobec tego. Skoro sam nie chciał być w Barcy, czemu miałby namawiać kogoś do przejścia do Barcy?

0

@Marcelinho99 Messi by go namówił na wysłanie burofaksu a nie pójście do mediów

0

@barcanawieki ten Messi który walczył o odejście z Barcelony?

2

Julian czy Tobie ktoś kazał iść do Atletico czy może masz downa myśląc że będziesz miał tam spełnienie marzeń?

0

@Kuchar szkoda że piłkarze Barcy o tym nie wiedzą :(

4

@blakkudium kilka nowych twarzy mam wrażenie

6

@michal26 przede wszystkim dzień dziecka nigdy nie powinien się zacząć ;)

0

@sebasarna zazdroszczę

1

@Comentateiro Mamy Messiego na imprezie, co nie było tak oczywiste do niedawna.


XDDD

0

@draxidox ja o jednym Ty o drugim ;)

Ja napisałem że Twoje założenie może być, nie musi być inwalida.

Ty zaś wyskakujesz z niezwiązanym z moim poprzednim komentarzem pytaniem.

1

@MessiForeverTheBest ale wciąż lubi go bardziej niż Jasia Pedro

0

@Gibbon_FCB Deco i Hansiemu, Gordon jest ich wybrańcem

0

@Faro cała trójka to świetni obrońcy

2

@draxidox zgadzam się że nie można parkować na chodniku.

Nie zgadzam się ze koniecznie musiało chodzić o 10zl. W wielu miejscach ciężko znaleźć miejsce parkingowe, nawet płatne.

0

Jak już ściągamy najprzystojniejszych piłkarzy premier league to może powinniśmy kupić Woltemade na 9tke

3

@Faro Franek to top 5 najgorszych piłkarzy w kadrze Barcy - cóż z tego że umie grać w piłkę skoro tego nie pokazuje bo jest cipciowatym leniuszkiem rencistą

0

@barcelonaLM Ansu Fati też potrafi skierować piłkę do bramki, jeżeli tylko tego jednego atutu u napastnika szukamy

0

@AmigoBlancos strzały w kogo? Który piłkarz po Samuelu Dahlu bedzie miał przyjemność zapoznać się z pięścią chorego na głowę Urugwajczyka?

2

@Giwera Racing super, deportivo ok, Malaga to suki

0

@Wojtek01 być może, ale na pewno nie pasuje do Barcy - musi grać niżej a nie potrafi bronić bo jest leniuszkiem

0

@Campeon87 zawodnik za 90 milionów zarabiający od groma milionów i nic nie dający drużynie ;)

0

Diomande > Gordon*


*nie według Deco & Flicka

5

Tragiczny transfer :/

0

@Bzyczekk to że ktoś jest wysoki nie znaczy że super strzela głową - patrz Joao Neves.

Odpowiedz na Twoje pytanie jest oczywista - oceniamy na podstawie dotychczasowych wyników piłkarza a nie na wróżeniu z fusów.

Dotychczasowo Gordon nie pokazuje by był na poziomie Barcelony, dlatego nie podoba mi się jego transfer.

Na rynku jest kilku LS którzy są w podobnej cenie a pokazują wyższą jakość.

Ponadto, głupota jest kupować zmiennika na LS nie mając podstawowego zawodnika na pozycji numer 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?