1

@MirusAmisz Normalny z niego @Popitek12, co tu kryć?

0

@MOLESTA A umysł o połowę nawet młodszy!

3

@blakkudium "Jak podałeś, skur...?!"

2

@Pedri16Future Bo on się nigdy nie zmieni, zawsze będzie tak dobry.

2

@Kgorecki2500 Wy wszyscy mówicie, że legalnie. A potem się okazuje, że wysiudaliście z niej poprzedniego właściciela.

5

@Salchent City dolicza jeszcze opłatę dla Robin Hooda.

2

@Safrani No to smuteczek. Ale, ale, która? O Pululu, czy o widzewiozie?
:)

6

@blakkudium Ależ szczur. Ale, że Ronaldo nie dali strzelić, no kto to widział?

3

@Frimpong No i elegancko. Oby nie zachorował od razu na widzewiozę, jak większość ich ostatnich wielkich transferów. Jak tylko trafiają do Widzewa, od razu zapominają jak się gra w piłkę.

5

@Arden Po co jechać do Afryki, kiedy Afryka może przyjechać do nas?

1

@Encore Tam cztery. Czterdzieści cztery. A potem, przed śmiercią, uciąć głowę, zahibernować i kiedy technologia pozwoli, przyszyć małpie i nich gra dalej. Dla wrażliwych społecznie, nie miałem na myśli Viniciusa, tylko normalnego przedstawiciela naczelnych.

2

@marcin62 "e-melina" - wspaniałe :).

1

@Ignareks Uważam podobnie. Wg mnie to nie są takie same sytuacje.

3

@MessiForeverTheBest Już się zafiksowałem na Haiti. Sorry.

1

@Popitek12 Mam nadzieję, że pewnego dnia ktoś to sfilmuje. Kiedyś Szeherezada, dziś Popitek.

3

@Pawlak1992 "Powrót Neymara".
Edit: W sensie, że pasuje do obu kategorii, zależy kogo spytać.

1

@Luciano99 A co to za dyskryminacja?

1

@BojanKriKicz Dziwisz się? Sam napisał, że ma dobre źródła, to leje.

0

@Kgorecki2500 Nie chce psuć sobie statystyk kolejnym starciem z patałachem :).

3

@ViscaelBarca2007 Od razu widać, że jesteście co najmniej tak prestiżowi jak Lord Kruszwil.

2

@ViscaelBarca2007 Ja bym nie porównywał sytuacji Lewego i Alvareza. Jeden i drugi to inny wiek zawodnika i inny moment kariery w danym klubie. Rozumiem, że wygodnie dla narracji dawać przykład Roberta, ale dla mnie te dwa przypadki są kompletnie różne.

2

@Kazragore Tak.


2

@Marusek Czasy takie, że na powagę szkoda zdrowia.

2

@July_6_BcN
"Kurłaaaaa, ale mi się już nie chce dzisiaj robić na tego złodzieja prywaciarza"
"Stary, ale Ty masz jednoosobową działalność XD"

Gdzie tu sprzeczność? Trzeba docenić uczciwość.

0

@Borneo Ja również nie protestowałbym, gdyby Rash został, mimo, że faktycznie czasem przechodzi obok meczów. Ale jakoś go lubię.

0

@T^L Być może, ale nikt nie robi tego z taką łatwością, częstotliwością i bezmyślnością, jak wszelkie systemy komuno-podobne, zawsze pod hasłami lepszego życia dla zwykłych ludzi.

1

@misterio A rząd USA nie wymusił zamknięcia tego projektu? Korzystałem lata temu i pamiętam, że służby specjalne strasznie się ciskały, bo nie były w stanie tego złamać.

2

@Kgorecki2500 Kiedy to jest ustawa dla garstki ludzi. Jej pewnie chodziło o pracę, którą będzie wykonywała Rada Programowa (15 osób, o ile pamiętam) i Komisja Oceniająca (145 osób).

4

@Roobo Kolego, z wpisów wnoszę, że masz już jakieś doświadczenie życiowe i obycie, a także niezgorszą pamięć o czasach słusznie minionych. Z czego znany był komunizm (czy też socjalizm, jak u nas)? Z tego, że bohatersko walczy z problemami, które sam stworzył. No i voila!

1

@kamyk_23 A morze i może to co? To musi być żart. Nawet @Borneo by czegoś takiego nie wymyślił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?