Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot Ponieważ Putin uważa, że bezpieczna granica to taka, która ma żołnierzy rosyjskich po obu stronach, a na pytanie, z kim Rosja graniczy, odpowiada "z kim chce".
3
@Oskar00 Na pewno aż się wewnętrznie gotuje, że nic nie może o tym napisać.
0
@Dzemix111 A na coraz słabszym i starszym Albie możemy? Przecież on wczoraj miał udział przy dwóch bramkach przeciwnika. To zaczyna przypominać sytuację z Krychowiakiem w reprezentacji. Zagra jeden dobry meczy i słychać ochy i achy (zwłaszcza od kolegów dziennikarzy). A potem powrót do normalnej, ch... formy na trzy spotkania lub więcej, na co koledzy dziennikarze mówią "Ale pamiętacie jak sto lat temu zagrał to jedno spotkanie? Skała!". I tak w kółko.
0
@amanter Już tego nie ma.
0
@hayek A powinien zabić!
2
@GeneralXavi @Borneo też byłby dumny. Rośnie nowe pokolenie Pawki Morozowa.
4
@shahman Są ciężary, jak ktoś kopnie piłkę poza boisko. Chyba, że równolegle trenuje też sekcja piłki wodnej.
0
Komentarz usunięty
0
@creativeopinion "ale w Barcelonie pracuja glaby ktore nie wierza ze nie mowi sie na glos na takich rzeczy jak powiedzieli."
Czyli nie jest ważna prawda, a stwarzane pozory. Pogratulować Ci Twego klubu, który nie jest memem, dlatego usuwa krzyż z herbu, nie jest memem, dlatego kiedy Benzema obgaduje Viniego stojącego obok, to znajdują się ludzie, twierdzący, że to normalne. Pogratulować Ci Twego klubu, który odstawia Hazarda tak samo jak Dembele, ale trener kłamie, że to z innych powodów - CO WIDZĄ NAWET TWOI KOLEDZY PO SZALU NA STRONIE. Pogratulować klubu, który ogłasza przez media, że zawodnik innego klubu jest już zawodnikiem Realu, w dodatku dogaduje się z nim, zanim jest to prawnie możliwe. To są na pewno te wartości, o które Ci chodzi, a które posiada Real.
Obłudniku, komentuj u siebie, choć nawet tam jesteś gaszony za te brednie, które notorycznie wypisujesz, więc przyłazisz tutaj, żeby się odbudować psychicznie. Nadanie sobie danego nicku nie spowoduje, że Twoje opinie będą w jakikolwiek sposób kreatywne.
1
@creativeopinion Ty idź się zajmij Hazardem we własnym kurniku.
0
@Rewolucja123 No przecież gra, konsola nie stygnie.
0
@Janas11224 A przeczytałeś komentarz kolegi ze zrozumieniem?
0
@AlexDark00 "Czemu np. Stany Zjednoczone nie wejdą na Koreę Płn? Bo nie wiedzą właśnie, czy Kim Dzong Un nie ma atomu."
Bzdura. Nie wejdą, bo nie mają po co. Nie ma tam ropy, ani żadnych aż tak cennych surowców, by to miało sens, a sama "obrona lub wprowadzanie demokracji" bez innych korzyści, nie jest i nigdy nie była, celem USA . Dodatkowo, dzięki temu, że nie atakują Północnej, ta druga Korea musi się trzymać z USA, bo sami, bez takiego sojusznika, mogliby mieć ciężko.
1
@maroon Czyli udawajmy, że tego nie ma, a może samo zniknie. Tak jak wiele razy zgadzam się z tym, co piszesz, tak tutaj uważam, że kompletnie nie masz racji i jest akurat odwrotnie. Gdyby o tym nie powiedział, to wielu młodych ludzi faktycznie uważałoby ich za romantycznych zbójów z baśni. A to byli zimni mordercy. Sam fakt, że wycofują się sponsorzy, musza szukać innego obiektu (a przy takiej reklamie może być ciężko znaleźć chętnego na wynajem) i temu podobne sprawy pokazują, że Stanowski dobrze zrobił.
"Bezczynność jest matką wszelkiego zła".
1
@Criss18Barca Czy Ty, tchórzu, zedytowałeś swój pierwszy komentarz, bo nie mogłeś znieść krytyki swojego podejścia? Zmieniłeś całkowicie jego treść? ŻAŁOSNE.
A na koniec, jeden z komentarzy pod filmem Stana:
"Brawo Panie Stanowski .Wychowałem sie w Pruszkowie w latach 80/90 .Przyznaje ,jako smarkacz z podstawówki mocno sie jarałem furami ,zyciem bandyckim , pozycją ,imponował ten strach jaki wzbudzał byle ''zolnierz ''na Pruszkowie a co dopiero na ''zywo '' Kajtek ,Ali ,Bolo czy inni z ''dyrekcji '' .Wszystko było piekne dopoki ...dopoki nacpany koles od Mutantów nie przestrzelił kolana młodemu chlopakowi z mojej podstawówki .A za co ? Bo grali w piłke i uderzyła w Honde własnie tego typa .Ten wyszedł ,przeładował klamke i bez mrugniecia przestrzelił dzieciakowi kolano . Oczywiscie policja nie ''odnalazła '' sprawcy . Takie czasy były na poczatku lat 90 ..............."
Może to Ci rozjaśni pod kopułą.
1
@Criss18Barca To jest nieprawdopodobne, co Ty wypisujesz... Ile Ty masz lat? Wiesz kim był Słowik? Wiesz, co robił ze swoim gangusami? W głowie się nie mieści, że takie rzeczy porównujesz. Ty rozumiesz, że on zlecał zabójstwa, porwania (w tym dzieci), gwałty, obcinanie palców i podobne zabawy? Rozumiesz, że niszczył ludziom biznesy, rodziny, życia? Jesteś w stanie to pojąć, rozumiesz co to znaczy? Człowieku... A Ty stawiasz obok piłkarza ustawiającego mecze i twierdzisz, że to jest to samo...
6
@BombowiecKrawczyk Nie kolego, nie rozumiesz. Ten drugi kolega moim zdaniem odnosi się bezpośrednio do federacji Najmana i jej świeżo odkrytego bossa oraz filmu Stanowskiego o tej całej sytuacji, nie zaś do całego tematu mafii pruszkowskiej w historii wszechświata.
3
@Kacper1432 Obejrzyj może cały odcinek, to dowiesz się, czy odsiedział i czy wszystko w porządku. Gość znany z imienia, nazwiska i twarzy mówi bandziorowi, żeby wypierdalał, a Ty, anonim z netu, usiłujesz nasrać Stanowskiemu na wycieraczkę.
1
@Karzel Zgadzam się. Od razu pierwszego dnia by go zadźgali, powiesili lub spalili na stosie za czary, bo w ubraniu z naszych czasów uznano by go pewnie za diabła. Nie wspominając już o zdobywaniu pożywienia, które większości obecnie kojarzy się z wypadem do Biedronki.
0
@arasz1819 Znam Cię. Czytam Twoje posty. Widzę, że nigdy nie potrafisz odpuścić, zawsze musisz odpisać, nawet, kiedy nie masz racji, to musisz mieć rację. Twoje zdanie musi być na wierzchu, Twoja odpowiedź ostatnia. A jesteś przecież, tak jak ja, anonimowym zerem z internetu. Nic nie znaczysz, nic nie możesz i na nic nie masz wpływu. Dokładnie tak samo, jak ja. Ale Ty uważasz inaczej i toczysz te swoje krucjaty bez znaczenia, żeby się lepiej poczuć, kiedy Twoje słowo jest tym końcowym. Czymże to jest, jeśli nie zakompleksieniem? :) Ale nie martw się, zaraz pokażę Ci, że można inaczej. Pa, pa. Trzymaj się :).
0
@arasz1819 Nie nadymaj się tak. Nadal nie zrozumiałeś, mimo, że sporo Ci podpowiedziałem. Widać za trudne, choć to dziwne, skoro sam cały czas udajesz zblazowanego kolesia, traktującego wszystko z sarkazmem. Przez te kompleksy kiedyś pękniesz.
0
@arasz1819 Nie każda wypowiedź, której nie rozumiesz, jest głupotą. Widocznie przerosło Cie przeczytanie pierwszego posta autora wątku, inaczej - być może, tylko być może - coś by Ci zaświtało.
0
@arasz1819 Wystarczy, że przeczytasz własne posty i głupotę miesiąca masz co każdy jeden. "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu". Idealnie pasujesz z tym samozadowoleniem z własnej (wydumanej) wyższości.
1
@Azacca Błagam, jeśli Ci nie odpowiada, co Ci ludzie czasem odpisują, to pomiń czytanie ich odpowiedzi.
3
@zadafcb Faktycznie, dodaje skrzydeł.
2
@jaras121 Ale robisz błędy. Na przyszłość zapamiętaj: "(...) cód, miud i ożeszki."
0
@domin1515 Ale widzę, że dalej łażą bez maseczek!
0
@Existimati Ja wierzę Borneo, a on twierdzi, że można brać tyle dawek, ile potrzeba, a nawet ile się da i nic się nie stanie. Wie to od ciotki, która "prowadzi laboratorium takie jak w Wuhan" (czyli pewnie tworzy wirusy) :).
2
@amanter Zaraz Borneo Wam wyjaśni, że oni nie byli fully vaccinated, bo przyjęli tylko 8 dawek, a nie 12 jak on sam.
0
@Emhyr Ćwiąkała musiał się naprawdę wkurzyć, skoro zdecydował się nagrać film w języku portugalskim, żeby Brazylia dowiedziała się, jakiego wspaniałego szkoleniowca ma szansę pozyskać jeden z ich klubów.