Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Na pewno. Z Chelsea za 120 milionów nie doszedł, ale z Realem za 75 ofc.
2
@szkutnik91 To na pewno Tebas z kolegami z CVC. Chcą doprowadzić do kryzysu finansowego w Realu i zmusić ich do dołączenia.
0
@Kgorecki2500 A Messi zostanie. Poza tym, z wypowiedzi wynika jedynie, że nie rozważa TERAZ :).
0
@HavertzKai Czeka, aż zwolni się 14 po Casemiro, a ten weźmie 5 po Varanie.
4
@Encore "Mbappe opuścił szatnię PSG!"
0
@LuisSalvano To jest dokładnie to, o czym pisałem. Z różnych przyczyn ludzie lądują w biedzie i na ulicy, nie zawsze dlatego, że się źle prowadzą, często są to powody od nich niezależne, tak zwany pech. Polecam historię polskiego pisarza s-f, Wiktora Żwikiewicza (świetny wywiad w CD Action 4/21), który próbując wejść do branży twórców gier, stał się bankrutem i bodajże na 10 lat bezdomnym.
0
@LuisSalvano Teraz rozumiesz, dlaczego Messi musiał iść do PSG? :)
A poważnie, nie wiadomo jak skończysz Ty, czy ja. Większość ludzi myśli, że takie rzeczy spotykają innych, ale nie nas. Błąd.
0
@Kurkmen Ty też nie jesteś, a jednak Cię śmieszą.
0
@barcelonaLM Luis się załamie. Tak wierzył w Messiego, ze wróci po dwóch latach. No ale on w Neymara też wierzy.
1
@Eto'o9 R10 Kiedy Messi chciał odejść, a Bartomeu mu nie pozwolił, stwierdzając, że kontrakt jest wciąż ważny, to miał Messi nałożone złote kajdany czy nie miał? Warto czasem zachować pewną perspektywę i poszukać belki we własnym oku... :)
2
@pres Czyli fakt, że PSG płaci piłkarzom, by podchodzili po meczach do kibiców, to wynik tego rodzinnego projektu? :) No ale przecież mieszkałeś CAŁY miesiąc tu i tu, więc wiesz wszystko :)
2
@barcelonaLM Nie, wydaje mi się, że chodziło o pokazanie pewnej hipokryzji. A Ty jak uważasz?
0
@Bykunn Oczywiście, że nie potrafiłbyś niczego zrobić lepiej.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi"
:)
1
@tomek8756 @LuisSalvano do tej pory na takiej jeździ, więc śmiało, nie krępuj się.
0
@MarioVeB! Tutaj muszę się z Tobą zgodzić. Łatwo się mądrzyć po fakcie, kiedy samemu nie podejmuje się żadnych decyzji, ani nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Dla niektórych tutaj jazda rowerem jest jedynym doświadczeniem z kierowaniem czymkolwiek.
4
@LuisSalvano Kiedyś ktoś dostanie Nobla za zbadanie i opisanie procesów, które zachodzą w Twojej głowie :)
1
@FafitFCB To prawda. Gdyby nie to, Bartomeu nadal by rządził i wszystko byłoby dobrze :).
0
@kkbarca "Populacja kretynów zwiększa się."
5
@oskar_wojak Ale się ten Neymar spasł.
2
@Vebrol Jakby Cię @LuisSalvano spotkał na ulicy, to by Cię zabił. Nawet Mbappe by go nie zdążył uprzedzić. Potrzebne Ci te kłopoty?
:)
4
@BART97 Znając Luisa, to stworzy zaraz teorię, iż wszystko jest szczwanym planem Laporty, żeby Messi, będąc bezpośrednio w PSG, przekonał Neymara i w przyszłym sezonie obaj wrócą.
0
@Bobrowik "...on na to mi:
Powiedz dlaczego
nie ma Messiego,
a PeeSŻe już szczerzy kły?"
0
@Sulimo Z tymi sprowadzaniem zawodników uważam podobnie. Gdyby to dawało jakieś sensowne wyniki, ok. Ale nic to nie daje ani Craxie, ani polskiej piłce.
0
@Gaz "Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam". Tak skomentuję Twój wpis o poświęceniu, na które rzekomo jesteś gotowy. A jeśli jacyś zawodnicy będą nienawidzić innych, bo sobie ubzdurają coś jak Ty, to świadczy tylko o ich głupocie.
0
@Gaz Ale co to ma do rzeczy? Ktoś ma rozwalić sobie życie, żeby Gerard mógł grać z Messim? Ty masz jakieś dziecinne myślenie o świecie. Ciekawość, ile sam byś poświęcił w takiej sytuacji? Czy gdyby Twój dobry przyjaciel mógł zostać w pracy, ale tylko jeśli Ty byś odszedł, co byś zrobił? A gdyby nie dobry przyjaciel, ale po prostu kolega z pracy? To są jakieś kretyńskie gadki.
0
@Gaz A niby czemu by mieli? Mają kontrakty, które ktoś im dał. Alba jakoś nie chce obniżać wynagrodzenia. Ktoś zmuszał Barcelonę, by ich kupowała? To są ludzie, a nie worki ziemniaków, które chciałbyś przestawiać z miejsca na miejsce. Przestali się podobać, trudno. Jedynym winnym jest poprzedni zarząd.
0
@Rewolucja123 A zeszli? Największy Amigos Alba ile zszedł?
0
@Gaz No przez kogo? Przez siebie, przecież mogli zejść z pensji, prawda? Czy wg Ciebie oni nic nie muszą, a winny jest ktoś inny? Co to za durne myślenie, nie kompromituj się.
0
@LuisSalvano I znowu odpisałeś. Naprawdę, w dziwny sposób okazujesz brak zainteresowania. Czyżby fakty przeczyły jednak słowom? :)
0
@LuisSalvano No i po co odpisałeś, skoro moje zdanie Cię nie interesuje? Czy nie po to, żeby mieć ostatnie zdanie? :) I ten prostacki trick socjotechniczny na koniec... :)