Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 A Messi zostanie. Poza tym, z wypowiedzi wynika jedynie, że nie rozważa TERAZ :).
0
@HavertzKai Czeka, aż zwolni się 14 po Casemiro, a ten weźmie 5 po Varanie.
4
@Encore "Mbappe opuścił szatnię PSG!"
0
@LuisSalvano To jest dokładnie to, o czym pisałem. Z różnych przyczyn ludzie lądują w biedzie i na ulicy, nie zawsze dlatego, że się źle prowadzą, często są to powody od nich niezależne, tak zwany pech. Polecam historię polskiego pisarza s-f, Wiktora Żwikiewicza (świetny wywiad w CD Action 4/21), który próbując wejść do branży twórców gier, stał się bankrutem i bodajże na 10 lat bezdomnym.
0
@LuisSalvano Teraz rozumiesz, dlaczego Messi musiał iść do PSG? :)
A poważnie, nie wiadomo jak skończysz Ty, czy ja. Większość ludzi myśli, że takie rzeczy spotykają innych, ale nie nas. Błąd.
0
@Kurkmen Ty też nie jesteś, a jednak Cię śmieszą.
0
@barcelonaLM Luis się załamie. Tak wierzył w Messiego, ze wróci po dwóch latach. No ale on w Neymara też wierzy.
1
@Eto'o9 R10 Kiedy Messi chciał odejść, a Bartomeu mu nie pozwolił, stwierdzając, że kontrakt jest wciąż ważny, to miał Messi nałożone złote kajdany czy nie miał? Warto czasem zachować pewną perspektywę i poszukać belki we własnym oku... :)
2
@pres Czyli fakt, że PSG płaci piłkarzom, by podchodzili po meczach do kibiców, to wynik tego rodzinnego projektu? :) No ale przecież mieszkałeś CAŁY miesiąc tu i tu, więc wiesz wszystko :)
2
@barcelonaLM Nie, wydaje mi się, że chodziło o pokazanie pewnej hipokryzji. A Ty jak uważasz?
0
@Bykunn Oczywiście, że nie potrafiłbyś niczego zrobić lepiej.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi"
:)
1
@tomek8756 @LuisSalvano do tej pory na takiej jeździ, więc śmiało, nie krępuj się.
0
@MarioVeB! Tutaj muszę się z Tobą zgodzić. Łatwo się mądrzyć po fakcie, kiedy samemu nie podejmuje się żadnych decyzji, ani nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Dla niektórych tutaj jazda rowerem jest jedynym doświadczeniem z kierowaniem czymkolwiek.
4
@LuisSalvano Kiedyś ktoś dostanie Nobla za zbadanie i opisanie procesów, które zachodzą w Twojej głowie :)
1
@FafitFCB To prawda. Gdyby nie to, Bartomeu nadal by rządził i wszystko byłoby dobrze :).
0
@kkbarca "Populacja kretynów zwiększa się."
5
@oskar_wojak Ale się ten Neymar spasł.
2
@Vebrol Jakby Cię @LuisSalvano spotkał na ulicy, to by Cię zabił. Nawet Mbappe by go nie zdążył uprzedzić. Potrzebne Ci te kłopoty?
:)
4
@BART97 Znając Luisa, to stworzy zaraz teorię, iż wszystko jest szczwanym planem Laporty, żeby Messi, będąc bezpośrednio w PSG, przekonał Neymara i w przyszłym sezonie obaj wrócą.
0
@Bobrowik "...on na to mi:
Powiedz dlaczego
nie ma Messiego,
a PeeSŻe już szczerzy kły?"
0
@Sulimo Z tymi sprowadzaniem zawodników uważam podobnie. Gdyby to dawało jakieś sensowne wyniki, ok. Ale nic to nie daje ani Craxie, ani polskiej piłce.
0
@Gaz "Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam". Tak skomentuję Twój wpis o poświęceniu, na które rzekomo jesteś gotowy. A jeśli jacyś zawodnicy będą nienawidzić innych, bo sobie ubzdurają coś jak Ty, to świadczy tylko o ich głupocie.
0
@Gaz Ale co to ma do rzeczy? Ktoś ma rozwalić sobie życie, żeby Gerard mógł grać z Messim? Ty masz jakieś dziecinne myślenie o świecie. Ciekawość, ile sam byś poświęcił w takiej sytuacji? Czy gdyby Twój dobry przyjaciel mógł zostać w pracy, ale tylko jeśli Ty byś odszedł, co byś zrobił? A gdyby nie dobry przyjaciel, ale po prostu kolega z pracy? To są jakieś kretyńskie gadki.
0
@Gaz A niby czemu by mieli? Mają kontrakty, które ktoś im dał. Alba jakoś nie chce obniżać wynagrodzenia. Ktoś zmuszał Barcelonę, by ich kupowała? To są ludzie, a nie worki ziemniaków, które chciałbyś przestawiać z miejsca na miejsce. Przestali się podobać, trudno. Jedynym winnym jest poprzedni zarząd.
0
@Rewolucja123 A zeszli? Największy Amigos Alba ile zszedł?
0
@Gaz No przez kogo? Przez siebie, przecież mogli zejść z pensji, prawda? Czy wg Ciebie oni nic nie muszą, a winny jest ktoś inny? Co to za durne myślenie, nie kompromituj się.
0
@LuisSalvano I znowu odpisałeś. Naprawdę, w dziwny sposób okazujesz brak zainteresowania. Czyżby fakty przeczyły jednak słowom? :)
0
@LuisSalvano No i po co odpisałeś, skoro moje zdanie Cię nie interesuje? Czy nie po to, żeby mieć ostatnie zdanie? :) I ten prostacki trick socjotechniczny na koniec... :)
0
@LuisSalvano Nie masz ich gdzieś i jak najbardziej Cię to zdanie interesuje, gdyby było inaczej, nie stoczyłbyś tylu batalii na tym forum. To, że napiszesz, iż masz takie podejście, oznacza tylko, iż to napisałeś, nie, że tak jest faktycznie, bo fakty Twoim słowom zaprzeczają.
0
@LuisSalvano Sam sobie takiego kontraktu nie dał. Gra dobrze, o czym świadczą statystyki. Są gorsze mecze, ale Messi też takie ma. "Biernie zablokował powrót Neymara" - to jest hit! Głupszego argumentu nie widziałem. Ale teraz jest jasne, dlaczego tak go nie lubisz. Przez niego Twój ukochany (który sam, z własnej woli, spieprzył z naszego klubu) nie mógł wrócić.
Słuchaj gościu, na tej stronie mnóstwo osób ma dość Ciebie, z różnych, często abstrakcyjnych lub absurdalnych powodów. Dlaczego nie siedzisz cicho i nie zaakceptujesz tego, tylko ciągle tłumaczysz, że to nie z Tobą jest coś nie tak, tylko z nimi? Wydajesz jakieś oświadczenia i deklaracje? Czy nie można napisać, że "ludzie mają dość LuisaSalvano na LaRambli i ja ich rozumiem"? Czy to byłoby fajne i nie miałbyś problemu, że ktoś wykrzykuje (wypisuje) do Ciebie jakieś obraźliwe hasła? No miałbyś, bo przecież zgłaszałeś takie osoby i wdawałeś się w niekończące się polemiki, gdzie udowadniałeś swoje racje. No ale to przecież TY, a Ty WIESZ, że słuszność jest po Twojej stronie. Nie to, co ci inni.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A podejście Kalego jest żenujące.