Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Encore Z Węgrami tak nie strzelał :)
0
@kuz To go Boxdel dojedzie w karetce.
0
@LS
"Bramkarka irańskiej reprezentacji kobiet w piłce nożnej oskarżona o bycie mężczyzną"
W tym Iranie to naprawdę tragedia, bycie mężczyzną to przestępstwo :)
0
@Comentateiro Czekaj, czyli u niego to ból dupy, a Ty jedynie masz zarazę na oku? Niezły z Ciebie śmieszek :) "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu".
0
@tbas Zgadza się, dlatego pisałem o poświęceniu czasu na poszukanie zadbanej, bo przecież takie na pewno są.
1
@tbas Jeśli to ma być wybór między konsolami poprzedniej generacji, to chyba jednak wolałbym poświęcić czas na znalezienie zadbanej PS4 Pro. Wprawdzie Xbox jest mocniejszą konsolą, ale wydaje mi się, że chodzi o gry. A tych, moim zdaniem, PS4 ma większy wybór w segmencie ekskluzywów. Na Xboksie masz praktycznie to samo, co na PC. Argumentem jest fakt, że Xbox byłby nowy, ale powtarzam, przede wszystkim chodzi o gry.
0
@Borneo Tematem było płacenie niektórych za leczenie. Taki był Twój pierwszy wpis. Więc nie odwracaj kota ogonem, kiedy pytam Cię, czy można takie rozwiązanie przenieść na inne grupy chorych, które mogą podpadać pod taki sam "paragraf" - że są poszkodowane z własnej "winy", o ile można to tak określić. TO JEST CAŁY CZAS ODNIESIENIE DO SEDNA TWOJEJ WYPOWIEDZI. Po raz drugi, sam nie pieprz i nie kręć.
6
@IronSanHybrid Kurna, przeczytałem "Opony marki Koeman".
1
@Borneo Nie o tym była dyskusja, tylko o wprowadzeniu leczenia za własne pieniądze. Co bardzo Cię cieszyło. Nie masz pojęcia, czy taki palacz lub alkoholik nie powoduje, że ktoś inny umiera. Albo osoba otyła. Nie wspominając już o obłożeniu szpitali przez połączone siły ludzi, którzy są chorzy niejako z własnego wyboru. Nie wiesz, bo nikt z tego nie robi światowej pandemii, nikt nie epatuje tym w mediach. Więc sam nie pieprz, bo po tej Twojej prywatnej uczelni uznałeś chyba, że pozjadałeś wszystkie rozumy i znasz się na wszystkim. A już dawno temu pewien francuski arystokrata powiedział, że nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu. Czego zdajesz się być modelowym przykładem.
1
@Borneo Nie rozwalają? Palenie bierne, itp. Awantury po alkoholu, wypadki itp. przez które rodzina lub osoby postronne wymagają pomocy medycznej itp? Nie masz statystyk z tego, bo pewnie nikt ich nie robi, albo są niepełne, bo często ciężko ustalić prawdę. Wybacz, ale nie masz pojęcia jak wygląda ten świat, znalazłeś ciekawostkę pasującą do Twojego światopoglądu i przedstawiasz ją starając się zbudować pewną narrację. Podam Ci prosty przykład z mojego doświadczenia zawodowego. Pijaczek przewraca się na chodniku i rozbija sobie głowę. Karetka, radiowóz, wszystkie służby zaangażowane, a pijaczek jedzie sobie na tomografię, którą ma robioną od ręki i nie czeka w kolejce. Rozwala to służbę zdrowia, czy nie? A ile takich przypadków jest? Powtarzam, nie zdajesz sobie z tego sprawy, bo to nie Twój ciepły i bezpieczny świat.
2
@Borneo Mądralo, a palacze albo alkoholicy też powinni sami płacić za leczenie chorób wynikłych z ich nałogów? A to tylko wierzchołek tej góry lodowej. Może niech każdy, komu uda się udowodnić, że zaniedbał czegoś, przez co potem doznał uszczerbku lub zachorował, płaci potem sam za siebie? Taki narciarz, co złamał nogę na ten przykład. Na ch... tam właził i zjeżdżał, przecież wiadomo, że to niebezpieczne. Albo ludzie z otyłością? Jedli za dużo, to niech teraz płacą, a nie refundacje leków na nadciśnienia, cukrzyce itp. Co Ty na to? Podobało by Ci się? Bo sam pewnie też byś w tę pułapkę wpadł.
0
@Jon_Snow Naucz się czytać ze zrozumieniem, ułatwi Ci to życie.
A podchodząc poważnie, to niech dostaje. Jest tu 4 lata i ciągle z kontuzji w kontuzję. Zajmuje tylko numer. Ciekawość, czy tak chętnie byś do komentarzy wracał, jeśliby jednak został i kolejne lata spędzał na rekonwalescencjach. Pewnie nie, bo po co byś się miał przyznawać do własnej naiwności, żeby nie określić tego dosadniej.
2
"Zdaniem Sportu pensja Dembélé miałaby być wręcz uzależniona od dokładnej liczby rozegranych spotkań. "
Dembele: "Ale, ale... jak to, mam przebywać w klubie za darmo? Nic nie dostanę?"
1
@ILovethisGame
"(...) ale dzisiaj o 21 rozegrane zostanie Gran Derbi. Pomimo faktu, że Barcelona nie gra z Realem. "
Widzę, że umiejętność pisania z sensem to dla niektórych osób też Himalaje, bo potem muszą udawać, że co innego miały na myśli.
0
@arasz1819 Nie no, Czesław też nie był orłem, końcówka zeszłego sezonu to pokazała. Ale co prawda, to prawda.
0
@ILovethisGame Mecz Barcelony z Realem to nie jest Gran Derbi, tylko El Clasico.
2
@creativeopinion Ty, koleś, jakoś nie widziałem, żeby Twój Florek leciał do Kataru prosić szejka, by puścił Mbappe. A bardzo go chciał, prawda? Bardzo go też potrzebował, skoro na rok przed końcem kontraktu oferował tyle pieniędzy. Nie wspominając już o modyfikacji herbu, żeby się tylko szejkowie nie zdenerwowali. Odniesiesz się do tego jakoś internetowy mędrcze? Czytam Twoje komentarze tutaj i na realmadryt.pl, i jakoś rzadko kiedy mogę przyznać, że nick, który sobie wybrałeś, pasuje do wypowiedzi. Raczej przerost formy nad treścią, tak jak i teraz.
0
@Kusco15 A to niewdzięczny ku...man :)
1
@Phoenixx Przy Dembele warto zaznaczyć, że po złożeniu zaraz się z powrotem rozpada.
4
@macio_944 "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swojego rozumu". Pamiętaj o tym mądralo internetowy.
5
@endriuuu2 Dla macia jest, bo przecież jak Kali ukraść krowę to dobrze, ale jak Kalemu, to zbrodnia.
13
@koksik2700 Dokładnie. Wszystko jest możliwe dla kogoś, kto nie musi tego zrobić sam.
0
@Vebrol Jeden z trenerów o jednym z piłkarzy Legii "tylko przed mediami udawał dobrego wuja, rzeczywistość jest inna" - tyle to warte. Kibice od dawna pisali, że widują niektórych w nocnych klubach i to nie tylko po meczach. No ale wiadomo, piłkarz mówi prawdę, kiedy musi siebie bronić, przecież by nie kłamał i nie cukrował.
0
@Vebrol To tak jak większość trenerów. Co do ilości graczy, to jednak Koemanowi sprowadzono kilku, których chciał, a nie, że o swoich nowych zawodnikach dowiadywał się z tweetera. A konfliktów z grupą pijacką nie uważam za dyskwalifikujące, bo jest wręcz wskazane, żeby takich balangowiczów dyscyplinować. Niestety Mioduski nie ma do tego genitaliów.
0
@Vebrol Weź Ty się najpierw zainteresuj, co ci piłkarze wyprawiali. Co ten "szwedzki turysta" wyczyniał i jak się przykładał do swojej ciężko opłacanej pracy. A potem się wypowiadaj.
1
@Bocheno1 Zgadzam się. Bogu, co boskie, a cesarzowi, co cesarskie.
0
@Woland10 "Proszę, abyście pisali merytorycznie."
A co, chciałbyś podejrzeć, jak się to powinno robić? A takiego (pokazuję na łokciu jakiego), prowokatorze!
0
@baartekk97 Niech się cieszy, że tylko nakłamali, bo mogli zorganizować urodziny Hitlera jak TVN, tylko z jego udziałem i wtedy by dopiero było.
0
Wyobraźcie sobie, że to do piłkarzy Barcelony :)
0
Moim zdaniem Bayern gra na zwolnienie trenera. Piłkarze wiedzą, że na rynku jest dostępny Czesiek i trzeba to szybko ogarnąć zanim skusi go Real albo LVP.