Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zaiks O Twoim obiektywizmie świadczy dopowiadanie sobie faktów, na które obecnie nie ma dowodów. Miej chociaż cywilną odwagę przyznać się do własnych fobii i niechęci, a nie jak jakaś puśka, udajesz, że wcale nie to miałeś na myśli. Ty pewnie jak komuś wbijesz nóż w plecy, to kiedy ofiara zwróci się z pretensjami, powiesz mu "Stary, o co ci chodzi, ja chciałem tylko pokazać, gdzie masz nerki". Taki to z Ciebie obiektywny koleś.
0
@zaiks Może i wiedział, co nie znaczy, że cały klub za to odpowiada. Poza tym na chwilę obecną tego nie wiadomo, w podanych informacjach wymieniane są szkoły poza klubem. Reszta to Twoja manipulacja i zła wola. Tak nie znosisz MU, że dawałeś ostatnio za przykład pożegnanie ich trenera w kontrze do naszego. Widać, że sięgniesz po każda metodę, by próbować kopnąć tych, których nie lubisz. Tacy ludzie są podli, nie przebierają w środkach, nie mają żadnej moralności ani kręgosłupa, liczy się tylko poniżenie "wroga". Jak widać po Tobie i Twoich deklaracjach, nawet ci, których jakoby nie znosisz, mogą być narzędziem, by umniejszyć kolejnym Twoim wrogom. Żenujące to jest.
0
@zaiks Umiesz czytać ze zrozumieniem? Bo chyba nie bardzo. W klubie te sytuacje miały miejsce? Tylko potwierdzasz własne ograniczenia. Jeśli jesteś takim wojownikiem o zasady, to może przyjrzyj się własnym idolom z MU, jakie mieli i mają nieskalaną moralność.
22
Patrząc na oceny Lengleta i porównując te redakcji oraz użytkowników, wydaje się, że użytkownicy oceniali głównie ten uśmiech po meczu :)
1
@pax Zgadzam się.
0
@PodkarpackiKibic Bo gra, by pokazać się nowemu klubowi. Nawet jak go coś boli, to nikomu nie powie, aż padnie. Robił tak już przecież u nas, że ukrywał kontuzje.
0
@Rhaan To jeszcze nic. Dziś wygląda dobrze, ale skąd możemy mieć pewność, że to wyglądanie dobrze jest obliczone na pokazanie się przyszłemu pracodawcy? Koniec kontraktu, to się postaram. Po tym, co pokazywał przez ostatnie 4 lata nie ma żadnych gwarancji.
2
@Djzordon "Inter ciśnie, real strzela " i natychmiast pojawia się farfocel od Djzordona.
2
@TheMugShot Niepojęte, że aż tylu ludzi może mieć inne zdanie i gusta niż Ty :)
"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu".
0
@ranger3120 "no normalnie, atleti strzeliło jedną bramkę a atleti dwie"
Czyli razem trzy?
0
@Woland10 Ale napisałeś o tym? Czy teraz, po fakcie, jesteś mędrcem?
0
@Woland10 Uważam, że powinieneś połączyć siły z użytkownikiem DJzordon. Razem moglibyście zdziałać wiele dobrego.
0
Ja jestem za podejściem Xaviego. Odesłanie na trybuny da tylko tyle, że zmniejszy ryzyko kolejnej kontuzji, więc zadziała na korzyść tego tumanka. Grać do oporu, a wcześniej czy później się poskłada. A wtedy nich go kupuje, kto chce. Niech zbiera, co zasiał. A jak się nie połami, to może i pomoże w czymś na boisku.
1
@Stagiryta Zgadzam się.
10
@Djzordon I wszystko by się udało, gdyby nie ten wścibski Djzordon.
1
@IronSanHybrid Powinni się cieszyć, że trafił.
0
@MarioVeB! Zgadzam się.
84
Ostatnia Wieczerza. W roli Judasza Dembele.
0
@Tollusiek Brzydzę się ludźmi wypisującymi takie brednie. Zmień obywatelstwo i powodzenia na nowej drodze życia poza Polską.
3
@Wilczeq Przecież tam był rykoszet.
8
@Encore Z Węgrami tak nie strzelał :)
0
@kuz To go Boxdel dojedzie w karetce.
0
@LS
"Bramkarka irańskiej reprezentacji kobiet w piłce nożnej oskarżona o bycie mężczyzną"
W tym Iranie to naprawdę tragedia, bycie mężczyzną to przestępstwo :)
0
@Comentateiro Czekaj, czyli u niego to ból dupy, a Ty jedynie masz zarazę na oku? Niezły z Ciebie śmieszek :) "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu".
0
@tbas Zgadza się, dlatego pisałem o poświęceniu czasu na poszukanie zadbanej, bo przecież takie na pewno są.
1
@tbas Jeśli to ma być wybór między konsolami poprzedniej generacji, to chyba jednak wolałbym poświęcić czas na znalezienie zadbanej PS4 Pro. Wprawdzie Xbox jest mocniejszą konsolą, ale wydaje mi się, że chodzi o gry. A tych, moim zdaniem, PS4 ma większy wybór w segmencie ekskluzywów. Na Xboksie masz praktycznie to samo, co na PC. Argumentem jest fakt, że Xbox byłby nowy, ale powtarzam, przede wszystkim chodzi o gry.
0
@Borneo Tematem było płacenie niektórych za leczenie. Taki był Twój pierwszy wpis. Więc nie odwracaj kota ogonem, kiedy pytam Cię, czy można takie rozwiązanie przenieść na inne grupy chorych, które mogą podpadać pod taki sam "paragraf" - że są poszkodowane z własnej "winy", o ile można to tak określić. TO JEST CAŁY CZAS ODNIESIENIE DO SEDNA TWOJEJ WYPOWIEDZI. Po raz drugi, sam nie pieprz i nie kręć.
6
@IronSanHybrid Kurna, przeczytałem "Opony marki Koeman".
1
@Borneo Nie o tym była dyskusja, tylko o wprowadzeniu leczenia za własne pieniądze. Co bardzo Cię cieszyło. Nie masz pojęcia, czy taki palacz lub alkoholik nie powoduje, że ktoś inny umiera. Albo osoba otyła. Nie wspominając już o obłożeniu szpitali przez połączone siły ludzi, którzy są chorzy niejako z własnego wyboru. Nie wiesz, bo nikt z tego nie robi światowej pandemii, nikt nie epatuje tym w mediach. Więc sam nie pieprz, bo po tej Twojej prywatnej uczelni uznałeś chyba, że pozjadałeś wszystkie rozumy i znasz się na wszystkim. A już dawno temu pewien francuski arystokrata powiedział, że nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu. Czego zdajesz się być modelowym przykładem.
1
@Borneo Nie rozwalają? Palenie bierne, itp. Awantury po alkoholu, wypadki itp. przez które rodzina lub osoby postronne wymagają pomocy medycznej itp? Nie masz statystyk z tego, bo pewnie nikt ich nie robi, albo są niepełne, bo często ciężko ustalić prawdę. Wybacz, ale nie masz pojęcia jak wygląda ten świat, znalazłeś ciekawostkę pasującą do Twojego światopoglądu i przedstawiasz ją starając się zbudować pewną narrację. Podam Ci prosty przykład z mojego doświadczenia zawodowego. Pijaczek przewraca się na chodniku i rozbija sobie głowę. Karetka, radiowóz, wszystkie służby zaangażowane, a pijaczek jedzie sobie na tomografię, którą ma robioną od ręki i nie czeka w kolejce. Rozwala to służbę zdrowia, czy nie? A ile takich przypadków jest? Powtarzam, nie zdajesz sobie z tego sprawy, bo to nie Twój ciepły i bezpieczny świat.