0

@Catalanian1991 A ja poprosiłem o wskazanie osób, którym zarzucasz bycie chorągiewką, bo inaczej uogólniasz nie znając ich poglądów. Nie zrobiłeś tego, kpiąc, ze musiałbyś zliczać statystyki. Więc ja zapytuję, dlaczego miałbym robić rzeczy, których Tobie się jak widać nie chce? Poszedłeś na łatwiznę, bo wydawało Ci się, że masz coś ciekawego do powiedzenia. Na podstawie Twojej wypowiedzi zadałem Ci pytanie, a Ty zarzuciłeś mi coś, co sam robisz i jeszcze się tym szczycisz. Umiesz coś więcej niż podważać inteligencję interlokutora? Nie unoś się tak, bo odlecisz.

0

@Catalanian1991 Nie, najlepiej napisać jakiś pierd ogólnie i udawać, że jest się w porządku. Sam skończ, bo również nie potrafisz przyznać się do własnych błędów. Gdzie skaczę po tematach? Odniosłem się do tego, co SAM napisałeś. Więc najpierw pomyśl, a potem pluj. Nie umiesz znieść krytyki, to nie odpisuj.

0

@Catalanian1991 "Trochę dziś wiatr zawiał i masę chorągiewek zaczęło się bujać w różne strony. Jeszcze rano dominowało przeświadczenie jakoby Perez to prawdziwy boss, a już późnym popołudniem szydera z niego i odliczanie do dymisji. Może by tak jeden z drugim w pierwszej kolejności ocenił działanie klubów, które to miesiącami bądź latami przygotowywały się do współtworzenia nowych rozgrywek, by dwa dni po ogłoszeniu rakiem wycofać się z tego. To się nazywa szmaciarstwo, ciężko to inaczej nazwać."
A Ty jakieś konkrety podałeś? Czy wrzuciłeś wszystkich do jednego wora? A może to różne osoby, jeden chwaliły, a inne ganią? Nabzdyczyłeś się i prawisz morały, przyganiał kocioł garnkowi.



0

@kingorbit Ale po fakcie, czy przed? Czy dla Ciebie wszystko jedno, najpierw się robi, a potem dopasowuje prawo?

0

@Catalanian1991 No nie wiem, a jak oceniasz zachowanie Agnellego? Tez jest szmaciarzem, bo zrobił podobnie z UEFĄ, czy bohaterem, bo działa po Twojej myśli? :)

18

@Bykunn Żenujące.

0

@T^L Czyli, że nieprawdą jest, iż auta z Japonii mają cieńszy/mniej warstw lakieru, niż europejskie? Bo nie odpowiedziałeś na to pytanie, zbaczając w kierunku jakości. Były robione testy potwierdzające ten fakt, tak samo jak brak ocynku, takiego, jak w europejczykach, zamiast tego stosowano inny proces. Nie tak dawno nawet Mazda Polska pokrętnie usiłowała z tego wybrnąć. Nie wiem przy czym pracujesz, opieram się na tym, co widziałem w testach i co czytałem na forach.

0

@Guess Ja interesowałem się konkretnie Mazdami, więc nie mam takiej wiedzy o innych markach. Jeśli uda Ci się kupić bez rdzy, a potem zadbasz, to będziesz zadowolony. Bardzo dobre, żywotne silniki i dobrze się nimi jeździ, przynajmniej tak wynika z komentarzy użytkowników i testów. Nie wiadomo jeszcze jak ta nowa generacja X, bo za krótko jest na rynku, ale te starsze silniki ponad pół miliona kilometrów robiły i dalej nie było problemów ( przynajmniej takie dane widziałem). Nie mają turbodoładowania, więc nie są tak eksploatowane (przynajmniej w modelach, które widziałem). Problemem u nas jest właśnie rdza, czasem lakier (widziałem komentarze, gdzie ludzie skarżyli się, że są odpryski na nowych autach - prawdopodobnie wynika to z niższej jego grubości). No i podobno złodzieje się nimi chętniej interesują.

0

@T^L
"Wbrew temu, co twierdzą niektórzy, nie ma żadnych norm grubości fabrycznego lakieru. W większości nowych aut europejskich powłoka ma zwykle średnio 90-150 mikronów, w autach japońskich i koreańskich lakiery są z reguły znacznie cieńsze (70-100 mikronów)."
https://www.auto-swiat.pl/dobry-warsztat/porady-dla-kierowcow/jak-dobrze-zmierzyc-grubosc-lakieru/dtvlxsr
A jakie są Twoje źródła informacji? Bo ja się Mazdami akurat interesowałem i właśnie takie mankamenty były przez użytkowników przedstawiane, zresztą wystarczy zajrzeć na forum użytkowników Mazdy i samemu poszukać komentarzy o lakierze albo wyszukać w YT testy.

1

@Guess Prawda. Nie mają ocynku, a to co mają, to jakiś autorski pomysł Japończyków. Poszukaj na YT, są o tym filmy. Mazda musi być zadbana od początku, zabezpieczona przed korozją itp. Są ludzie, którzy twierdzą, że ich Mazdy nie rdzewieją, ale bez powodu opinie o podatności na rdzę się nie pojawiają. Zależy jak właściciel dbał o auto, ale wymagają więcej zachodu niż większość europejskich marek. Z tego, co pamiętam, to chyba nakładana jest też cieńsza warstwa lakieru, niż w europejczykach - ale nie będę się przy tym upierał.

3

@Prezesso I wtedy na pewno nie wróci? To sprawdzona metoda?

1

@LuisSalvano Jesteś w ciąży?

0

@LuisSalvano Dokładnie, to był w tamtym okresie hit.

0

@LuisSalvano Ale w swoim czasie inni robili, zapomniałeś? O budynek mi chodziło.

0

@LuisSalvano Jak Cię znam, to na zapewnisz moc wrażeń. Chowanie rzeczy w odkurzaczach, odkurzanie w środku nocy na czas, zgadywanie, jak masz na imię na podstawie zdjęcia szkoły, szalona jazda środkami komunikacji miejskiej bez biletu oraz inne niesamowite atrakcje. Już się nie mogę doczekać relacji.

0

@Barca93874 Zdejmij klapki z oczu, od razu będzie Ci się żyło lepiej. Jest wiele sytuacji spornych, także na niekorzyść Realu (na korzyść również). Ale łatwiej okopać się w oblężonej twierdzy i udawać, że cały świat się sprzysiągł przeciwko nam.

1

@bartekvisca Powiedziałbym, że to byłoby to wręcz absurdalną pychą twierdzić, że przy takich rozmiarach Kosmosu, Ziemia jest jedyną planetą na której powstało rozumne życie.

0

@BarcaInfo No, idziemy na rekord. Nikt go nie pobije!

19

@LuisSalvano Luis, weź Ty już lepiej niczego nie prorokuj, dobrze? Jakbyś był moim maklerem, to poszedłbym z torbami.

5

@LuisSalvano Ty zawsze widzisz drzazgę w oku sąsiada, za to belki we własnym nie dostrzegasz. Jeśli on się z nimi nie zgadza, to też powinien o tym mówić w szatni, a nie ciągle skarżyć się na sędziów. Przecież to przynosi nam wstyd i dlatego się z nas śmieją.

5

@Pilka_jest_okragla Przyznam, że mnie jest wstyd za jego zachowanie. ZZ ma swoje przywary, ale on nigdy nie wchodzi w dyskusje o sędziach i ich decyzjach, od razu ucina temat. A Koeman ciągle kłóci się i płacze, zamiast złapać się za jaja i trzymać fason. Mężczyzna jest panem swoich słów i czynów.

3

@MateuszQ Na pewno potracą, tak jak w zeszłym sezonie, według mistrza Setiena. Stracili, tyle, że w ostatnim meczu, który już nie miał wpływu na nic.

2

@greymid VAR to nie jest system komputerowy, to kilku ludzi siedzących przed monitorami. Nie sprawdza wszystkiego, VAR interweniuje w 4 typach przypadków, a ostateczna decyzja i tak należy do sędziego głównego, więc proszę, sprawdź, zanim coś takiego napiszesz. Pomijam fakt, czy był karny, czy nie.

0

@messi564 Typowe, że w 80-tej minucie zaczął coś grać? To niezły zawodnik :)

0

@busquets5 Setien w zeszłym sezonie też mówił, że Real jeszcze straci punkty, pamiętasz? I stracił, zremisował w ostatnim meczu, który już o niczym nie decydował. Więc takie pocieszanie się, że nie ma opcji, bo coś tam, jest bez sensu.

1

@tbas W czym Ci małe krety przeszkadzają?

0

@Dertinho Bo Dembele jest delikatny i łatwo łapie kontuzje, a tam ma pewność, że niczego mu nie może uszkodzić.

0

@ProMILs Nie mamy gorszego bilansu dwumeczu, bo DWUMECZ SIĘ JESZCZE NIE ODBYŁ. Na chwilę obecną liczy się liczba bramek, więc Barca wyprzedzi Real.

1

@Chakalaka Całkowicie się zgadzam.

3

@sebasek99 Słyszałeś bajkę o koniku polnym i mrówce? Warto się zapoznać.

A niech stracę, proszę, w uwspółcześnionej wersji:

"Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato. Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.



– „Głupia mrówka” – myślał Konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach.

Kiedy nadeszły chłody, Mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów.


Drżący z zimna i głodny jak wilk Konik polny zwołał konferencję prasową, na której zadał pytanie: – Dlaczego na świecie są Mrówki z własnym domem i pełną spiżarnią, podczas gdy inni muszą cierpieć głód i nie mają dachu nad głową?!! TVN, Polsat i Telewizja Polska pokazują zdjęcia sinego z zimna Konika polnego i siedzącej przy kominku zadowolonej Mrówki.



Po programie Elżbiety Jaworowicz cała Polska jest wstrząśnięta tak drastycznymi nierównościami społecznymi.



– Jak to możliwe – pyta Monika Olejnik patrząc prosto w oczy – że w środku Europy na początku trzeciego tysiąclecia jest jeszcze tyle niesprawiedliwości?!!



Dlaczego Konik polny musi tak cierpieć?!! Rzecznik prasowy OFKP (Ogólnopolskie Forum Koników Polnych) występuje w głównym wydaniu Wiadomości i oskarża Mrówkę o nacjonalizm, szowinizm i konikofobię!



Maciej Czereśniewski wraz z nowo powstałym zespołem śpiewa protest song „Nie łatwo być konikiem”. Piosenka błyskawicznie zdobywa pierwsze miejsce na listach przebojów. Lider na krajowym rynku jednorazowych chusteczek notuje rekordowy wzrost sprzedaży. Koniki polne zapowiadają zlot gwiaździsty w Warszawie w pierwszym dniu kalendarzowej zimy.



Frakcja młodych koników polnych przed domem Mrówki organizuje pikietę pod hasłem „Każdy chce żyć!”.



Stowarzyszenie Życie i Pracowitość publikuje na stronie internetowej memoriał o większej liczbie aktów przemocy w domach, w których Mrówki mają klucze do spiżarni. Zaproszony do studia cyklicznej audycji „Co z tą polaną?” charyzmatyczny przywódca partii polnej pyta, czy nie warto sprawdzić w jaki sposób Mrówka osiągnęła tak wysoki status w kraju, w którym jest tak dużo biedy; – „Należy wprowadzić podatek, który wyrówna szanse wszystkich Mrówek i Koników” – postuluje.



Prezydent wraz z żoną w specjalnym oświadczeniu zapewniają obywateli, że zrobią wszystko co w ich mocy, aby przywrócić wiarę w prawo i sprawiedliwość. Następnego dnia parlament w trybie przyśpieszonym uchwala ustawę, która nakazuje wszystkim Mrówkom przekazać w formie podatku nadmiar zapasów do Centralnego Spichlerza.


……20 lat później…

Konik polny zjada resztę zapasów Mrówki. W telewizorze, który kupił za pieniądze ze sprzedaży jedzenia widać nowego przywódcę, który rozpromieniony mówi do wiwatujących tłumów, że bezpowrotnie mijają czasy wyzysku i teraz nareszcie zapanuje prawo i sprawiedliwość."




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?