13

@escarabajo " Wg mnie wynika nic więcej jak „nie jesteś cudem wiec kto chciałby Cię obmacywać”.

A ja uważam, że nie masz racji i po prostu chciał sarkastycznie wskazać, że historia o tym, że mężczyźni prześladują autorkę nawet w klubach dla gejów jest co najmniej przesadzona. Resztę ludzie sami sobie zmyślają, jak kolega sebasek.

0

@Pawel1980 "Aha to ludzi innego koloru skory burd nie robią ciekawe :)"
Nie udawaj Greka, wiesz dobrze, jakie są powody takiego zachowania tych ludzi. Mimo, że media za wszelką cenę starają się ukrywać te ekscesy, to w dobie powszechnego internetu zawsze coś wycieknie.

0

@Pawel1980 "Jesteś rasista, nacjonalista, homofobem z pewnością tez."
Przerażające, jeśli takie osoby jak Ty, mają być przyszłością. Szufladkujecie ludzi na podstawie tego, że się nie zgadzają z Waszymi poglądami. Nie umiecie ich uargumentować, więc zaczynacie wycieczki osobiste i obrzucanie gównem, żeby adwersarz zaczął się tłumaczyć. NIC o mnie nie wiesz. NIC. Nie podałeś samodzielnie ŻADNEGO argumentu, poza wyświechtanymi frazesami. Przerażające. Lenin miał określenie na taką grupę ludzi, "pożyteczni idioci".

14

@sebasek99 "Pani Maja nie jest ABSOLUTNIE brzydką kobietą." Więc gdzie powiedział, że jest brzydka? A dalej tłumaczy, dlaczego uważa jej opowieść za absurdalną. No ale dorobiłeś sobie rycerzu własną tezę.

6

@IronSanHybrid I teraz jak opisać sprawców, żeby ich bidulków nie urazić?

5

@dogie1337 W żadnej, zmyślił to, Stanowski tego nie powiedział.

19

Komentarz usunięty

0

@Pawel1980 Patrz jak się bawią uciskani i dyskryminowani "Negrowie"
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/12/K8dmE7zfgSl7Gz2MhrAuWv37VRkk0Z95.mp4
A publika ich dopinguje.

0

@Pawel1980 "Nie potrzebuje tego.

Wystarczy obserwacja ludzi :)"
Więc może innym też wystarczy ta mityczna obserwacja? Ty możesz obserwować, a inni mają iść doczytać i się douczać? Za kogo się masz egocentryku i narcyzie?

4

@Azi Ale co Ty porównujesz? Jaki był skład i wiek zawodników wtedy? Przecież widać było postępującą degrengoladę zespołu. To teraz jest jedynie kontynuacją.

2

No cóż, chyba CN będzie teraz rozwijane jako Cartoon Network.

0

@Pawel1980 A Ty idź "doczytaj" i "doucz się". Byś swojej ubogiej wiedzy nie maskował udawaniem mądrzejszego, niż w istocie jesteś.

0

@Pawel1980 Przecież Ty nigdy w nią nie wchodzisz, nie odniosłeś się do praktycznie niczego, o czym pisałem. Tak jak z tym rasizmem do innej rasy, jakby był jakiś inny. Wygłupiłeś się, ale masz opracowaną strategię obronną, po prostu udajesz, że nie było tematu. Tak jak w innych sprawach. "Doucz się", "doczytaj". Ot i cała Twoja wiedza. Dlatego uważam to za lanie wody.

0

@Pawel1980 A jest rasizm do ludzi tej samej rasy? Znowu bełkot i lanie wody :) A tematem były podwójne standardy, bo o tym zdaje się pisał założyciel wątku.

0

@SiSenior Jak widzę, nie dostrzegłeś swojego błędu i mojej ironii. A to podobno ja walę kulą w płot :)

0

@SiSenior "do tego prowadza modele państw socjalistycznych. Wzrasta ilosc osob NIE WYKSZTAŁCONYCH bo i tak przeżyjesz za innych pieniądze"
Jak widać sprawę znasz z autopsji :)

0

@Pawel1980 Argumentacja? Nie przedstawiłeś żadnej poza hasełkami i bon motami. Lanie wody panie, lanie wody.

0

@Pawel1980 Racja. Jeśli ktoś ma inne zdanie i potrafi je uargumentować, a Ty własnego nie, to musi być głupi. Innej możliwości nie ma. Pozostają tylko puste slogany.

0

@Pawel1980 A jednak odpisałeś. Tyle, że jak zwykle, bez żadnych konkretów :)

0

@Pawel1980 Czyli miałem rację.

0

@YoNoEntiendoNada To tylko powiedzenie, no ale musiałeś się do czegoś doczepić.

0

@Pawel1980 A Ty naucz się czytać ze zrozumieniem. I nie podciągaj wszystkiego pod swoją z góry założoną tezę. Demba Ba był w USA, UK? Nie? Więc o czym Ty w ogóle gadasz?

Teksty typu "doucz się" możesz sobie darować, bo to są wypowiedzi ludzi z ubogą wiedzą, którzy usiłują za pomocą takich zwrotów-wytrychów sprawić wrażenie, iż są mądrzejsi niż w rzeczywistości i zrzucają ciężar dowiedzenia swoich racji na oponenta. "Na ten temat nie będę dyskutował", bo nic o tym nie wiem. poza hasełkami "doczytaj" i "doucz się". Po raz drugi, żenujące.

To może Ty mi wytłumacz, jakie ma znaczenie, kto nazizm stworzył? A może mylisz go z faszyzmem? No kto go popierał? Pewnie nie naród niemiecki? :) I w ogóle jakie ma to znaczenie w kontekście tego, co napisałem? A temat obozów jest jak najbardziej istotny w tej dyskusji, bo tam byli niewolnicy, dla niepoznaki określani jako "pracownicy przymusowi". W dodatku niewolnicy, którzy z góry byli spisani na straty i praca miała doprowadzić ich do śmierci. Właściciel niewolników raczej dbał o swoje "mienie". Nie czyni go to dobrym, ale niech już czarni przestaną jechać na tragedii przodków, bo od pokoleń korzystają z wszelkich udogodnień cywilizacji. Stworzyli cała kulturę żyjącą z zasiłków, a niewolnictwo znają tylko z opowieści. Skoro Polakom mówi się, by zapomnieli o przeszłości i nie mieli pretensji do Niemców, bo to już inni ludzie, to dlaczego w taki sposób nie przedstawia się tego czarnej społeczności. Przecież to jest hipokryzja. Demba Ba wszczyna aferę, PSG schodzi z boiska, afera. A ja zapytam, jak ukarany został Neymar, który zarzucił przeciwnikowi rasism, ale z nagrań wyszło, ze nie tylko nie ma dowodów na takie zachowanie, za to sam Neymar kilkukrotnie nazywał innego zawodnika przeciwników "żółtkiem" itp. No to jak to jest kolego?

5

@Pawel1980 Czyli gdzie indziej nie może rozmawiać w swoim ojczystym języku? A Alvaro Negredo ma już zmieniać nazwisko, czy może poczekać? Co zaś z Montenegro, to dla Ciebie na pewno prawdziwy problem.

Właśnie przez takich świętszych od papieża ludków trwa to całe szaleństwo. Niemców nie można winić za nazizm i nie można domagać się reparacji, bo to nie oni, tylko ich przodkowie. Ale, z drugiej strony, można przez następne tysiąc lat obwiniać WSZYSTKICH białych za kolonializm i niewolnictwo. W takim razie jak nazwiesz pensjonariuszy obozów koncentracyjnych? No tak, już wiem, to nie niewolnicy, to "pracownicy przymusowi". I tak sobie tworzą mistrzowie semantyki wygodne określenia, by zróżnicować TAKIE SAME zachowania, w zależności od tego jak komu wygodnie i jaki ma kolor skóry. A te Twoje "doczytaj, doucz się", które wypisujesz zamiast konkretów (bo pewnie nie znasz żadnych, poza ideowym laniem wody) to żenada.

0

@fortunate_son A co to ma wspólnego z gamingowością lub jej brakiem? Nic. Laptopa biorę pod pachę i jadę, gdzie chcę. Na przyczepy kempingowe i kampery też narzekasz, że to nie prawdziwy dom? Istotą jest przeznaczenie i korzyści.
Tak na marginesie, rozumiem, że ten stacjonarny za 4 tysie, to nie straci FPSów za 2-3 lata? :)

4

@fortunate_son Ty chyba nie za wiele wiesz o tym temacie, prawda? :)

1

@MesQueUnClub96 "Masz bilet?"

20

@DLFCB No i o co chodzi? Ronald ma jeszcze olbrzymi margines błędu.
:)
A poważnie, to "panta rhei". Inny czas, inni zawodnicy w innym wieku, inne dziedzictwo po Lusie E. Nie ma co porównywać.

2

@GadulkiGembulki Zaraz wyciągnie kopyto i się skończy rumakowanie.

4

@barcelona97 "Żeby ten Puig w końcu poszedł sobie w piz..."

9

"Ronald Koeman: Być może trzeba było zrozumieć, że 2:1 było naszym maksimum."
No, czyli wniosek z tego, że Lenglet za późno wszedł i nie udało się obronić wyniku. Słusznie Ronaldzie rozumujesz. Mam nadzieję, że poprawisz to w kolejnym meczu i od razu po wyjściu na prowadzenie... co ja gadam, od razu, jak tylko uda się odrobić niekorzystny wynik, to na boisku pojawi się 8 obrońców i drugi bramkarz Ter Stegenowi do pomocy. Messi oczywiście zostaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?