Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Nie ma co gadać, trzeba wyjść na ulice! #piekłomężczyzn
0
@Janiama A mnie najbardziej bolą takie manipulacje, jak ta Twoja teraz, w której robisz z Koemana nie wiadomo kogo i z nie wiadomo z jakimi osiągnięciami. A przecież jego dotychczasowa kariera to w znacznej mierze pasmo wtop i konfliktów z piłkarzami, które ciągną się do tej pory. A Ty uogólniasz i relatywizujesz to wszystko. W dodatku stworzyłeś jakąś dziwną zasadę, że dobry trener musiał być piłkarzem i to zapewne dobrym. A przecież nie zawsze tak jest. Poza tym sam sobie strzelasz w obie stopy, bo zwykle kreujesz się na znawcę (czy też nawet jesteś, bo wiedzę i pewne doświadczenie masz), a w tym poście kpisz z forumowych "fachowców". Napisz w takim razie jakie Ty masz sukcesy w sporcie, w którym są tak duże pieniądze do zarobienia? Przecież z taką wiedzą i talentem na pewno musiały być rozliczne? Napiszę więcej, nie powinieneś marnować swojego talentu, tylko ruszać do boju, bo przecież i wiek, i pozostałe aspekty czyniące dobrego trenera są chyba akurat?
Edit: Dodam, że byłem pozytywnie nastawiony do Koemana, kiedy deklarował, że piłkarze muszą grać na swoich pozycjach i mówił, że "gra się tak jak się trenuje". Jednak podejście do niektórych zawodników ma jak ZZ, który tych, których z jakichś powodów nie lubi, odstawia na boczny tor i koniec, bo tak.
2
@kosiarz92 Zmyślasz, zacznie się dopiero o 21 na Eleven 1.
0
@Comentateiro Mnie rozbawiło, dziękuję.
0
@ranger3120 Można bez problemu, tylko, że to parę dni trwa. Chyba, że coś się zmieniło.
Edit: Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, bo nie sprecyzowałem, ze ja przelewałem z PP na własne konto. Nie wiem jak jest z przelewem między kontem a PP należącym do różnych właścicieli.
0
@LuisSalvano Trzeba chwalić, kiedy jest za co. Ale nie popadać w bałwochwalstwo, bo on wcale nie jest takim kozakiem.
1
@norbi77 Fakt, że jest mniej chujowy niż obecny Francuz, wcale nie oznacza, że jest OK. To tylko selekcja negatywna.
0
@LuisSalvano No tak, bo on przecież był ostoją i z nim mur był nie do sforsowania.
0
@Ratamahatta Zgadzam się. Trzeba by w trakcie opadów śniegu równocześnie zrzucać z samolotów miał węglowy.
Taka mała uwaga. Nie używaj słowa "czarny", bo jak się okazuje, jest to określenie rasistowskie. Śnieg powinien być również (a nawet przede wszystkim) afroamerykański.
1
@LionelM95 Kurka, z jednej strony kusi mnie, żeby Ci pojechać, iż chcesz wybrnąć z kompromitującej sytuacji. ALE Z DRUGIEJ STRONY, przyznajesz się do błędu i nie masz problemu, by to potwierdzić. A to wcale nie jest normalna sytuacja. Dlatego napiszę, że bardzo mi się podoba taka postawa i takich kolegów jak Ty, chciałbym więcej. To nic złego uznać, że coś się źle zrobiło. Super podejście i przyjacielu, oby więcej takich ludków. Szacunek!
P.S.: U mnie też alkohol, więc wybacz, jeśli uraziłem :)
1
@greymid Czyli to CR7 mówi mu, czego ma nie jeść, kiedy posiłki desygnuje mu klub? Dostrzegasz tu delikatny brak logiki, czy też każdy, kto dokłada Barcy, jest u Ciebie na propsie?
8
@LionelM95 "konią"? Błagam, niech to będzie żart. To nie może być prawda, ten stopień skretynienia społeczeństwa!
1
@LuisSalvano Przyznaj się Luis, co w ten koc zawinąłeś? Jak znam Twój spryt, pewnie nowego Xboxa.
24
@Bykunn Przeraża mnie to, jak rozumujesz.
2
@Zbyszard Obecna sytuacja Barcelony jest nam znana, nie musisz jej tak barwnie opisywać :)
1
@IronSanHybrid "Jesteśmy gorsze, bo żyjemy w depresji? Idziemy po Ciebie!" Krety z Żuław.
1
@MesQueUnClub_87 Musisz precyzować o kim piszesz, bo nie wiem czy o MU, czy o Barcelonie? :)
0
Komentarz usunięty
1
@bolinho89 Szczęsny to sam jest do niego podobny.
2
@BarcaInfo Czyli czas na przełamanie.
0
@Dankhog Oczywiście, że zagra, przynajmniej na PS4. Nie będzie miał tylko dostępu do funkcji sieciowych.
0
@Vaven A ja napisałem, że nie ma co skakać z radości, ale smęcić też nie. Co odpisałeś Ty? Masz rację z tym brakiem czytania ze zrozumieniem, ale może kiedyś się nauczysz.
0
@FCBKUBANO www.wdupe.pl Nie, to był nieśmieszny żart z mojej strony. Wybacz przyjacielu.
0
Kurna, zabrakło Bartomeu i od razu Barca idzie na dno. Niekochany i nierozumiany. A przecież chciał dobrze...
0
@FC1899Barca Czyli jednak ten słynny projekt M.A.M.B. wdrażają? Miałem nadzieję, że jednak poświęcą więcej czasu na testy.
0
@BigVu Real też zlali. Dominatorzy.
0
@Janiama Tu się z Tobą zgadzam.
12
No cóż. Wierni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie.
0
@ksobi Oczywiście. Gdybym był kibicem Kadyksu, skakałbym z radości po wygranej z Barcą, bo znam swój budżet i możliwości. Gdybym był kibicem Barcelony, nie. Ale to są te detale. A w tej chwili Barca, grając w piłkę, traci kolejne punkty nie tylko do lidera, a w ogóle do strefy dającej LM. I teraz pytanie: chciałbyś, żeby zagrała w LM, czy wolisz ładną grę i środek tabeli ligowej? Choć tak naprawdę odpowiedź nie ma znaczenia, bo tematem naszej dyskusji jest postawa Kadyksu. A ta jest dla mnie całkowicie zrozumiała.
0
@ksobi To proste porównanie. A chodzi o to samo, co na wojnie, by wygrać. I jeśli jesteś w teorii słabszy, a widzisz, jakie przeciwnik ma mocne strony, to grasz tak, żeby je zneutralizować. Ostatnio kilka zespołów grało z Barcą w piłkę. I co im to dało? Przegraną.