Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@antymadrista1 Przecież wyszedł i został uniewinniony. Jeszcze pewnie odszkodowanie dostanie. Słaby przykład :)
2
@Alan_fcbfan No, no, jaki jesteś odważny w necie. Ruszaj do Barcelony i to zrób.
3
@FearTheBeard Ty to dopiero teraz napisałeś głupotę.
0
@BarcaSupporter No to weź mi nakreśl, które z tych transferów dziś zawaliły nam mecz. Bo chyba nie wychwalany Vidal? A może to Pique, Alba, Busi, Suarez i może ktoś tam jeszcze powinni przeprosić? Bo to nie pierwszy raz tak się prezentują. Ter Stegen grał dziś tragicznie. Roberto również. Lenglet, tak chwalony. Semedo się popisał? Ciężko się przebić młodym piłkarzom, bo stare wygi by się poobrażały przecież. Za Valverde było inaczej?
Dodam jeszcze, że każdy z tych transferów był tutaj chwalony i wyczekiwany. Cou, Dembele, Antek. Każdy.
0
@BarcaSupporter No tak, bo to zarząd nakazał taką grę. Brawo Pique, mocny w gębie, jak zawsze.
0
@baby_face_killer Jakie jaja? Bo gada? On zawsze gada. Nie odnosi się do trenera czy piłkarzy? Czyli co, oni dobrzy, wszystko cacy, to nie nasza wina?
1
@4Fabregas4 Weź już skończ te swoje posty o biednym Arthurze. Pitolisz i pitolisz bez sensu. Był słaby, nie miał kondycji i prowadził się jak ladacznica. Nic nie dawał. Pisząc, że nie chodzi w pierwszej kolejności o piłkarzy, sam podsumowujesz swoje ogarnięcie tematu. Wiara, że przyjdzie Xavi i magicznie "przywróci właściwy styl gry" jest naiwnością dziecka. I co to jest właściwy styl gry? Lejesz wodę bez żadnych konkretów, któryś już raz z kolei.
0
@Lucassito Tak jak zwykle uważam, że wypisujesz głupoty i wylewasz jad, tak teraz przyznam Ci rację. To było żenujące. "Osiołkowi w żłoby dano..." i efekt taki sam.
0
@Yanek " (...) i budować drużynę z nowym trenerem a nie z zawodnikami po 30 roku życia że niektórzy to ledwo biegają."
I piszesz, żeby Suareza zostawić? No to powodzenia życzę.
23
Barca nie zawodzi. Co roku tytuł Frajerów Roku.
0
Jestem ciekawy, co tam nasze asy w mediach społecznościowych nasmarują?
1
@george321213 Zgadzam się.
3
@Krzysiek872 Jak tylko zakupimy nową FIFĘ! Do boju!
1
Te tumany niczego się nie uczą. Ciągle dyskutują te same osoby i dostają za to kartki.
0
@normasubiektywna Nie sposób się nie zgodzić.
1
@lordes Raczej wyewoluowało w DNO.
1
@Merher Na pewno. Pokazał to z Romą i LVP.
0
@Bartek_C No, Arthur na pewno by dał radę. Buhaha.
0
@Elvisek Kurna, przecież to kumple Messiego grają i to oni są w takiej kondycji. O czym Ty piszesz? Bartek im zabrania trenować? W głowie się nie mieści, że tego nie widzisz. Myślisz, że nowy prezydent lub trener cokolwiek zmieni, jeśli pozostaną ci sami piłkarze? O święta naiwności...
0
@Triv44 A pod murami osły, osły, osły.
0
@Andy83 No, no. Jesteśmy Barceloną, ale skoro wszedł Monchu, to może lepiej się od razu poddajmy. Przecież strach pomyśleć, co będzie z Bayernem. Zrezygnujmy.
0
@Pawlusek Na pewno. A jutro rozwiązać klub. No bo co z nami zrobi Bayern?! ...
0
@BarcaInfo No i brawa dla niego!
0
@MesQueUnClub_87 Mnie nie oszukasz. Edytowałeś po moim komentarzu :)
0
@MesQueUnClub_87 On edytuje! Jesteś u pani!
0
@MesQueUnClub_87 A istnieje defensywny napastnik? :)
2
@AduŚ07 No nie bądź taki, napisz, co wygrają?
1
@Joe_Pesci Musisz mieć coś poważnego z głową, że radujesz się z czyjejś słabości, tym bardziej rodaka. Pewnie jakbyś złowił złotą rybkę i zaproponowała Ci spełnienie życzenia w zamian za uwolnienie jej, to powiedziałbyś: "Kochana rybko, mój sąsiad ma piękny dom. Niech mu się spali". Nie pozdrawiam.
0
@damiano996 Ale Umtiti gra tak od jakichś dwóch lat, prawda? Od momentu, w którym zdecydował się leczyć kontuzję wg własnego uznania. Więc co w tym dziwnego, że obecnie to akcje drugiego Francuza są wyżej? W tej akurat sytuacji nie masz racji, bo to nie przypadek paru słabszych meczy, tylko dłuższy proces.
0
@damiano996 Jeśli zejdzie do obecnego poziomu Umtitiego, to jak najbardziej. Widzisz tu gdzieś brak logiki? Jak jest dobrze, to trzeba chwalić, a jak źle to krytykować. Tak to chyba powinno działać?